Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrači dolaze i odlaze, to je uvek tako bilo i tu se ne može nikada govoriti o stabilnosti, a sve pogotovo uzimajući u obzir područje na kom živimo.

    Milojev opstanak meni uliva dozu sigurnosti i optimizma da će na leto to sve biti po propisima.

    Comment


    • Ma isti ovi što predvidjaju propast, predvidjali su tako i kad je došao Vujadin. Jednostavno neki ljudi unapred kukaju.

      Super situacija, on pominje Boaćea. Pa dovešćemo verovatno kvalitetnijeg igrača, sa Boaćeom i onakvim promašajima u ključnim trenucima ne bi videli LŠ.

      Pustite šefa da bira zna on pod kojim uslovima je ostao.
      Last edited by Cassius Clay; 10-05-18, 11:21.

      Comment


      • Stvaranje tima koji igra proleće u Evropi je alhemija. Kada se jednom pogodi, to se ne dira, samo se nadograđuje. Neka priča o nemanju para ne pije vodu jer i vrapci znaju da plivaju u milionima, do sutra bi moglo da se nabraja gde su sve i od koga uzeli pare.
        Sve u svemu, mrka kapa, ako nije primarni cilj zadržavanje igrača, nego prodaja.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Ne odgovara nam tim želimo da se pojačamo. Ne vidim šta tu tačno nije jasno. Meleg i Marin su bolji od Kange, Filip Djordjević ili Stojiljković od Boaćija. Medojević će možda i štopera igrati baš kao LTL, okosnicu tima Žule Borjan Savke Rodić Babić Krstičić i Bakula, Ben, niko ne dira.

          Radonja ide jer ima verovatno top ponuda, a posedujemo samo procenat njegovog ugovora i time oslobadjamo mesto još talentovanijem Adžiću.

          Tako da je cilj unapredjenje tima, trošimo milione, malo je falilo i Sumu da dovedemo ali oteše nam dušmani ispred nosa. Mi smo nudili 2,5 sa bonusima oni 1,6-1,7 ali on je izabrao kako mu je srce tada govorilo. Ne mogu ni milioni sve da kupe.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ne odgovara nam tim želimo da se pojačamo. Ne vidim šta tu tačno nije jasno. Meleg i Marin su bolji od Kange, Filip Djordjević ili Stojiljković od Boaćija. Medojević će možda i štopera igrati baš kao LTL, okosnicu tima Žule Borjan Savke Rodić Babić Krstičić i Bakula, Ben, niko ne dira.

            Radonja ide jer ima verovatno top ponuda, a posedujemo samo procenat njegovog ugovora i time oslobadjamo mesto još talentovanijem Adžiću.

            Tako da je cilj unapredjenje tima, trošimo milione, malo je falilo i Sumu da dovedemo ali oteše nam dušmani ispred nosa. Mi smo nudili 2,5 sa bonusima oni 1,6-1,7 ali on je izabrao kako mu je srce tada govorilo. Ne mogu ni milioni sve da kupe.
            Аууууу, шта написа ти овде.
            Мелег није исти тип ко Канга.Ако је теби Стоиљко бољи од Боаћија, онда не знам шта да ти кажем.
            За Суму је било навлачење и дизање цене, да би комшилук платио више.Навукли су се само тако.Најјачи потез офкана икада.
            Жуле и Рода су на продају, чисто да знаш.Крстичић скоро сигурно иде после квалификација.

            Comment


            • Nisu, a ni Krsta neće nigde sem ako ne stigne neka vrhunska ponuda, lepo mu u Zvezdi. Kad bi stiglo 7 miliona od Čelzija za Borjana i on bi bio na prodaju tako da za bilo kog igrača da stigne ponuda koja se ne odbija na prodaju je.

              Mislim da je Boaći precenjen što će se pokazati u njegovoj daljoj karijeri. Ona je u opadajućem tonu konstantno. Iz Italije u Srbiju, iz Srbije tamo negde za neke velike pare.

              Meleg je bolji igrač sveukupno od Kange, pogotovo za nas.

              Ja ne znam odakle tebi Dijaz pesimizam? Ajde, ne moraš biti optimista kao ja, ja sam uvek, ali čemu taj pesimizam kao da smo izgubili titulu.

              Pa Miloje je ostao sa Kosanom valjda je to 75% posla.

              Comment


              • Ako je tačno to za Krstičića, to ništa ne valja.
                Richmond Boakye i njegov učinak u klubu mogu samo da izazovu divljenje, nikako da se priča "ma nije on ništa, ima boljih".
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Пази Уроше, Мелег је можда и бољи, али је другачији, није плеј као Канга.Дечко није ништа играо у Кајзерију, требаће му време да се подигне, а треба нам одмах у квалификацијама.

                  Крстичић има уговор до 2019.Ако не уђемо у лигу шампиона, иде сигурно.

                  Не слажем се око упоређивања Боаћи-Стољико.Добар је Стоиљко, али мени је Боаћи бољи, небитно какву ће каријеру даље да направи.Стољико може да замени Пешића.Како чујем, план је да у шпицу играју Стољико, Николић из Спартака и Јовељић.Мени је ово слабо за Европу.

                  Comment


                  • Čekaj odakle su došli Žule i Pešić npr jesu li bili standardni? Biće sve ok kada je Vladan za kormilom. Ako hoće i Sumu da dovede podržao bih, znamo da on nije balvan

                    Comment


                    • Kako se ovde piše ispade da ćemo sve da prodamo.

                      Teško je uporediti Kangu i Melega, ali to je taj neki nivo otprilike.

                      Boaći ispred Stojiljkovića meni i slažem se da je napred navedeni špic slab za Evropu izuzev ako ovaj mali Joveljić ne eksplodira pa on bude taj faktor X.

                      Nikolić je lični prijatelj sa jednim starim forumašem koji mi je pričao da je kao klinja u Roštovu 2 iskidao i da je, ako se ne varam, imao odavno našu ponudu ili interesoavanje ali je odbio da sarađuje sa lažnim grofom.

                      Comment


                      • Meleg nije ni blizu Kange, nikada bio niti će ikada biti. Ovo je malo neumesno poredjenje. Marin je skrooooz druga priča, dečko je klasa iako nije iskoristio ni 50% svog talenta. Ako on dođe to je ozbiljan upgrade.
                        Stojiljković bi mogao da ima neki potencijal ali do sada mu je karijera znacajno ispod Boćkove. Đorđević dolazi na poziciji Pere Antica tu neće biti sreće.
                        Vezni red će ostati bez puno igrača i tu je potrebno najviše pojacati konkurenciju. Na 3 pozicije nam treba 6 igrača ukupno a kako sada stvari stoje Račic, Donald i Milijas neće biti tu sl sezone. Na ovo dodati Kangu koji je već otišao i ostajemo samo sa Jovicicem i Krsticicem. Znaci treba dovesti 4 igrača sto neće biti ni malo lako. Svi do sada pominjani osim Marina i Giljermea su sekundarna rešenja (Meleg, Medojević, Jovančić).
                        Videćemo za odlaske, ako Pesic ode za dobru cifru kao i Racic mislim da neće biti više prodaja do kraja kvalifikacija. Ako se plasiramo u LŠ niko više ne ide, za LE možda nekoga i prodaju a ako zavrsimo sa letnjim matineom biće još odlazaka.

                        Comment


                        • Na kakvu poziciju Pere Antića nije ti ovo košarkaški klub Crvena Zvezda Čovićeva, ovde se ozbiljno radi, Vladan je najbolji trener uz vaterpolo Savića u svim sportovima unazad deceniju i više.

                          Ko dodje, igraće na maksimumu. Čovek je od ljudi koji su bili rezerve u prvim i drugim ligama napravio zveri, od Le Taleka koji je delovao kao izgubljen slučaj kod Grofa napravio igrača, koji ima najbolju sezonu iza sebe.

                          Šta god da dodirne, pretvori u zlato, jer je radnik, i on i Kosan, i stručni su.

                          Meleg je mnogo talentovaniji od Kange kome je jedina snaga čuvanje lopte, ali on u tom čuvanju usporava napade.

                          Meleg će znati svoje mesto na terenu bez taktičih divljanja.

                          Ako već poredimo igrače bolji je i Rud od mnogih ali je taktički divljak. To je u fudbalu Gelor Kanga. Ružan za oko. Za mene.

                          To može u divljačkim ekipama, ako si već hteo paralelu sa basketom.

                          Comment


                          • Pero Antic je dosao iz ljubavi prema Zvezdi da pomogne koliko moze i to je uporedio sa Djordjevicem... To je covek hteo da kaze, ali bitno je da si opljunuo KKCZ, Covica i Kangu koga patoloski mrzis

                            Od obicne metafore si dosao do hejta prema jednom od najboljih igraca prosle sezone...opet
                            Last edited by mad for red; 10-05-18, 19:06.

                            Comment


                            • Pa uporedio sam ga sa Rudom realno je to taj neki tip. Pero Antić je legenda i njega poštujem, Čović nije Zvezda pa da moram da bude pročovićevac. Ne mogu mrzeti Kangu kad je igrao u Zvezdi ali ne volim takve igrače ni u košarci ni u fudbalu koji samo misle na sebe.

                              Ali bukvalno kao kad bi poredio Ruda i neku manje talentovanu četvorku tipa Mitrović. Mitrović nema taj skil, ali kad biraš za tim Mitrović je bolja opcija.

                              Ja bih voleo da Kanga igra ali samo evropske utakmice, kad može da zadrži loptu i kada igramo defanzivnije, u ligi on je kao i Srnić manje koristan. Više se napada bunker a nije neki kreativac. Više je dobar da carini loptu sa naše na protivničku.

                              Comment


                              • Ti si definitivno Aleksandar Vulin sto se tice fudbala

                                Comment

                                Working...
                                X