Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joveljic da moze, Milojevic bi ga sigurno gurao...covek je svaki dan na treninzima sa njima... I ja imam slican utisak o Joveljicu, killer instinct...Milic nam ne gine..
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-18, 22:54.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Slušao sam neki njegov intervju, drže ga on i Kosan i polako žele da ga doziraju. Ja verujem Kosanu i Miloju 100% tu. Drže ga gladnim, ali već od sledeće polusezone bi trebao biti više standardan, a možda i da odigra derbi, makar jedan.

      Comment


      • Kafu nije spreman za 90 minuta, Milic takodje jako tesko sve vreme. Ispasce da nas Pavkov uvede u LS

        Comment


        • Kosan je tu kljucan...ne postoji covek u drzavi strucniji bas za to, najosetljiviji deo u karijeri fudbalera, prelaz iz juniorske u seniorsku konkurenciju....svi veliki transferi Vojvodine, Tadic, Gacinovic, Milinkovic, Aleksic, Katai, Medojevic...sve je to Kosan...strasan tip...
          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-18, 23:02.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Niko nije rekao da Kafu neće igrati. Vladan to odlučuje uvek na dan utakmice. Sve to on lepo kaže i na konferencijama i u intervjuima. Ima uvek neke zamisli ali konkretno odluči za nijanse na dan utakmice.

            Kosan mora biti u klubu 20 godina. I Miloje mora ostati u klubu. Ja bih pre dao 2 miliona evra Milojeviću platu na uštrb tri top igrača, života mi.
            Last edited by Cassius Clay; 27-08-18, 23:02.

            Comment


            • Od kako je Kosanovic otisao iz Vojvodine, katastrofa...ne mogu ljudi nikog da izbace u prvi tim...na jucerasnjem kadetskom derbiju je sest bivsih igraca Vojvodine, svi clanovi reprezentacije, pet kod nas, jedan kod komsija...dok je on bio tamo...jok...suvo zlato i nije ni cudo sto ga je Miloje uzeo za pomocnika...obicno treneri vode neke svoje kombinacije...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Bolje Milic, nego Kafu/Ben

                Vjerovatno je plan da se igra presing prvih pola sata, kako bi ih odbili od naseg gola.
                Milic je snazan i dobro se krece, tako da je dobro resenje za prvih 60 minuta.
                Kako bude vrijeme odmicalo obje ekipe ce igrati opreznije, sto nama ide u prilog.
                Sa ulaskom Pavkova bicemo jako opasni iz prekida, a sa Jovancicem dobijamo cvrstinu na sredini...
                Po meni Kafu trenutno nije za startnih 11, a sa Ebesiliom se nece rizikovati jer je tek izasao iz povrede.
                Last edited by many men; 27-08-18, 23:12.

                Comment


                • Nije bolje Milić za ovakvu utakmicu jer je spor i loš tehničar, poješće ga Pongračić. Bolje, pošto će oni napadati verovatno konstantno, da odigra Kafu napadača, Simić desno, Radonjić levo, Ben ofanzivnog. Tu kada pukne kontra, bilo bi gusto za Salcburg.

                  Comment


                  • +1 miloje je majstor ove igre...bukvalno kao radonjic u kosarci...strah me sta ce biti kada on ode

                    Comment


                    • http://www.rtcg.me/vijesti/izostreno...u-vjekova.html

                      Topla preporuka za ovaj tekst..
                      Odavno nisam nesto lepse procitao...
                      I Mocart navija da zvezda prodje
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Strasan tekst zaista...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Nije bolje Milić za ovakvu utakmicu jer je spor i loš tehničar, poješće ga Pongračić. Bolje, pošto će oni napadati verovatno konstantno, da odigra Kafu napadača, Simić desno, Radonjić levo, Ben ofanzivnog. Tu kada pukne kontra, bilo bi gusto za Salcburg.
                          To je najgore moguce resenje. Ako budemo igrali bunker, necemo imati 1 sansu protiv njih, a odlicne izglede da primimo nekoliko komada.
                          Mi moramo da vrsimo pritisah na njihovu zadnju liniju, koja nije bas vicna sa loptom, i sto vise prebacimo teziste igre na njihovoj polovini.
                          Kad igras protiv snaznih ekipa, tesko je uspostaviti igru po zemlji i prinudjen si da preskaces sredinu.
                          Sta da radi Kafu sam u spicu?

                          Sofro bratina
                          Last edited by many men; 27-08-18, 23:35.

                          Comment


                          • Meni je bas krivo sto je ebisilio povredjen...fali nam igrac koji udarcima iz daljine moze da postigne gol...on ima opasnu sutinu

                            Comment


                            • Odličan tekst i svaka čast za komentar za Partizan i 2 titule na sudu. Cela bivša SFRJ ćuti o lopovluku crno-belih.

                              Nećemo igrati presing, bar ne ludački, samo kada izgubimo loptu verovatno, igraćemo po krilima, i nećemo bunariti toliko, verovatno to. Milić ne može da igra targeta pored Pongračića jer jednostavno neće osvojiti niti jedan duel i to Vladan verovatno zna. Zato je bolje na brzinu i na kratke kobminacije Ben- Kafu - Radonjić- Simić probati i doći do iznenađenja.

                              Sva 4 igrača su brzi kao metak i dobri tehničari i mnogo ozbiljniji klubovi od Salcburga bi se namučili protiv te navale.

                              AKo ih pritisnemo, do kraja, gotovi smo. Imaju u vezi jednog brutalnog igrača za najjajče klubove, zaboravio sam ime. Onaj kupi sve na sredini. Samo brzinom možemo protiv njih, ubeđen sam.

                              Comment


                              • Ebi trenira sa ekipom i trebalo bi da bude u konkurenciji...po poslednjim vestima...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X