Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostati a da ne produži ugovor i da ode na leto za dž? A što da ostaje? Uprava ga ne želi trener ga ne želi a on neće da produži ugovor. Kretenizam i njega i Donalda koji će otići za dž ali nije mi žao. Ja kad sam govorio treba se prodati, plaču svi, sad će za dž otići.

    A nisu oni doneli prolaz nego sistem. Ajde Donald više manje on je stvarno strana legenda kluba, prvi kapiten, ali ovaj nitkov...

    Comment


    • Mrkela kaze da cemo biti jaci nego jesenas, ja mu verujem, voleo bih da ova prica sa Ignjovskim postane realna.

      Comment


      • Voleo bih i njega i Aleksića umesto Donalda i Kange.

        Comment


        • A odakle tebi da Miloje ne želi Kangu ?

          Mani me legende kluba koja da izjavu, neću da ostanem pod tim uslovima. Produži picane pa se prodaj ako si majstor, a ne da jajariš da te pokupi neki Jang Bojs, Karšijaka, Kašimpaša, UFA i tsl. za dž.

          Znaš ja sam majstor, ali neće me niko za pare, već ću da odigram pola godine ovde i onda odo u tri puta manji klub za 100k evra godišnje cirke više.

          Donald

          Comment


          • Ma legenda!!! Da ne budem rasista, inače mene boli uvo i za Kangu i za Donalda i za Boaćija. I za Frimponga!

            Comment


            • Odlicno ti ide verovanje govno medijima tipa Informer, ali ti jako lose ide prikrivanje rasizma. To je zato sto si mladunac, kad sazris za 10ak godina, naucices sta si zaista, ali o fudbalu nikad nista neces znati.
              Jbg, ogranicen si, sta da ti kazem.

              A sto ne pljujes Srnica koji nije produzio ugovor, a mogao je, a ako ode dzabe sjebace nam odnos sa Cukom jer imaju % od njega?
              Zato sto si rasista, drago dete, eto zato!

              Comment


              • Sve su to "pice". Zinulo im dupe za pare.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ma legenda!!! Da ne budem rasista, inače mene boli uvo i za Kangu i za Donalda i za Boaćija. I za Frimponga!
                  Urose, sinko, sto ti ovo treba?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Uros je veoma mlad momak, al ga to ne abolira od rasizma koji vec koji put ovde prosipa. Za to ne sme biti bilo kakvog razumevanja i opravdanja.

                    Comment


                    • Zna li se nesto o ishodu zalbe?

                      Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Noup.. rekli su da se rešava do kraja januara!

                        Comment


                        • Frimpong pogrešio protiv Voždovca 2 puta i uzeo nam titulu iz ruku, ukoliko ne verujete pogledajte klip. Donald se nećka za Dinamo i izbija nam novac iz ruku, Kanga je nedisciplinovan i ne želi da saradjuje, proverite malo bolje, jebe nas sa ugovor. Boaćija ne gotivim, nije mi drag kao napadač više sam voleo Uga.

                          Bena već obožavam, baš sam rasista. Obratite pažnju na njegov stav, na njegovo ponašanje, na izjave. Ne volim sebične ljude. Pogledajte moje postove da li sam ikada srao po Ibanjezu, Viveirosu, Daudi, Pačeku, Evandru, Liju Adiju itd
                          Kao da nismo postojali pre Boaćija takozvanog Boćka i Kange.

                          Ne može Kanga biti ispred Kadua za 100 života. Zna se ko je dušu ostavljao klubu a koga boli kurac za klub.

                          Comment


                          • Šta me diskriminišete da ne smeju da mi se ne svidjaju igrači koji su crni kao da je bitna boja kože, pogodilo se sad tako da me oni nerviraju ali ne zbog boje kože već zbog osobina, pa ja sam sam tamnog tena pre bih prošao kao Portugalac nego kao Srbin, zato se ne tripujte.

                            Oni napolje iz kluba.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Frimpong pogrešio protiv Voždovca 2 puta i uzeo nam titulu iz ruku, ukoliko ne verujete pogledajte klip. Donald se nećka za Dinamo i izbija nam novac iz ruku, Kanga je nedisciplinovan i ne želi da saradjuje, proverite malo bolje, jebe nas sa ugovor. Boaćija ne gotivim, nije mi drag kao napadač više sam voleo Uga.

                              Bena već obožavam, baš sam rasista. Obratite pažnju na njegov stav, na njegovo ponašanje, na izjave. Ne volim sebične ljude. Pogledajte moje postove da li sam ikada srao po Ibanjezu, Viveirosu, Daudi, Pačeku, Evandru, Liju Adiju itd
                              Kao da nismo postojali pre Boaćija takozvanog Boćka i Kange.

                              Ne može Kanga biti ispred Kadua za 100 života. Zna se ko je dušu ostavljao klubu a koga boli kurac za klub.
                              Inače, nije istina da je Fri kriv za oba gola...Anđelko ga je dao samo iz njemu znanih razloga, za drugi bih morao da tragam po istoriji.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Pogledaj kakva je kiksara bio tada sam poludeo. Protiv Bačke prvi gol u ligi ove sezone zbog njega primli. Ima rupe u glavi i zabaguje što protiv nekog CSKA može biti fatalno.

                                Comment

                                Working...
                                X