Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    A Speed-a se secas dok je igrao za Leeds 96-e kad nisi imao ni godinu dana.
    Naravno, i Ria i Viduke i Robinsona i Kelija i jos jedan je bio poznat veznjak nmg se sad imena setiti

    Bauer je veznjak(izguglah)
    Last edited by Mr.M; 10-08-13, 22:25.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      (jbg, kad imas jednog Miljana Miljanica onda je konkurencija zestoka), ali ukoliko nemas vecinu
      Ne ulazeci u njegove trenerske uspehe (kojih ima mnogo) dok je Miljan bio predsednik saveza mala Jugoslavija je bila sedma reprezentacija sveta, Zvezda bila sampion Evrope a reprezentacija SFRJ je nesretno ispadala u cetvrtfinalu SP. Pritom je liga bila na mnogo visem nivou. Jedino sa cime nije mogao da se izbori jesu Arkan i sankcije. Ako je samo zbog toga zlo, onda ok.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Da se zivot meri po podacima s interneta, bilo bi ga puno lakse ziveti. Btw, Matori je postavio
        temelje za ovo sad. Sadasnja garnitura je mala maca naspram njega. Svi zivi su bili protiv njega,
        a on je opstajao, tek posle 5. oktobra mu je neko nesto mogao. I tad nije smenjen, vec je otisao,
        jer je kao bio umoran od posla.

        Secam se cak da su se jednom, devedesetih godina, i Zvezda i Partizan udruzila u njegovoj smeni,
        gde su predlozili Velibora Vasovica, ali su ispusili samo tako na sednici saveza. Jbg, ko se dohvati
        fotelje tesko se nje odrice.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Ovde je sve toliko zagrizlo i okorelo o korupciju, nerad, muljanje, lopovluk i sve moguće manifetluke, da smena u FSSu ne donosi ama baš ništa. Ostavke se u Srbiji ne daju ni pod najstrašnijim mukama i pretnjama, a ako nekog i smene postave još goreg, svaki sledeći je bio gori, a ovog prethodnog nagrade. Kakvo glasanje, demokratija i sl. samo korist, korist i korist... O moralu ovde i njenoj odgovornosti mislim da je glupo i govoriti. To ne znamo ni šta znači. I dokle god je takva država i njeni činovnici, o nekom normalnom fudbalu možemo samo da sanjamo.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Iskreno u dilemi sam sta je smijesnije i zalosnije. Saopstenje koje su brze bolje izdali sa istupanjem iz lige. ili to sto hoce i Daudu da otjeraju.
            https://www.facebook.com/www.sportbal.net

            Comment


            • Originally posted by Pappy View Post
              Iskreno u dilemi sam sta je smijesnije i zalosnije. Saopstenje koje su brze bolje izdali sa istupanjem iz lige. ili to sto hoce i Daudu da otjeraju.

              Zli crnac da igra, a nase dete da trune?!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Zli crnac da igra, a nase dete da trune?!
                Nase dete ili nasa deca ? Nista ja predlazem Ozegovica i Mihajlovica u prvu, i prebaciti malog Jovica da bude rezerva i zdravo.
                https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                Comment


                • Originally posted by Pappy View Post
                  Nase dete ili nasa deca ? Nista ja predlazem Ozegovica i Mihajlovica u prvu, i prebaciti malog Jovica da bude rezerva i zdravo.
                  +1991
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Luka Jovic sa 15 godina Tito za sve rezervne napadace u nasoj ekipi.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment




                    • Smesno o namestanju, nema sta.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Luka Jovic sa 15 godina Tito za sve rezervne napadace u nasoj ekipi.
                        Samo sto on nikada tako mlad nece u Srbiji dobiti potrebne dozvole za igranje, a opet pitanje je i da li moze izdrzati borbu sa npr. Tintorom.
                        https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post


                          Smesno o namestanju, nema sta.
                          Ima neki dokaz ovo ono ? I ja sam stavio 10e za 7+ jer sam mislio da im igraju samo juniori pa jel' znaci da je namesteno?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Ima neki dokaz ovo ono ? I ja sam stavio 10e za 7+ jer sam mislio da im igraju samo juniori pa jel' znaci da je namesteno?
                            A otkud si tako siguran da nije? Klub vam je u takvom finansijskom haosu (dobijate kredit a zalazete Zemunelo dotle doslo, neka, neka) da me ne bi cudile ovakve kombinacije. Bas iz dva u jedan, 7+ sa nepostojecim penalom i bar jednim golom, autogolom, i onim glupiranjem Ostojica. Priznaces da nije bas skroz bez neke.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Pappy View Post
                              Samo sto on nikada tako mlad nece u Srbiji dobiti potrebne dozvole za igranje, a opet pitanje je i da li moze izdrzati borbu sa npr. Tintorom.
                              Ma ne mislim ja da on treba da igra, nego da je stvar u tome da je dete od 15 godina Bogotac za nase rezervne napadace. Pa ti vidi ko je nama rezerva. Doduse, jeste Jovic vanserijski talenat, ali opet...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Moze biti ali gledao sam utakmicu i sumnjam, ljudi igrali sa 7 prvotimaca i 2 rezerve i 2 juniora... Samo bez zamena, sad uslovno samo... Nisu mogli ubaciti 3 sveza igraca i to je to. Napuhala se prica jer nisu mogli registrovati igrace iz Hajduka i trenera koji je dosao iz Hajduka... Ja kontao ljudi dolaze sa juniorima, nisam nigde nasao sastav i 5 min pre meca gurnem na 7+ jer pisao lik na tviteru da su juniori u pitanju i spletom srecnih okolnosti prodje
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X