Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ti se zove autošovinizam. Pre bih primio u kuću 10 Hrvata i Bošnjaka koji poštuju svoju naciju nego neke koju u svemu vide Srbovanje, i to ne primio nego i počastio i lepo ugostio. Ovi iz bratstva i jedinstva koji su nametali neku izmišljenu naciju, oni su nas i zajebali.

    Tipičan primer je Srbija koja je gradjanija jedina po ustavu a sve ostale su po ustavu u svetu nacije. I nije srpska vojska nego vojska Srbije da se zaboga neko ne uvredi, a niko se ne vredja, Madjari zadovoljni, Bošnjaci zadovoljni, Hrvati možda najmanje sa pravom, Crnogorci se igraju call of duty po Vračaru sa likvidacijama, imamo jedan od najboljih zakona o nacionalnim manjinama, dolaze u rijalitije čuda svi, i ja koji objektivno pričam kao i svi mi ispadnem rdjav i to ne zbog nekoga spolja, već iznutra.

    Tako da ne treba se čuditi, nikad problem nisu Bošnjaci ili Hrvati ili Hrvatima Srbi, uvek je problem medju nama.

    Medju nama postoje ljudi podaničke svesti oličeni u Neši Slini i replikovani na manje nivoe celom strukturom društva sve do forumskog mikronivoa. Gde da ti zucneš nešto što se velikom vodji ne svidja.
    Last edited by Cassius Clay; 16-03-18, 21:04.

    Comment


    • Nego ljudi da vidimo da dobijemo ovu tekmu u nedelju, imamo jos tri meca do podele bodova a koliko vidim ponovo ce biti tumbanja tima, vrlo oprezno moramo uci u nedelju.

      Comment


      • ZELENA kapija gde se ulazi u svlačionice stadiona "Rajko Mitić" bila je danas zatvorena za vreme treninga Crvene zvezde. Šef struke Vladana Milojević odlučio je da potragu za izlaskom iz psiho-fizičke krize posle eliminaciji iz Kupa, ali i za rešenjima u igri za nedeljni prvenstveni duel sa Mačvom, ponovo u Šapcu, potraži u izolaciji.


        Filip Stojković je poneo kapitensku traku u Šapcu, ali je zbog povrede morao da izađe sredinom drugog dela i neizvestan je za taj meč.



        - "Zaradio" sam veliki hematom na prednjoj loži, prolazim kroz oporavak i videćemo sutra sa lekarom i trenerom da li ću moći da igram - za "Novosti" kaže desni bek.

        Crnogorski reprezentativac smatra da je više događaja uslovilo trenutnu krizu igre i rezultata:

        - Mnogo nam je krivo zbog eliminacije, ali fudbal je i interesantan jer su čuda moguća. Kritike na naš račun stoje čim nema rezultata, ali isto tako nismo mi preko noći zaboravili da igramo fudbal. Ne tražimo opravdanje, namestile su se neke okolnosti. Povrede, umor, pad koncentracije, kaljuga... uticali su na to da ne pobedimo Mačvu. Umorni smo, ali nismo van ritma. Treniramo marljivo, radimo šta nam šef kaže i verujem da ćemo već u nedelju da se vratimo u pobednički kolosek. Stoji da se mučimo u ofanzivi, a primamo neke čudne, iste golove iz grešaka iako kontrolišemo igru. Tako je kako je. Dogodilo se i ne treba se osvrtati, treba gledati napred.


        Kriza se leči u radu i tišini, smatra i jedan od najstandardnijih fudbalera crveno-belih:

        - Dobro je što nismo imali mnogo vremena za tugovanje, atmosfera je opet normalna, radna, već smo se okrenuli narednom meču i primarnom cilju - tituli. Mačvu moramo da dobijemo kako znamo i umemo, bez obzira na užasan teren gde ne možeš da igraš kako želiš. Verujte, svi igrači će dati više od 100 odsto da pobedimo sve tri utakmice do kraja i bar sa šest bodova prednosti uđemo u plej-of. A onda sve karte bacamo da osvojimo titulu. Ona mora da se vrati na "Marakanu" - jasan je Stojković.


        Treba reći da Milojević ni za nedeljni meč (17.00, Arena 1) neće moći da računa na Savića i Donalda, možda ni na Bena, koji se nije potpuno oporavio. Povredio se Milić, Stojković je takođe neizvestan...

        Comment


        • Znači, večeras se niste dotakli "svetske zavere" protiv najstarije nacije na svetu... CIA, BIA, DEA, Vatikan....nacije koja je starija i od ameba. Drž'te se ljudi fudbala.....i družite se...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • https://twitter.com/crvenazvezdafk/s...90615360897024

            Ovo bi trebalo bolje da izgleda...

            Comment


            • ^ pronađite uljeza!

              Comment


              • Adzic lepo igra. Ja ga nesto ne mirisem, ali je bas fino odigrao. Ide ka lopti, ne ceka je. Prodoran je. Fino je odigrao prvo poluvreme.

                Comment


                • Sad Vam je valjda jasnije zašto čika Sale plače za Adžinjom mesecima..

                  Možda je prestrogo dosuđen prekršaj koji je prethodio golu, ali boli nas uvce, oštećeni smo za penal!

                  Comment


                  • ADZINJO..VrLO VRLO VAZNA POBEDA.. Tezak teren i osteceni smo za penal nadam se da ce mediji sad o tome malo pisati, veliki pritisak je na ovu ekipu i i svako gostovanje izgledace ovako, jos 9 rundi do velike i meni vrlo vazne titule.Ostali smo bez Krleta veliki hendikep, ali o tome posle pauze kad se prebrojimo definitivno za finis sezone.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Mesare nam igrače i niko da ne reaguje na to, ne iz kluba već iz krovne organizacije. simptomatično je to da je ovo treći igrač sa problemom stopala. Videlo se kako kidiše onaj malac na Milijaša, srećom matori ga je otresao dva puta kao slinu, a o ostalim bučerima se može album napraviti od neportskih poteza.
                        Meni je sasvim legalno da opstruiraju igru, da se valjaju i otežu, i to su radili od prvog minuta.
                        Od trenutka kada ih je Adža penetrirao prestali su da se previjaju i otežu...
                        Last edited by nebitan; 19-03-18, 08:37.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Što se Adžića tiče, veći talenat od Radonjića i treba ih forsirati obojicu na oba krila.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Mesare nam igrače i niko da ne reaguje na to, ne iz kluba već iz krovne organizacije. simptomatično je to da je ovo treći igrač sa problemom stopala. Videlo se kako kidiše onaj malac na Milijaša, srećom matori ga je otresao dva puta kao slinu, a o ostalim bučerima se može album napraviti od neportskih poteza.
                            Meni je sasvim legalno da opstruiraju igru, da se valjaju i otežu, i to su radili od prvog minuta.
                            Od trenutka kada ih je Adža penetrirao prestali su da se previjaju i otežu...
                            I to neverovatno da nam se povredi najbolji igrac u rotaciji. Tako je bilo sa Jovicicem, sada Krsticic. Kada na to dodamo Donalda kapitena, stvarno smo dosta oslabljeni...

                            Comment


                            • Povrede su sastavni deo fudbala, šta tu ko ima da se izjašnjava....jednostavno događa se.

                              Comment


                              • Pogotovo kad se ide djonom na stopalo u nameri da se igrac povredi. Brdsko govedo Drincic i sad macvanska seljacina..

                                Lepo kaze moj kolega, cekic po kolenima, pa da razmisle i ostali...

                                Makro naravno nece reagovati niti njegova tzv disciplinska komisija... Tako da ostaju alternativne metode...

                                Comment

                                Working...
                                X