Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta sto nismo iskoristili period od pocetka drugog pol. do sad...bili su zreli da kapituliraju bar jednom...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Pada koncentracija polako. Maše se neke lopte koje ne bi smele. Sreća pa Rusi ne izgledaju uigrano. Par puta su imali opasne kontre. Ona malopre kontra 3na1 je jedna od gorih koje sam video u skorije vreme.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Iskreno...i sa 0-0 bih bio zadovoljan...i nismo bez sansi u Moskvi...sa oporavljenim Boacijem...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ma ključno je da se ne primi gol kući, jer onda je potrebna totalno drugačija vrsta utakmice u gostima. Više bi se otvorili i to bi Rusi iskoristili. Ali imala je Zvezda dobre šanse da postigne bar jedan večeras.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Svakako smo imali zrelije sanse...jesu oni vise drzali loptu ali bez izrazite sanse kakve smo mi imali...

            Ono sto raduje je da ekipa izgleda disciplinovano, Miloje je stvarno stvorio jednu vojsku bez obzira ko je na terenu...
            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 13-02-18, 18:39.
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • 0:0 bi bio sjajan rezultat ali svejedno ostaje zal za ovim sansama.
              sigpic

              Comment


              • Kakva bi kosmicka zajebancija bila da ga Racic sad metne...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Kakva bekcina je ovaj Stojković

                  Comment


                  • Zule je danas odigrao utakmicu karijere...zapanjen sam...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Pre svega je bio cilj da ostane mreža netaknuta ali ostaje žal što neke šanse nisu iskorištene, na kraju dobar rezultat za nas i sa realnim nadama putujemo u Rusiju..

                      Comment


                      • Samo da Boaci bude spreman...sa njim, Benom i Radonjom cemo biti jako opasni tamo....jos jedna takticka klinika Miloja, vidi se da Krsticicu treba vremena da se navikne na novu ulogu, ljutili se ili ne, falio je Kanga danas za potpuni trijumf...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Dobro, pre par godina nije Zvezda mogla u istu rečenicu sa CSKA. Ovo je sad već totalno respektabilno. Uz malo više sreće moglo je biti 1-0.

                          Disciplinovana igra, taktički dobro postavljena. Jedino što je malo škripalo da je lopta par puta prolazila kroz sredinu terena. Ne sme pored dva zadnja vezna onako da prolazi. Inače, sve je bilo ok.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Imali su više poseda, imali su kontre da se smrzneš ali smo mi ti koji imamo za čim da žalimo. Da je Radonjić samo malo razmislio i da je plasirao ne svom snagom, ubeđen sam da bi dao gol...nakon toga i DLT ali dobro, ne treba puno žaliti ja sam i pre ove utakmice bio zadovoljan što smo uopšte prezimili.
                            Puno srce!
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Mi nismo mogli da imamo veci posed lopte sto je po mom misljenju bolje. Mi sa njom ne bi znali sta cemo a to bi onda moglo skupo da nas kosta. Fali jedan "plej", fali neko da deli lopte iz same sredine.

                              Comment


                              • Дакле, ЦСКА није за класу бољи тим од Звезде. Узели смо још један еуро бод. Ја задовољан. Били смо бољи по шансама. Јесте да је ЦСКА имао већи посед али јалов пре свега. Честитке момцима на терену и стручном штабу. Штета што један нисмо дали. Јел зна неко шта је представљала кореографија са почетка меча?

                                Comment

                                Working...
                                X