Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se Račića tiče počeo je protiv Valensije i igrao do 61. minuta kada ga je zamenio Dani Pareho.



    Slažem se da će malo imati prostora pošto su tu Baragan i Pareho, ali govoriti za momka da je repa bez korena i to se radi punu godinu dana je takođe sramna rabota.

    Comment


    • Gdje ćete protiv Račića, Brajko ga htio u Juventus

      Comment


      • Hahaha.....Račić je bolji od Sturara samo da stoji na terenu.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Pa što ga uzeše ovi? Da l' su ludi?
          Mora malo konkretnije da se gleda fudbal, kao i stvari oko istog.
          Mala sugestija - obzirom da po nacinu pisanja vidim da si mlad momak - ima vremena za tebe.

          Comment


          • Posle Pedra ukoliko udjemo u LS treba pojuriti jos jednom kao bonus igraca Milunovica. Mozda ga cari LS ipak privole da potpise. Kad bi se to dogodilo mislim da bi zacementirali igracki poziciju. Ukoliko postoji plan da Zvezda igracki jaca i bude konstanta apsolutno je potrebno otpoceti diplomatske aktivnosti oko jadranske lige. Zamislite jaku Zvezdu, Var sistem u ligi, pune stadione, direktan plasman u LS, jake sponzore lige, i nase klince koji ne odlaze tako rano iz kluba. O cenama igraca u takvoj ligi da i ne govorim.

            Comment


            • Pa dobro to je samo moje mišljenje ja ne kažem da sam u pravu, a da stvar bude jača 10 godina i više sam trenirao/igrao košarku. Ja samo kažem svoja laička zapažanja koja su nekada istinita nekada ne.

              Znam ja da su i Grjuića uzeli pa nije video Liverpula, znam ja šta se radi, ali navijači Zvezde su razmaženi kao da navijaju za Real.

              Pojedini.

              Ja Kangi nisam oprostio Ludogorec nikada. Otvaralo nam se, on je usrao iz sebičluka i ukrao nam godinu dana. Jedino dobro što je izašlo iz toga je - Vladan Mlojević.

              Comment


              • Ja ne bih Milunovića zvao. Druže, imao si priliku na početku. Sad na gotovo da dolazi nije ok zbog ovih što su prošli kvalifikacije. Neka dodje sledeće godine pa neka igra od prvog kola.

                Comment


                • Nama, bukvalno, još samo špic fali .. na svim ostalim pozicijama imamo adekvatne zamene, u slučaju nekog odlaska, tako da samo taj napadač treba za evropsko takmičenje. Kroz JSL je šetnja, fakat i sa aktuAlnim sastavom..

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ja ne bih Milunovića zvao. Druže, imao si priliku na početku. Sad na gotovo da dolazi nije ok zbog ovih što su prošli kvalifikacije. Neka dodje sledeće godine pa neka igra od prvog kola.
                    OK, ali interes kluba jeste pouzdan half. Kao sto Zvezda dosta toga pametnog radi u hodu jer moze da odradi sa druge strane brda u hodu ide domino efekat loseg scenarija. Nema sujeta u fudbalu. Svima je rezultat na svome mestu. Mozda je Milunovic taj bonus kvalitet za Ligu Sampiona jer ako smo mi usli u LS bez njega ne znaci da bez njega ili samo sa ovim kadrom budemo rezultatski uspesni kao u kvalifikacijama.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Pa što ga uzeše ovi? Da l' su ludi?

                      Bivši igrač Zvezde Despotović na korak do Partizana. Odlično.
                      Vojvodine (ipak će biti pre nego ovo što si napisao)...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Potpis je blizu....
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Za bolje i nije da se ne lažemo.

                          Comment


                          • Mozzart prenosi dogovoreno za 600 000.

                            Comment


                            • Nemanja Milunović je jedan od najboljih centarhalfova koje imamo uopšte. Bio je zacementiran da povede reprezentaciju u kvalifikacije kod Muslina sve do povrede.
                              Ne da bi bio plus u odnosu na Degeneka, Milunović je neuporedivo ozbiljniji i od L Taleka, gledajući striktno poziciju centarhalfa i igru u odbrani, pogotovo u vazduhu. L Talek ima prednost u igri sa loptom i napredan je taktički, ali bi Nemanja Milunović bio ozbiljan bingo u ovom trenutku.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Mozzart prenosi dogovoreno za 600 000.
                                Kažu trenerova želja, ako je tačno, oberučke ga prihvatam iako ga nikada nisam gledao.

                                Comment

                                Working...
                                X