Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muškarac, svestan svoje fizičke i umne snage je opušten i u komunikaciji otvoren, nikako nervozan i željan sukoba. To ne priliči muškarcu.
    Salelesa je u pravu sa onim kuliranjem i u krajnjem i odbijanjem "gostiju" da se registruju na forum jer niko ne želi da uđe u neki krug pakla gde samo svađa caruje...Različitost stavova je po meni bgatstvo ovog foruma kojem treba da težimo, ne sukobi već dijalozi.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Pa ova pizdurina me prva proziva da "izadjem iz ormana". I da sam rasista. Evo za 6 godina nikoga nisam vredjao, znaju svi, možda sam bio banovan zbog stavova, ali vredjanje nikada.

      I mene će onda neka gnjida da proziva. 3 meseca i više, i rasista i balavac, i sad kao suptilno da sam peder.

      Mnogo si se opustio ti.

      Ajde hrabriša Mad for Red pošto si sa NBG, ajde dodji npr do Fontane ili gde hoćeš, ajde? Ajde muškarčino, reci gde na NBG tu sam za 15 min.

      Onaj bi da me strelja, ovaj me optužuje da sam peder, a da malo ja to maršnem u pm.

      Šta me briga za forum gde svaki magarac može da me trpa 4 meseca najpodlije a ja da mu kao ćutim jer smo zaboga civilizovan i na forumu. Kakav forum, kakvi bakrači. On će meni da sam rasista, musavac matori koji jede leba i paštete. Plakao bi ko pizda znam. Nemaš potrebe da budiš najgore u meni a ti si uspeo.
      Last edited by Cassius Clay; 02-04-18, 21:27.

      Comment


      • Следећи је Земун, могла би да буде добра утакмица.Мунзе је развалио Војводину у НС, играо нерешено на ЈНА, победио је Спартак у Су.Улаз је бесплатан.

        Comment


        • Svi na Marakanu, sad se nadam podrsci vecine ljudi , titula je pod moranje i ovi momci to zasluzuju.

          Comment


          • Imao sam nameru da napisem par reci o utakmici u Lucanima, ali ... mrzelo me

            Prvo ,o Milijasu. Svi Milijasa gledamo kroz prizmu ove i prethodne sezone, sto je i logicno, i mnogo mi je degutantno kada pljujemo i posebno vredjamo igrace, posebno kluba za koji navijas. Kritika da.

            Milijasa su samo fizicke predizpozicije sprecile da napravi iole ozbiljniju ino karijeru, i mozda je pogresio u izboru kluba pri odlasku iz CZ. Tehnicki i takticki jedan od potkovanijih igraca koji je igrao u Zvezdi poslednjih 10-ak godina (pisem na osnovu utiska iz prvog mandata ).

            Lucani ... Pobeda se ni jenog jedinog momenta nije dovodila u pitanje. Da naglasim da ovosezonska Neskova Mladost nije ni nalik prethodnim ekipama koje je trenirao "debeli" .

            Stojkovic, vec par utakmica mi njegova kurcobolja u odbrani ide na znatevecsta. Kod oba primljena gola je kasnio, bio lose postavljen i ocajno reagovao. Napad, susta suprotnost. Jedan od agilnijih , dobro je utrcavao i koristio prostor koji je imao.
            U slucaju da ostaje u Cz, na pripremama samo da vezba centarsut dan noc, jer je operisan od istog .

            Pesic najbolji pojedinac, i to ne samo zbog dva gola. Kretao se odlicno, odigravao povratne pasove, asistirao kod prvog gola, i moze on jos mnogo bolje. Konacno je izasao iz kanala u kom se nalazio, na vreme za odlucujuce utakmice.

            LeTalek nije bio na nivou, ok svima dodje taj dan, ali imao je previse gresaka u predaji lopte, sto nije karakteristicno za njega.

            Racic nije bio minus faktor, imao je pra dobrih dodavanja (u prostor), nije se lose kretao, pokusavao je da zatvara na sredini, ali bode oci koliko je (p)okretan i ponekad spor u razmisljnju. Daleko je on od zamene za Donalda .

            Ben zrtva taktike i pozicije na kojoj je igrao. Jovicic standardno dobar.

            Comment


            • Borjan
              Gobeljić, Le Talek, Babić, Rodić
              Račić, Krstičić
              Ben, L. Ilić, Radonjić
              Pešić

              Nije loše. Počinje kiša jbg..

              Comment


              • Лаганица.Прорадила је веза Бен-Пешић.Рачић ни по коју цену не сме да игра дерби.Дечко је најкреативнији играч наших противника.

                Comment


                • Vazan trijumf, jod 7 koraka ili da skratimo pobeda u derbiju pod obavezno, raspored nam je katastrofa, mi kao prvoplasirani imamo tezi raspored, videcemo.

                  Comment


                  • Zvezda-Partizan

                    Radnicki Nis-Zvezda

                    Zvezda-Cukaricki

                    Napredak-Zvezda

                    Zvezda-Spartak

                    Vojvodina-Zvezda

                    Zvezda-Vozdovac

                    Raspored katastrofa, cak i sa pobedom u derbiju mnogo jos toga nam ostaje da uradimo.

                    Comment


                    • Pre 27 godina...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Dobro ce nam doci ova pauza, da se povredjeni oprave, uvredjeni dozovu pameti malo ( Stojkovic, Radonjic, LTalek, 3 veoma bitna igraca za nasu igru ).

                        Kod nas je posle ispadanja od CSKA evidentno bio vidljiv pad forme i posebno 'momentum', tako da ovom pauzom ne gubimo nista na tom polju, za razliku od komsija. Vezali su neke pobede, iako igru i nisu nesto drasticno popravili, dobili su na samopouzdanju, tako da njima ova pauza manje ide u prilog.

                        I da, mrzim sto je delegiran peezda Mazic za glavnog sudiju, videcemo mnogooo kompromisa i kompenzacija i pravljenje neke vestacke ravnoteze na terenu.

                        Comment


                        • Originally posted by Klaymen View Post
                          Dobro ce nam doci ova pauza, da se povredjeni oprave, uvredjeni dozovu pameti malo ( Stojkovic, Radonjic, LTalek, 3 veoma bitna igraca za nasu igru ).

                          Kod nas je posle ispadanja od CSKA evidentno bio vidljiv pad forme i posebno 'momentum', tako da ovom pauzom ne gubimo nista na tom polju, za razliku od komsija. Vezali su neke pobede, iako igru i nisu nesto drasticno popravili, dobili su na samopouzdanju, tako da njima ova pauza manje ide u prilog.

                          I da, mrzim sto je delegiran peezda Mazic za glavnog sudiju, videcemo mnogooo kompromisa i kompenzacija i pravljenje neke vestacke ravnoteze na terenu.
                          Ti bi kukao i na celavog Kolinu da se vrati iz penzije i odsudi derbi
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ovo mozes da napises samo ako si odgledao neku utakmicu, a da ne pisemo o utakmicama koje sudi Mazic ... pa da raspravljamo

                            Vidi, pazi, ne mora da znaci da ce navlaciti za Partizan, totalno nebitno, jednostavno ne volim takvo sudjenje... kalkulantsko.

                            Comment


                            • Originally posted by Klaymen View Post
                              Ovo mozes da napises samo ako si odgledao neku utakmicu, a da ne pisemo o utakmicama koje sudi Mazic ... pa da raspravljamo

                              Vidi, pazi, ne mora da znaci da ce navlaciti za Partizan, totalno nebitno, jednostavno ne volim takvo sudjenje... kalkulantsko.
                              Vise verujem njemu nego Maju, Vladu i Gruji Cokotu zajedno.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • To je logicno. Problem je sto oni ne znaju, dok zna ali je kalkulantska peezda, i to ne samo u utakmicama na kojima sudi Czv ili Par. Cak je i Dalibora uspeo da iskvari, koji je bio odlican 'linijas'

                                Comment

                                Working...
                                X