Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Tebra, ajde iskuliraj sa tim Sutlijaš, idi na druge teme pa piši to ovde ti ja zabranjujem lično. I to bez ikakvog hejta prema tebi jer te gotivim i tebe i 98% ljudi ovde, ali nemoj to pisati više ovde.

    Nenad Milijaš je car i ljudina. Zvezdaš.
    Очигледно је да не знаш споријаша.

    Comment


    • Znam ja Milijaša ne lično ali znam, znam i iz mladjih dana šta i kako ali što osporavati sopstvenog igrača koji je pružio dosta. Zvezdi

      Comment


      • Neko zna Piksija/Robija/Dekija... iz mladjih dana, a neko i ne zna ko je i sta je bio Piksi/Robi/Deki... , zato je Milijas dojaja igrac

        Comment


        • Zna li se kad i u koliko sati je derbi?

          Comment


          • 11. април у 18

            Originally posted by Uroš View Post
            Znam ja Milijaša ne lično ali znam, znam i iz mladjih dana šta i kako ali što osporavati sopstvenog igrača koji je pružio dosta. Zvezdi
            Види се да га не знаш.Не знам да ли ми је смешније што га хајпујете у легенду клуба или у људину звездаша.Ово прво и да схватим, јер смо пропао клуб, а ово друго...
            Last edited by Дијаз; 02-04-18, 13:14.

            Comment


            • Derby ipak 14.4. u 18:30 .. bolje tako, subota je.

              Comment


              • Ma u pravu ste Milijaš je grobar i mrzim ga. Želim mu sve najgore. Kakav klošar od igrača, mrzim svaki trenutak koji je proveo na terenu.

                Sramota je šta je Zvezda doživela da za Milijaša jedan Uroš simpatizer kaže da ga ne prozivaju Zvezdini navijači.

                Samobanovaću se jer sam podržavao tog Ološa Sutlijaša fuj fuj fuj.

                Kupiću majicu Saše Ilića rodjaku. Legende. A ne da klinja misli da je Milijaš ok, Saša Ilić i mu..Vladimir Stojković, to će nosi to su legende.

                Ovaj kad se dohvati Piksija i Robija...
                Last edited by Cassius Clay; 02-04-18, 18:11.

                Comment


                • Bravo, izasao si iz ormana...samo jos ono drugo da priznas roditeljima.

                  Ti i ne znas ko su Robi i Piksi, zato i pises takve gluposti...

                  Drzi se ti Sase ilica...nisi za bolje

                  Comment


                  • Šta drugo da priznam roditeljima? Ajde šmekeru reci. Šta se stidiš, uvek po malo nešto pišeš i provlačiš se, ja uvek sve kažem, šta da priznam roditeljima?

                    Ne valja Terzić, ne valja Milijaš, ne valja Pešić, ne valja Vujadin. Idi navijaj bre za Partizan.

                    Ajde šmekeru napiši šta da priznam roditeljima? Znam da nemaš muda nego kao devojčica mene peckaš uvek a to ti očigledno progledaju krzo prste.

                    Ja niakd nisam poredio Milijaša sa tim klasama samo sam rekao da je on jedan od boljih igrača i igrača koji su pružili dosta Zvezdi poslednju deceniju. Za koga je navijao i privatno odnos, kao i novac koji uzima, to je drugo, samo neću da ga ponižavam sa Sutlijaš i ti fazoni.

                    Ajde reci čekam. Ako ne kažeš P I Č K A si najveća. Vidiš kako ja napišem da si pička jer znam da jesi.

                    Comment


                    • Mozes i Vuleticu da priznas...meni je svejedno

                      Ti si sam priznao da imas nesto da im priznas... pa priznaj ako hoces


                      Osim sto si nevaspitani balavac, palis se kao hepo kocka, lupetas gluposti, ponovo lazes...fali samo rasizam da budes u punom obliku...

                      Obrisi slince decace, idi spavaj... mlekce pa u krevetac...zovi nekog da ti procita bajku...za bolje nisi...

                      i Leci se pod hitno!
                      Last edited by mad for red; 02-04-18, 19:34.

                      Comment


                      • Ovakva "komunikacija" tera članove odavde, i što je još gore, ne privlači nove! Zajednička poruka je iscoolirajte braćo ciganska, a Urošu još par reči..

                        Kapetan Mikija si skoro nazvao legendom, a ne jednim od boljih igrača, i to je mene isprovociralo, a ovo nije njegov (ili bilo čiji) fun club, nego fuckin' forum gde je i poželjno da nas bude raznih, pa će pisati i potkovani, i ozbiljni, i dileje, i pragmatični etc. a neko će nekad nekoga i da sprda! I baš taj dajvrsti čini mesto zanimljivijim..

                        Odrastao sam na Mari uz Šeleta, kasnije Piksija i Ramba i nisam jedini ovde, tako da razumi starije & no hard feelings. I otkako sam napisao da ga neću više tako zvati, ti napišeš Sutlijaš dvaput, i ponovo vodiš neke svoje bitke..

                        Last, but not least, ja njega ne vređam nego sprdam .. on mene vređa kao zvezdina desetka sa pušenjem, splavovima i celokupnim off court-om, a o učinku na terenu da ne govorim!

                        Comment


                        • Pa namerno napišem. Jer mi je muka od tipova koji ne poštuju svoje igrače bezrazložno. Ružno mi je da pročitam Sutlijaš a ono naredjenje je naravno bilo zezanje jer ja nemam nikakav autoritet ali mi smeta to sranje po igračima malo malo Sutlijaš...

                          Nisam šutnuo loptu u životu, nemam muda ni za šta i sedim kući i kukakm na državu, Terzića, Milijaša, pričam bajke o starim vremnima.
                          Da bi bio Zvezdan Terzić treba malo i hrabrosti.

                          Mad for Red ako te nekad sretnem, prebiću te.
                          Jebeš me za rasizam, jebeš me potajno da sam peder, sve na fino jer ne smeš da napišeš. Kao idi kod Vuletića a ovde je skoro neko napisa kako je gej.

                          I tako ispod žita kukavički udaraš, a ja ti kažem da bih te prebio sada.

                          Mene provociraš mesecima..Šta sa tobom ima da se raspravlja, jebuckaš, jebuckaš, niko te ne opiminje,
                          baš bih voleo da vidim kako tako uživo pričaš. Ne delujem ja opasno, rlx.

                          Zašto prostačke reči? Zato. Namerno.
                          Last edited by Cassius Clay; 02-04-18, 20:25.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Šta drugo da priznam roditeljima? Ajde šmekeru reci. Šta se stidiš, uvek po malo nešto pišeš i provlačiš se, ja uvek sve kažem, šta da priznam roditeljima?

                            Ne valja Terzić, ne valja Milijaš, ne valja Pešić, ne valja Vujadin. Idi navijaj bre za Partizan.

                            Ajde šmekeru napiši šta da priznam roditeljima? Znam da nemaš muda nego kao devojčica mene peckaš uvek a to ti očigledno progledaju krzo prste.

                            Ja niakd nisam poredio Milijaša sa tim klasama samo sam rekao da je on jedan od boljih igrača i igrača koji su pružili dosta Zvezdi poslednju deceniju. Za koga je navijao i privatno odnos, kao i novac koji uzima, to je drugo, samo neću da ga ponižavam sa Sutlijaš i ti fazoni.

                            Ajde reci čekam. Ako ne kažeš P I Č K A si najveća. Vidiš kako ja napišem da si pička jer znam da jesi.
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Pa namerno napišem. Jer mi je muka od tipova koji ne poštuju svoje igrače bezrazložno. Ružno mi je da pročitam Sutlijaš a ono naredjenje je naravno bilo zezanje jer ja nemam nikakav autoritet ali mi smeta to sranje po igračima malo malo Sutlijaš...

                            Nisam šutnuo loptu u životu, nemam muda ni za šta i sedim kući i kukakm na državu, Terzića, Milijaša, pričam bajke o starim vremnima.
                            Da bi bio Zvezdan Terzić treba malo i hrabrosti.

                            Mad for Red ako te nekad sretnem, prebiću te.
                            Jebeš me za rasizam, jebeš me potajno da sam peder, sve na fino jer ne smeš da napišeš. Kao idi kod Vuletića a ovde je skoro neko napisa kako je gej.

                            I tako ispod žita kukavički udaraš, a ja ti kažem da bih te prebio sada.

                            Mene provociraš mesecima..Šta sa tobom ima da se raspravlja, jebuckaš, jebuckaš, niko te ne opiminje,
                            baš bih voleo da vidim kako tako uživo pričaš. Ne delujem ja opasno, rlx.

                            Zašto prostačke reči? Zato. Namerno.
                            Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Uroš opet.

                            Comment


                            • Ućutao se i čeka moda da me banuje misli da me je navukao. Ali ja sam samo hteo da mu pokažem kako to muškarci rade, a ne kao on latentni, u svemu vidi to, po malo provocira i onda se kao povuče.

                              Kao pametan je. Tri meseca mi piše da sa fašista i kao pij mleko ovo ono.

                              Nek mi Mad for Red sisa kurac. Jer je pička. Oops, kako sam opet nevaspitan sram me bilo. Pičko jedna ti ćeš da me blatiš iza tog kompjutera a ja da te trpim, hoću sutra malo.

                              Comment


                              • Patetican si balavce, mnogo patetican

                                I jesi rasista i jesi Vuleticev drugar i jesi blago retardiran i jesi lazov i to sve dokazujes svaki put kad napises neku budalastinu ovde

                                A usta otvaras samo kad je Vuletic pored tebe, a onda se cuje samo mumlanje
                                Last edited by mad for red; 02-04-18, 21:01.

                                Comment

                                Working...
                                X