Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ricmi a nek ide,da ga ne gledamo,onome ni tole ne moze pomoci


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Još samo Krneta da podnese zahtev i mojoj sreći nikad kraja.

      Comment


      • Nesto nas krenulo. Poceli svi da podnose zahtev za raskid koji nemaju veze.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Još samo Krneta da podnese zahtev i mojoj sreći nikad kraja.
          Nismo mi te srece, ipak je on Zvezdin vojnik.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • kako smo mi poceli opasno da se pojacavamo sa ovim raskidima ugovora...jos ljubo nenadic, krneta, lazic i solidna ekipa rahiticara je napustila klub...mozda je ovo jedan veliki uspjeh uprave, koji je do duse uradila svojom nesposobnoscu...

            meni je apsolutna pobjeda izjava vihornog mirica koji kaze da je dosao sa statusom reprezentativca a nema mjesta u 11 u zvezdi...pa dal je realno da neko onako smotan to izjavi...

            Comment


            • Originally posted by swish41 View Post
              kako smo mi poceli opasno da se pojacavamo sa ovim raskidima ugovora...jos ljubo nenadic, krneta, lazic i solidna ekipa rahiticara je napustila klub...mozda je ovo jedan veliki uspjeh uprave, koji je do duse uradila svojom nesposobnoscu...

              meni je apsolutna pobjeda izjava vihornog mirica koji kaze da je dosao sa statusom reprezentativca a nema mjesta u 11 u zvezdi...pa dal je realno da neko onako smotan to izjavi...
              Neka ga Lazić, mlad je on ima predispozicije da se proda za neki dinar. Krneta aka krut sam kao bukva kada bi podneo ovaj zahtev srce bi mi bilo ko Rusija, poslao bi mu lično poruku na fejsu da je on zapravo najveći Zvezdaš iako je stigao iz pfk.

              Bio dobar Mirić u Subotici i debitovao za A, msm da je čak napravio i 2 nastupa, uglavnom prvi kada su igrali igrači iz naše lige protiv Kine msm, 2:0 smo dobili. Radovao se ja iskreno njegovom dolasku i dobar je bio na pripremam u CG kada je Robi bio i onda počne prvenstvo, on ništa, težina dresa ga pojela, gotovo. Inače, sećam se tih godina dok je igrao za Spartak ide partizan njima u Suboticu i ja se robić kao nadam, ma jede njih Mirić i ono tamo neka ludnica neki penali, razume se, za pfk, cirkus klasičan za naše podnevlje.
              Last edited by Brajkula; 04-12-13, 10:50.

              Comment


              • Bajkovic,Arauho,Krneta,Petkovic,Mijailovic,Gogic,M ilijas,Nine,Milunovic,Kasalica,Mrdja

                Ajmo Dragane, izbaci svoj bivsi klub.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ne igra Nine u subotu, bravo Sejo sve ti jebem nesposobno.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Koje je ovo rasulo nastalo... Nefabrikovani odlaze, polufabrikovani ih kritikuju, Nine out, Stojanovic kao grmi posvlacionici... A u subotu slanine opet uzimaju meru...

                    Comment


                    • brate dobijamo u subotu ne sjekiraj se..pa zar sumnjas,razmisli malo;)


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Koliko god razmisljao i to negde, MOZDA, i imalo smisla... Nesto ne verujem u to... Vise mi ima smisla da ih dobijemo u drugom delu sezone, tante za kukuriku za prekosutra...

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/dr...e-zvezde/66548

                          Znam da je Mozzart, ali...

                          Comment


                          • Kuku ocu,kuku majci..
                            Last edited by MareLFC; 07-12-13, 16:44.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • BRAVO DRAGANE!!! Milijas vise u zivotu da ne sutne penal, tele nesposobno.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Dragan!!
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X