Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mocart i RSB nikako da ubodu napadača, čak i kad napišu da je gotov ispostavi se da nije. Upecali su me prvi put za Bou, na Blanca i Pedra nisam nasjeo.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ma čita RSB... polako, videćemo.
      Prijatelju ja kad sam pisao sa RSB to sam i navodio čak sam navodio i cele postove i autore. Ne znam otkud ti hajde neću reći pravo nego sloboda da ti pričaš šta ja čitam.

      Ja sam to rekao na osnovu svoje intuicije jer je predstVljen svuda po medijima a od fk cz i po twitteru od relevantnih ništa.

      Toliko.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Prijatelju ja kad sam pisao sa RSB to sam i navodio čak sam navodio i cele postove i autore. Ne znam otkud ti hajde neću reći pravo nego sloboda da ti pričaš šta ja čitam.

        Ja sam to rekao na osnovu svoje intuicije jer je predstVljen svuda po medijima a od fk cz i po twitteru od relevantnih ništa.

        Toliko.
        Jeste, Uros cita Dostojevskog, sta ti njega tu spustas sa nekim tamo RSB-om. Malo se salim, morao sam. Nego sta to pise RSB 8 milki za Radonjica. Koliko ce ljudi biti veceras na Rajku?

        Comment


        • Pise 8m ali i da je i to odbijeno i da ce ostati,Zvezdi i ako se udje u grupe

          Comment


          • Večeras na Rajku plafon 10 hiljada duša .. biće interesantno u kom sastavu će Miloje napasti evropski Radnički, moja pretpostavka je da će oba trenera frikombinovati timove zbog obaveza sledeće nedelje.

            Comment


            • Samo sto Zvezda moze danas da izvede i najbolji sastav, prednost od 3:0 je sasvim dovoljna.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Licno zelim da vidim napredak Melega, kao i bravure Lorenca. Generalno, ako iyvucemo Ludogorec u pley offu procicemo ga. Jaki smo, stabilni na terenu, forma ide na gore. Svi preduslovi su tu ya odlicnu predsezonu.

                Comment


                • Čekaj, stani, pazi .. pa sretna nam bila 1000. stranica!

                  Comment


                  • Meni nije 1000. Meni je 750, ja sam namestio 20 postova po strani, da ne listam stalno.

                    Meni su iskreno zanimljiviji ovi mečevi gde kombinujemo, radujem se da vidim koliko mogu Meleg, Jevtović, Joveljić....

                    Comment


                    • .. a to može da se namešta ??

                      Jedva čekam sastav, da li će Miloje da krene i sa Joveljom, i sa Stoiljkom. Popović verovatno na golu.
                      Biće dobra tekma, Lalat ne verujem, da će da se brani previše..

                      Comment


                      • Jel startuje Joveljic?

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Jel startuje Joveljic?
                          Ne...
                          Igrace Stojiljkovic...
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Tačno je da je u ovom trenutku Joveljić naš najbolji napadač, dečko sabija, napada prostor, nudi se u noge da je primi, ne beži od duela, eventualno driblinga, učestvuje u građenju igre, baš onako mali ima sve predispozicije da bude napadač kakvog nemamo od Peđe Mijatović.

                            Btw. odavno se ovoliko nismo nalupetali lopte, ja bapanja i sa jedne i sa druge strane, ali ok, korektna je ekipa ovaj Radnički, gornji deo tabele sigurno.

                            Comment


                            • Vraćali su ga jer ga Milojević zna i jer je dobar igrač. Jul je i dečko izlazi iz povrede, diše na škrge. Ne znam šta se očekivalo?

                              Videće se ko je Nikola Stojiljković polako. Ne volim kada ljudi trče pred rudu kao da je novembar.

                              Comment


                              • Stoiljkovica ako vrate u ono stanje iz Cuke i prve godine u Portugalu, bice od koristi svakako...ali da Joveljicu treba dati prostora, treba...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X