Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono što sam primetio kod Bena kad je došao danas je potvrdio. Dao je Jovelji da izvede penal. Vidi se taj osmeh kod njega i ta skromnost, bez potenciranja na njoj a opet pokazanoj na delu. Igrač za primer. Verovatno bi i Donald slično odradio. Ali Ben me na prvi kupio, još kad je na armijskom pašnjaku pokazao klasu.

    Brzo se oslobadja lopte, ne razmišlja samo o sebi, pravi timski igrač. Desni krilni napadač primarna pozicija a može i kao napadač, second striker, a ume i da odigra na ofanzivnom veznom pristojno, sjajan pas za Gobeljh protiv Napretka.

    Možda nije uočljiv kao neki prethodni igrači koji su davili loptu i najveći uspesi su im bili da iznude faul pa je to delovali "niko ne može da mu uzme loptu".

    Konačno pravi igrač koristan na više pozicija i tek će se pokazati kakav je to majstor.


    Radonjić odličan. Mislim da bi kao i Ronaldo kad je bio mladji igrao dobro i po desnoj strani. Leprša po terenu.

    Comment


    • Opasno lep fudbal igramo, prosto mi dodje kao relaksacija za mozak od one odvratne kosarke koju igramo...da mi je neko rekao prosle godine u ovo vreme da cu ovako da se osecam izvristao bih mu u facu

      Comment


      • Odlicna vest za Milojevica, nadam se da ce spreciti dovodjenje Gajbicinih prevara I slicnog drvoreda, pogotovo preskupog iz inostranstva

        Za mene je cilj sledece sezone odbrana titule, moze I Kup, a ako udjemo u LE to je preko ocekivanja

        Ova sezona je pokazala da mozemo, a u sledecoj ce biti prilicno tesko ponoviti uspeh.
        Last edited by mad for red; 06-05-18, 08:55.

        Comment


        • Originally posted by salelesa View Post
          Bravo Zvezdo, igrala se deca (dok nije ušao kapetan Miki ) Jovelja x2, potpisuj to dete Terza na 5 godina! Ben mešavina Kange i Boaćka, ma premija sa njim. Vidi se ozbiljnost i taktičnost Miloja, ipak je sastav bio ozbiljan, sa standardnim bekovima i Krstičićem, golman takođe..verovatno će NS preskočiti.

          Račića udomiti bilo gde!

          Evo čitam sad, fudbalski savez Kosova nam zabranio humanitarnu utakmicu u Gračanici..

          Svi na marakanu 19.05!!
          Cemu iscudjavanje ??!!!

          curkovic-karadzic-vokri(1).jpg 689679_tmt-skenderbeg-fkp1990-01_f.jpg

          Racic Svaki evro od prodaje istog je dobrodosao, iako je mlad, nisam ubedjen da moze da postane igrac kakav nam je potreban, cak i za rotaciju za JSL.

          Zna se i kakave price kruze ciji je igrac

          Comment


          • Račić je razočaravajuće loš igrač. Šteta što zauzima mesto u timu nekom mnogo, mnogo boljem od njega. Luka Ilić i Luka Adžić su svetlosnu godinu ispred njega. Njih dvojica su pravo otkrovenje sezone.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ilic nije. Jos uvek. Extra talenat, ali jos uvek nije za 18. Potrebeno mu je jos vise samopouzdanja i takticke discipline i zrelosti (ovo drugo vazi i za Adzica ).

              Ilic ostaje i za sledecu sezonu, nadam se i produzenju ugovora za Adzica. Osim nastrani ,Adzic moze da igra i iza spica.

              I Racic je mlad, ali postoje neki elementi , pre svega fizicke prirode koji ga sputavaju da napreduje. Mozda u njemu vide novog DOnalda

              JOs nesto, posebno je dobro sta svi ti mladi igraci imaju od kog da uce, kako na terenu tako i na klupi (Milojevic i KOsanovic ) i dodatno napreduju.

              Ceka nas interesantan prelazni rok

              Comment


              • Sramota. Sramota. Možda da proba Partizan, neće ih uvrediti jugoslovenski klub. Gde je osuda navijača Partizana? Da je bio Zvezdina najveća legenda, a nije mogao biti, bio bi transparent Vokri sramoto. Ždrao sii i živeo i živiš u toj Srbiji, voleli te ti Srbi,a ti džukela. Bolje otkaz da si dao.

                Comment


                • Шта ово пишу да крнтијаш наставља да игра?
                  Не свиђају ми се неке најаве одлазака и замене.Нису ваљда глупи да све упропасте, или ипак јесу.

                  Comment




                  • Koliko je istina ne znam, ali ovo je ozbiljan igrač, preozbiljan.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post


                      Koliko je istina ne znam, ali ovo je ozbiljan igrač, preozbiljan.
                      Za nase uslove Ibrahimovic..

                      Comment


                      • Milojev igrac, vrlo blizu..

                        Comment


                        • Od Pukkija ništa, 100%. To je preambiciozno. Stojiljković grobar. Ali bio sam i protiv Borjana tako da ću sad ćutati.

                          Uvek sam sanjao da Zvezda dovodi Evropljane iz malo jačih liga od naše iskusne, da ne jurimo samo neke jeftine kombinacije. Problem je samo liga i evropska takmičenja, inače dajemo slične plate kao neki timovi iz Serije A.

                          I pošto se po netu vodi diskusija Marko Marin ili Meleg, glas svakako ide za Melega iako mislim da je Marin bolji igrač.
                          Last edited by Cassius Clay; 08-05-18, 17:38.

                          Comment


                          • Марин је нереалан, Мелег је реалан, по мени прецењен.Њега би требало да нам заврши онај помоћни тренер.Имам осећај да ћемо да упрскамо у прелазном року само тако.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Марин је нереалан, Мелег је реалан, по мени прецењен.Њега би требало да нам заврши онај помоћни тренер.Имам осећај да ћемо да упрскамо у прелазном року само тако.
                              Meleg je za nasu plateznu moc sjajan igrac, nije on Ronaldinjo ali igrac koji ako je fokusiran na fudbal moze mnogo bas mnoogo da pruzi, i on i Katai veliki talenti koji malo imaju problema sa glavom i autoritetom.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Od Pukkija ništa, 100%. To je preambiciozno. Stojiljković grobar. Ali bio sam i protiv Borjana tako da ću sad ćutati.

                                Uvek sam sanjao da Zvezda dovodi Evropljane iz malo jačih liga od naše iskusne, da ne jurimo samo neke jeftine kombinacije. Problem je samo liga i evropska takmičenja, inače dajemo slične plate kao neki timovi iz Serije A.

                                I pošto se po netu vodi diskusija Marko Marin ili Meleg, glas svakako ide za Melega iako mislim da je Marin bolji igrač.
                                Naravno, Marin bi bio bomba jedan od najboljih koji bi ovde dosli ikada, covek je bio i u Celziju veliki talenat koji se nije dovoljno ostvario ali za nasu ligu moze da bude Ronaldo a to zavisi od motiva, zato sam i ja za Melega pre, zna kako je ovde i jos uvek mlad i moze da juri karijeru, elem za Stoiljkovica ne znam ciji je navijac davao im je golove i vidim radovao se , bitnije je da ga je Miloje trenirao a do sad sa njegovim igracima iz Cuke smo imali samo pogodke a nadam se da bi Stoiljkovic bio domaca opcija i da se trazi i strani napadac.

                                Comment

                                Working...
                                X