Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Дакле, ЦСКА није за класу бољи тим од Звезде. Узели смо још један еуро бод. Ја задовољан. Били смо бољи по шансама. Јесте да је ЦСКА имао већи посед али јалов пре свега. Честитке момцима на терену и стручном штабу. Штета што један нисмо дали. Јел зна неко шта је представљала кореографија са почетка меча?
    To je i meni enigma i hteo sam i sam da pitam, samo oni znaju, baš je bila nerazumljiva.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Raymond Reddington View Post
      Mi nismo mogli da imamo veci posed lopte sto je po mom misljenju bolje. Mi sa njom ne bi znali sta cemo a to bi onda moglo skupo da nas kosta. Fali jedan "plej", fali neko da deli lopte iz same sredine.
      Mnogo nam nedostaje plej (Kangiša) jer skoro sve lopte su išle u nazad.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ne bi ni plej mnogo pomogao sa ovako limitiranim brojem igrača u napadu. Jedino što bi tranzicija u kontrama bolje išla. Bekovi su igrali dosta povučeno i samo u retkim prilikama su pružali podršku po strani. Što je razumljivo. Preveliki je ulog da se odmah krene silovito.
        Dzaba posed, ako su samo 3 igrača u napadu. Ovako se igralo iza lopte, čekala se neka greška.

        Odlično postavljeno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Dobar ovaj Ben, bice on top pojacanje, vidi se da decko ume.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Steta za onu mrtvu fudbalsku sansu Leteleka, kako mu je skinuo majstorski. Imamo sanse u revansu. Neki crno beli navijaci su mi priali da je CSKA bolji za dva gola pre meca. DA su za dva gola bolj ito znaci za klasu, pa igrali bi ligu sampiona i na prolece. Mozemo do iznenadjenja u revansu. Jos jednom bravo Zvezdo.

            Comment


            • Odlicno je ovo bilo.
              Prvi put posle 10ak godina da navijam za neki nas klub.
              Veliki je ovo uspeh za nas fudbal. Nadam se da je ovo neki novi pocetak, da ce se okreciti oni prljavi i isarani tuneli, zameniti zardjale ograde, zadrzati jedan od glavnih igraca.

              Comment


              • Nisam nezadovoljan sa ovim rezultatom, za 8 dana sa Boaćkom 1:1 i ćeraj dalje ..

                Borjan odličan, ali mi smeta što nema u repertoaru ponekad izbacivanje lopte rukom i započinjanje kontre (Bajko mode) a ispucavanja mu suviše često idu u aut!

                Žule def igrač utakmice!

                Pešić kao najistureniji je poprilično jalov, i nadam se da nećemo ići na tu varijantu u nastavku sezone..

                Da smo disciplinovani, disciplinovani smo..

                Koreografiju niko ne razume jer je reditelj izgleda popurnjao smešne cigare pre meča!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ne bi ni plej mnogo pomogao sa ovako limitiranim brojem igrača u napadu. Jedino što bi tranzicija u kontrama bolje išla. Bekovi su igrali dosta povučeno i samo u retkim prilikama su pružali podršku po strani. Što je razumljivo. Preveliki je ulog da se odmah krene silovito.
                  Dzaba posed, ako su samo 3 igrača u napadu. Ovako se igralo iza lopte, čekala se neka greška.

                  Odlično postavljeno.
                  Ne kazem ja da bi igra izgledala drugacije i da imamo pleja, tj da imamo Kangu, samo bi bas kao sto kazes kontre izgledale drugacije. Mi ne mozemo da cuvamo loptu, jednostavno nismo takva ekipa. Nismo tehnicki kvalitetniji od njih, ali mozemo da ih dobijemo.

                  Comment


                  • Svakako. Još jedna taktički dobro postavljena tekma, malo sreće i može da se prođe. I Rusi su ušli oprezno u utakmicu, ali Zvezdi ide na ruku što deluju totalno neuigrano. Nešto i ne verujem da za 7-8 dana mogu baš puno da se uigraju.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mi smo sa Kangom sa svim protivnicima bili bar u egalu kad je posed u pitanju i ono sto je jos ociglednije...imali smo vise akcija koje su se zavrsavale sutem ka golu...nedostajao je danas takav tip igraca ali mi danas nismo ni igrali kao jesenas...ocigledno je da ce nasi napadi u buduce biti usmeravani na bocne koridore u mnogo vecem procentu...to je i veliki kvalitet Milojevica, sto je sposoban da u kratkom roku prilagodi igru svoje ekipe igracima kojima raspolaze...esencijalno nam je vazan Boaci za revans...em sto bolje zadrzava i distribuira loptu, em je brzi od Pesica...sa tom trojkom napred otvorice se prostor i za nase bekove...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by salelesa View Post
                        Koreografiju niko ne razume jer je reditelj izgleda popurnjao smešne cigare pre meča!
                        Meni se sa istoka ucinilo kao dva kiklopa
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by martinez View Post
                          Meni se sa istoka ucinilo kao dva kiklopa
                          Noćas mi se javilo u snu značenje koreografije: Pritajeni tigar, ranjeni zmaj...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Dobro je bilo, egal sa timom koji je osvojio 9 bodova u ligi sampiona je sjajno, uz to bez primljenog gola . Kako god da se ovaj dvomec zavrsi nismo se obrukali i ova evrosezona je sjajna, probati tamo povesti i osloniti se na odbranu koja nam je bila vazan sraf ove sezone.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Dobro je bilo, egal sa timom koji je osvojio 9 bodova u ligi sampiona je sjajno, uz to bez primljenog gola . Kako god da se ovaj dvomec zavrsi nismo se obrukali i ova evrosezona je sjajna, probati tamo povesti i osloniti se na odbranu koja nam je bila vazan sraf ove sezone.
                              Dobra stvar je sto znamo koliko mozemo, losa stvar je sto i oni znaju koliko mi mozemo. I njima i nama je prvi takmicarski mec u ovom delu sezone tako da ovaj rezultat ne cudi. Mislim da ce u Moskvi odluciti taktika vise nego kvalitet.

                              Comment


                              • Bruka i sramota.

                                Comment

                                Working...
                                X