Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Pominje se Meleg koji je moja stara želja, i pominje se Nikolić iz Spartaka koji me oduševio. To bi bila dva ekstra pojačanj, uz neka dva NN Brazilca koja se pominju u HotSportu.

    Meleg+Brazilac na ofanzivnom, Pešić, Pavkov, Nikolić... Jevtović gotovo siguran, Srna verovatno odlazi. Bićemo neuporedivo jači.

    Meleg mi je stara želja.
    Pominjan je i Hugo, ali sve to je magla, Terze i botova...Pojačanje je trebalo dovesti u zimskom prelaznom roku.
    Sva ova priča po portalima, forumima mi liči na ono zajebao sam stvar hajde da malo ciganiju zabavim...Dovešćemo u Junu pojačanja na mestu špica i veznog, i dok će se špic prilično lako prilagoditi, veznog koji će biti poboljšana verzija Kange (valjda) će biti teže uklopiti jer će se (opet valjda ali i verovatno) takvom igraču igra prilagođavati...
    Last edited by nebitan; 22-03-18, 12:52.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Kakve su ovo informacije iz rezimskog Informera o Milojevicu? Navodno Milojevic odbio novi ugovor i na kraju sezone ide u Olimpijakos...

      Comment


      • N1 prenosi demante Olimpijakosa u vezi Milojevica.

        Comment


        • Dobro bre Ganac ti kao da smo osvajali LŠ 5 godina za redom, pa sad mučeni prezimeli jedva u nekoj LE. Čoveče malo optimizma, hteo to neko od vas da prizna ili ne, Terzoć je doveo Milojevića i pod njegovim mandatom smo ne samo ušli u LE već i prezimeli.

          Ono, kao, neki kredit čoveku bar privremeno, šta znam.

          trener i uprava nisu hteli pojačanje verovatno da se ne bi ponovio slučaj Edson Rikardinjo, a od naših Ivanić preskup Djuričić odbio, Aleksića niste hteli ni vi ovde jer nije to što nam treba.

          Kad dovede 500 igrača onda gomila. Ja da sam Terzić ne bih znao šta da radim da ugodim svima.
          Last edited by Cassius Clay; 22-03-18, 12:51.

          Comment


          • Daudi istice ugovor u junu, 10 klasa bolji igrac nego sto ce Nikolic ikada biti, a i dzabe je

            Comment


            • Pa jesi gledao Nikolića kako prima i deli lopte i kako je igrao samo protiv nas? Dauda je drugačiji tip a i verovatno skuplji.

              Poslednji put kad smo igrali fudbal ja se sećam da je Purović dao gol Romi, a sećam se i ćelavog Djokića.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Kakve su ovo informacije iz rezimskog Informera o Milojevicu? Navodno Milojevic odbio novi ugovor i na kraju sezone ide u Olimpijakos...
                Sta te cudi, naruceni tekstovi da se destabilizuju igraci i nas klub, sve je to planski, ceka nas paklenih 9 kola.

                Comment


                • I na konto Melega Uros ga pomenu, apsolutno za dovodjenje tek 23 godine veliki talenat i mislim da bi mogli da pokusamo sa rehabilitacijom kao sa Kataijem , Meleg je bas talentovan igrac ali je oroblem glava, ako ga obuzdamo pun pogodak

                  Comment


                  • Nikolić je pokazao da je klasa za našu ligu. Nikad nisu bili problem igrači već struka, sada kada je Miloje tu ne bi trebalo da bude problema. On i Ben bi bili brutalan tandem, Pešić je gori od njega trenutno u nekim segmentima.


                    Meleg stara želja upravo mislim da će biti taj scenario.

                    Comment


                    • Nikolic... 500.000 evra Terzicevom drugaru i ko zna koliko procenata + najmanje 200.000 evra plata...

                      Dauda... nek na ruke bude 200.000 evra i jos 300.000 evra za platu...to je JEFTINIJE... s tims to nam Dauda treba kao sunce u martu (pogledaj kroz prozor), a Nikolic nam uopste nije neophodan...

                      Comment


                      • Trošiti mesto stranca na igrača od 30 godina i dati mu platu toliku, pri tom se baviš gatanjem.

                        A to na ruke, što bi Bata pokojni rekao jednom igraču, "sine, na ruke samo krema".

                        Comment


                        • Svaki slobodan igrac koji ide u bilo koji klub na planeti Zemlji, dobija neki evro na ruke tj pare za potpis.

                          Da pratis fudbal znao bi da je to uobicajna praksa svuda u Evropi i Svetu, pa I kod nas!

                          A posto o fudbalu znas manje od mog pokojnog papagaja, nije ni cudo da ne znas nista o tome!

                          Comment


                          • Ne razumeš ti poentu. Nije bitno. To je neki što je dolazio iz Amkara tražio Bati platu ne znam koju i 70k evra na ruke, da bi mu Bata odgovorio "Sine, na ruke samo krema". Tako da bi isti odgovor dao i ja matorom Daudi. Njemu 200k na ruke, ma važi, a imamo Nikolića za džabe uz tal plus procenat. Budi ozbiljan.

                            Comment


                            • Mator sa 30 godina, sta je onda Milijas, pokretni lesh?

                              Comment


                              • Legenda kluba novije ere.

                                Comment

                                Working...
                                X