Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ko je dotična gospoja?
    Ja volim ovu pesmu:
    Last edited by nebitan; 09-07-18, 19:06.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Prodaja Pese je moranje ali jbg mislio sam bar nakon Apoela, no sta je tu je do Apoela se mora dovesti novi napadac , Stoiljkovic je ok ali je Joveljic mlad a Pavkov nema ovakve utakmice iako me raduje sto ce dobiti sansu.

      Comment


      • Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Vrati se Boaće....

          Comment


          • Prica za Boacea je sjajna ali nadrealna, on bi se naravno brzo uklopio. Mislim da spic pod obavezno ako se nesto zeli uraditi u Evropi , pominje se i Argentinac Levscuk iz Sahtjora.

            Comment


            • Sacekajmo vikend. Mislim da cemo do vikenda dobiti novog spica.

              Comment


              • Što se Boaćea tiče sutra je njima poslednji dan prelaznog roka, ako dovedu još jednog stranca Boaće je prekobrojan.

                Ali po pisanju medija mi bi plaćali platu istom 1.1 m. godišnje, što je doista mnogo.

                Comment


                • Ajd' da ne kritikujem previše jer je prva tekma, ali Žule još na odmoru, a Babić ostavio koncentraciju u BG-u.. Pojačanja rano za komentarisati, ali imam utisak da nas Pavkov neće zadovoljiti. Ne znam zašto je Stoiljko nespreman bio u sastavu, a u revanšu bih dao šansu Jovelji.
                  Litvanci hoće da nas zeznu za povlašćenog u trećem kolu, ali će Apoel valjda da se izvuče .. značiće ovaj gol u završnici.

                  Comment


                  • Kako to smeš da kažeš za Pavkova boljeg igrača od Nikole Žigića lično !?

                    Comment


                    • .. nema boljeg domaćeg od Žigare velikog!

                      Comment


                      • Prvi je mec, svidja mi se sto nismo odmah skocili na igrace, treba vreme a to je osetio Apoel na svojoj kozi, elem Stoiljko obnovio povredu za revans mora da bude dovoljan Pavkov a za Apoel mada se nadam Suduvi novi spic pod obavezno.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Pa i onako ćemo igrati sa jednim špicem, Stojiljko je dosta u tom slučaju izuzev ako ne daj Bože se povredi.

                            Može Pavkov gore, može Ben, može Jovelja.

                            Jovelju forsirati u domaćici da nabije bar 1000 minuta to je malo više od 11 celih utakmica.
                            Nakon viđenog juče slabo je to. Pavkov ne zna ništa, Stoiljković upitan, mora neko doći ili ćemo svaki gol u Evropi slaviti kao titulu, bar se tako sad čini.

                            Comment


                            • Sto se Stoiljkovica tice ja ne ynam da li je ono sve maler ili nemar samog Stoiljkovica. Obnova povrede.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Nakon viđenog juče slabo je to. Pavkov ne zna ništa, Stoiljković upitan, mora neko doći ili ćemo svaki gol u Evropi slaviti kao titulu, bar se tako sad čini.
                                Pa obzirom na novonastale okolnosti mora se dovesti nov napadač.

                                Pavkov mi je dobar leđima okrenut ka golu, ume da odloži veznom, da učestvuje u prenosu lopte, ali da se mi nadamo da će ga on zabiti kad se najmanje nadamo teže.

                                Comment

                                Working...
                                X