Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stojadinovic se vise nista ne pita.

    Slazem se za Dekija delom. Ali vraca se kuci, valjda ce jednog dana biti bolje.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Најављиван као појачање "вечитог ривала", Петковић је ипак изабрао "Маракану"!

      „Захвалио бих се ОФК Београду, клубу, навијачима. Није ми било лако да после 8 година напустим клуб. Оно што бих ја волео је да будем део генерације која ће прекинути доминацију Партизана.“

      Comment




      • Након утакмице са Чукаричким добио је позив Алберта Нађа, који га је питао у чему је проблем у вези са доласком у Партизан,
        с обзиром на то да ће имати загарантовано место у првих једанаест јер Аксентијевић није у првом плану.
        Марко је одговорио да не жели да шпарта уз десну аут линију стадиона ЈНА јер навија за Звезду.
        На овакав одговор спортски директор Партизана је наводно био јако дрзак према Петковићу, чак је и претио талентованом фудбалеру,
        на шта је будући члан највећег српског клуба изрецитовао добро познате стихове севера - "Индија, Пакистан"...

        Comment


        • Nije to tacno koliko sam ja cuo, al' ajde.

          Comment


          • Selektor...

            Kokeza pregovara sa dve bombetine.
            To je sve sto mogu da kazem.
            Stojadinovic takodje juri strance bombe.

            Ne znam odakle nam pare ali tako je.
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Selektor..
              Vece je ime i od Laneta i od Stankovica.
              Nemojte vise nagadjati, ni u ludilu vam ne noze pasti na pamet i vrlo je nerealno da ga dovedemo (bar ja tako mislim) kao sto rekoh ali cinjenica je da pregovaramo.

              Comment


              • Originally posted by DelijaHool View Post
                Popio malo vise
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ako Zvezda sa ovakvim igračkim kadrom, koji je vrlo dobar za našu ligu, i sa lošim Partizanom kao jedinim pravim konkurentom ne uzme titulu ove sezone neće nikad

                  Comment


                  • http://www.mozzartsport.com/vesti/rt...stize-u-zvezdu Па доооооооооођи !

                    Comment


                    • jos nam on treba i da neke igrace posaljemo na pozajmnice da smanjimi taj broj igraca i ako ove godine nebudemo lagano prvaci onda stvarno neznam kad cemo...nadam se da ce sutra konacno i bomba za kraj LUKOVIC

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Konarevo naselje pored Kraljeva, zamenik kapitena Milijasa cuvenog
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Zvezda ostala bez jos jednog klinca,Miketic u Veroni

                          Comment


                          • dali ce se ovo ikada prekinuti...mi dovodimo po 15 igraca u prelaznom roku od toga trecina nasa djeca koja su pobjegla od nas a sada prilicno skupo placena a nasi klinci i dalje bjeze glavom bez obzira i naravno za koju godinu cemo ih opet kupovati...strasna racunica

                            Comment


                            • Decko je jedva drzao mesto u prvoj postavi u svojoj generaciji, otisao je preko svog menadzera u Italiju, kao sto ga je isti pre toga gurao u reprezentaciju. Ja se vise pitam kad ce mediji ovde prestati da od svakog klinca koji odlazi prave svetskog supertalenta. Mi imamo samo 2, 3 klinca u celom sistemu koji zavredjuju paznju i za koje bi bilo steta da ih izgubimo, pre svega Jovic i Ahcin (koji je generacija ovog krelca, ista pozicija i tri puta bolji igrac), ostalo ako ode, ode, koga briga.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Баш сам хтео да напишем да овај мали није ништа посебно, но ме јако мрзело.

                                Имамо и Јакшића малог, стена !

                                Comment

                                Working...
                                X