Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa šta je odlično odradjen prelazni rok? Da kao ovi preko puta damo skoro 2 miliona za nebitnjakovića i da se ćuti o tome? Kako kaže Strajinić "najskuplje pojačanje Partizana ove sezone". Da igra u Zvezdi bio bi "najskuplje pojačanje ikada.u srpskom fudbalu".

    Šta smo trebali da dovedemo Ivanića za koga ni sve veze nisu pomogle i bliskosti da ga puste za prihvatljiv novac, ili da molimo slinu Djuričića da ne ide u neki šlj klub nego da dodje u Zvezdu, ili još bolje da pokupimo još jednog Rikardinja pa da ljuudi kao i seru po upravi što je bacila novac..."E da nismo promašili Abudžabija na zimu sad bi imali novac za Ivanića".

    Strpljen spašen. Prvi put se nije srljalo samo zameram što Pavkova nisu ostavili. Ali ionako nisu smeli opet zbog takvih kao što si ti koji bi vikali "panj!".

    Novca za bacanje nema na leto se napada Liga šampiona, Jevtović je sigurno prvo pojačanje a Srnić i Le Talek sigurni prvi odlasci. Vrlo je moguće da i Radonjić ode, 50/50 su šanse, a doći će vrv neki bruka ofanzivni vezni i štoper, napadač, i gde još bude trebalo igrača.

    Šta sad treba da mračim, ništa nije gotovo ali ne mogu pljuvati Zvezdana Terzića zbog ovoga. Vladan Milojević je lično bio protiv dovodjenja bilo koga i ja sam mu na tome zahvalan. Misli čovek. Terza je mogao dovesti kombinaciju da vam zamaže svima oči Vladan nije hteo.

    Mnogo je bolje da u upravi sedi jedan Terza sa svim vezama nego neki dr nauka, i slično. Zadovoljan sam kako radi svoj posao, ispoštovao je i Grofa sa Ruziom, Kangom i Donaldom, Moučea je on doveo, pokupili smo Plavšu i prodali kao i Gruju Ristu Vuleta Rajka, uzeli smo Radonju... Hajdin će biti vrh.

    Sva pojačanja ove sezone su pogodak pa i Pešić koji treba malo da sedi na klupi. Nije on loš za džokera ali nije za prvog napadača jer nema psihu za to, mislim u Evropi.

    Comment


    • Cekaj, ako se vec zna i prica mesec dana unapred da dva igraca (Kanga i Boaci) za koje mi nemamo bog zna kakvu zamenu (pogotovu za Kangu) odlaze iz kluba i ti nista ne uradis da dovedes igraca koji moze da pokrije tu poziciju, to je po tvom misljenju dobro odradjen prelazni rok? Ja se slazem da treba paziti kako se dovode igrace, da treba mnogo bolji skauting od youtube-a da se radi, ali je meni skroz bezveze prica sa ovim prelaznim rokom. Svaki prelazni rok do sad su dovodjeni igraci s konca i konopca. Ko je dao gol Zvezdi taj je i doveden u Zvezdu. A da ne pricamo o bacanju klinaca iz Zvezde kao sto su Srnic i Stojkovic pa na kraju op cup eto njih opet u Zvezdi, al zato Zvezda kad ih proda procenti idu drugom. Je l tako posluje bilo koju normalan klub? I onda ti meni kazi da to nije mazanje ociju navijacima. Ako cemo da pamtimo samo titule, a ne ono sta je neko uradio za Zvezdu onda ne vredi ni da pisemo ovde.

      Comment


      • Pesic hitno mora da povrati samopouzdanje.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Mučenje protiv Mačve ko da igramo protiv Barselone.

          Comment


          • Mnogo je slabo ovo...dve krstene sanse nismo u stanju da stvorimo...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Slabo a ovi biju i opstruiraju igru na sve načine...da je sudija na početku tekme podelio par žutih, uveo bi utakmicu u mirnije tokove i mi bi ih rutinirali.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Idi te bre u p. materinu i vi i Macva.

                Comment


                • Pesic dao gol

                  Comment


                  • Ostaje samo da se nadamo da cemo sto pre izaci iz ovog vrzinog kola...Ovo sto trenutno igramo je uzasno a sad nas je kostalo i jednog trofeja...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Kriza igre. Bolje je sto je Radonjic promasio nego Pesic. Krece jako tezak menalni period.

                      Comment


                      • Tezak poraz, sramota..Toliko, titulu gubimo takodje..

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Tezak poraz, sramota..Toliko, titulu gubimo takodje..
                          Ma nemoj da njaške, izgubili na penale protiv "neprijateljskog" kluba i tu je smak sveta. Ovo jeste opomena i za pametnog a Miloje jeste to je dovoljno.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • I da dodam klip koji će vas osvestiti:
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Bože zašto? Kada sam bio mali Zvezda je bila pobednički klub sa takvim mentalitetom, a posle deceniju kradje i uništavanja kluba moja Zvezda i njeni navijači strepe svake godine da li će osvojiti titulu uprkos bodovnoj razlici jer su neki genijalci izmislili neki plej of.

                              Rekao sam šta radim ako Partizan povede po broju titula, odričem se državljanstva i kao apatrid apliciram odmah za CG državljanstvo.

                              Sramna državo nisko si spala kad si Zvezdu 20 godina krala. Koliko li je uplakanih grobarskih dečaka patilo gledajući Zvezdine uspehe i prelomilo te čuvene 91. da ako uspe bilo šta u životu Zvezdi će se u život usrati. Bunio se sever protiv Milošević Slobe čiji je režim ojadio Zvezdu, da bi doveo DOS na vlast i dobijali nagrade na b92, ali brže bolje komunisti u sada žutom ruhu i ostale interesne kominterna grupe odlučiše da gadjaju Srbe tamo gde ih najviše boli. Ne smeš biti Srbin u Srbiji, ne smeš biti Zvezdaš u Srbiji. Tako nam i izgasiše KKCZ zamazali nam oči, uništavaju FK CZ godinama sve da bi nas masovno postideli.

                              Tako da je u ovom mom malom monologu biti zvezdaš u Srbiji analogno biti Srbin i u Srbiji i u svetu. Srbin i Jevrej. Mrze te svi jer si najbolji. I jer ćeš uvek biti.

                              Mrzite igrajte sami serite da nameštamo sa srećom vam bilo, zauvek ste svi drugi a Zvezda prva. Zauvek.

                              Režim neki nas podržava? Pa da nas neki režim podržava prekucali bi titule svake godine ne bi niko drugi pomislio da uzme bilo šta. Sramota kako su nas uništili, naš duh i naše razmišljanje, jednako je proporcionalno uništenju našeg naroda.

                              Ovo kako se Zvezda tretira i kako su nam promenili mišljenje ugnjetavanjem da se mi plašimo, da je moj deda znao umro bi pre 10 godina da ne gleda ovu sramotu.
                              Last edited by Cassius Clay; 14-03-18, 17:15.

                              Comment


                              • Covece samo smo izgubili i ispali apsolutno zasluzeno, sta ti je?!

                                Kako je trebalo u ovom konkretnom mecu da nas tretiraju?

                                Comment

                                Working...
                                X