Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se čini da ovde vlada rasizam u kontra smeru.....dole beli gore crni. Samo da je crno pa nek je to i govno.

    Kakav crni Dauda, šta ćemo sad sa njim !?

    Sa druge strane Nikolić može da bude real deal, s tim da je tačno da su ogadni odnosi na relaciji Spartak Subotica - Crvena zvezda, svaki prelazni rok pređe jedan igrač kod nas koji nikada ni ne zaigra.....izuzev Plavšića.

    Comment


    • Hajdin će igrati sigurno, a Nikolić je opasan.

      Comment


      • Brajkula
        ....da su ogadni odnosi na relaciji Spartak Subotica - Crvena zvezda, svaki prelazni rok pređe jedan igrač kod nas koji nikada ni ne zaigra.....izuzev Plavšića.
        Nemanja Milić ?
        Last edited by Constantin; 23-03-18, 15:20.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Nemanja Milić igra, Hajdin će igrati, Plavša igrao, Milošević i Ilić su nestali, prvi navodno zbog fizičke spreme a drugi ne znam.

          Comment


          • Dauda u tekucoj sezoni za Atromitos 8 golova, solidno ali mislim da bi ovde to izgledalo losije vidi pod Pablo Muce.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Brajkula

              Nemanja Milić ?
              Nek mi neko opravda njegovo postojanje i igranje u Crvenoj zvezdi....daju mu minute a guše talenat u liku Adžića na kome mogu ogroman keš da uzmu samo zarad tange frange neke kombinacije.

              Što se Hajdina tiče taj mora da pojede još dosta psaulja da bi ličio na ozbiljnog beka, kao senka je lik....prevara u najavi, a da se ne osvrćemo i na onog starog beka Miloševića, pa onog špica što je zaigrao cirke 45 minuta za dve sezone i tako....

              Comment


              • Ma ćuti i kad to ima.....morate malo čvršće na zemlji da stojite i naoružate se strpljenjem.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Polako sa Hajdinom.. u pripremnim utakmicama je igrao sasvim ok, takmičarskih odigrao jednu, možda dve. Uostalom, kakav god da je, ne može biti grđi od nesretnog Anđelka, jednostavno ne može! Mlad je, treba ga istrpeti i kao back-up opcija je trenutno sasvim u redu, mada/premda, long live Rodić ..

                  Comment


                  • Brate Hajdin je bio sasvim ok. Nije prevara krvlju potpisujem. Mete Pavlović, Meleg i Milunović Bate. Zadovoljan svom trojicom i svih 11 da budu domaći igrači Uroš će da peva.

                    Comment


                    • Cim su mete u martu znaci doci nece, a sa 11 domacih ni titulu ne bi osvojili

                      Comment


                      • Da l je prevara videćemo, samo kažem da Hajdin mora da nabaci mase ako želi fudbala.

                        Treće, ova pojačanja su vrh vrhova. Samo ću reći aj Bože pomozi i da dođu...

                        Comment


                        • Pavlović je već saradjuvao sa Milojem ako se sećam, svejedno bolji je igrač od Pešića. Milinović je mislim sačekan na leto zbog novca i prava nastupanja u LE, uštedeli smo 6 meseci plate, obeštećenje veće, Meleg...

                          Mislim da je i Jevtović gotovo siguran, a da Srna ide. Produžio je samo da ne bi za dž otišao, tj zbog 40%.

                          Isto mislim i da Vuja neće otići.

                          Borjan-Savke-Miliun-Rodić-Žule-Krsta-Bakula-Meleg-Ben-Jevtović-Pavlović

                          Opasan sastav, opasan bi bio.

                          Radonjić bi ovde ostao na klupi jer sem početka sezone nije pokazao preterano. Bolji je od Srnića ali mislim da im obojico više leži Liga Evrope kad se branimo i imamo više prostora.

                          Usudio bih se reći da je pri pozicionom napadu, napadu na bunker, Adžić korisniji, ima dobru asistenciju i može drublinogom da prodje 1na1.
                          Last edited by Cassius Clay; 26-03-18, 12:02.

                          Comment


                          • NIsam u toku....koji Pavlović ?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Андрија, из Копенхагена, екс Чукарички.

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Андрија, из Копенхагена, екс Чукарички.
                                Aha...dobar.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X