Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazu da nas je Ivanic odbio...kao sto rekoh, nece to bas lako ici...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Generalna proba pred nastavak crveno-bele rapsodije protiv Zenita, u Antaliji..

      .. in a meantime, Koki je repki obezbedio proveru protiv uvek neugodnog Maroka!

      Comment


      • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Ne treba nam ivanic,ja sam vise za filipa djuricica ili maksimovica...jevtovic moze samo da srnica vise nikada ne gledam,onaj decko nema blage veze sa fudbalom,zalutali bek na poziciji krila...donald i kanga takodje mogu da idu,mada sam bas zgotivio donalda,ali verujem da jovicic i krsticic mogu da iznesu prolece lagano...dovesti nekog opakog spica,pesic je rupa...ja ove golove radnickom itd ne racunam,pavkov je dao 16 komada tako da...da valja dosao bi neko po njega,ovako mrka kapa,juce me umalo kap nije udarila kod oba promasaja...ok,da bude drugi spic da,ali prvi ni u ludilu...dovesti i milunovica ili nekog drugog stopera pogotovo jer nemamo kesa da otkupimo babica,a dlt nece da produzi ugovor...moramo da uigramo tim za kvaligikacije dogodine,da se ne skupljamo opet do kraja avgusta

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Vuličević je za taj start laktom dobio žuti ali mu je zato Mažić zažmurio na oba oka kada je Krstičića pokosio onako baš mesarski.
            Tako da je Mažić direktno uticao na igru i rezultat.
            To...???

            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Dosadašnji kapiten fudbalera Crvene zvezde Mičel Donald prelazi u moskovski Dinamo, saznaje Sportklub iz izvora bliskih ruskom klubu.
              http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Su...-u-Moskvu.html
              sigpic

              Comment


              • Lepa vest sve najbolje Donalde. Još Boaće i Kanga. Samo Kanga će na leto izgleda.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  To...???

                  To je prvi start zbog kojeg Šilja ima šljivu i za to je dobio žuti ali je nakon toga a pošto je izgubio loptu sa leđa pokosio Krstičića...čist primer za drugi žuti...Mažić je zažmureo na to svirao faul i tera.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Previse nosilaca i kljucnih igraca cemo prodati u jednom prelaznom roku...ako su tacne ove skrabotine za Mica...Nikad nije dobro kad ekipi oduzmes kicmu...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Koliko su tacne informacije o nasem interesovanju za Lazovica?

                      Comment


                      • Mislim da se pregovara sa njim mada ja sam za Jevtovića. Polivalentan je i po meni bolji igrač.

                        Koči jedino pravo nastupa.

                        Comment


                        • Ako se juri Lazovic ukoliko udjemou LS mocicemo iz realnih izvora da otkupimo ugovor, ako ne prodjemo a ovaj lepo odigra moze posle pozajmice uslovno da bira neki klub koji nije Djenova. Hocu da kazem da postoje mehanizmi da takav tip igraca bude kod nas. Sve u svemu ne sumnjam da ce tim biti bolji od ovog sadasnjeg. Prvo Milojevic da potpise pa onda da krenemo sa spekulacijima oko igrackog kadra.

                          Comment




                          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Prica se da vracamo pavkova za prolece,a da ce pesic biti prvi spic...pa jel oni stvarno smatraju da smo mi navijaci majmuni?

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Prica se da vracamo pavkova za prolece,a da ce pesic biti prvi spic...pa jel oni stvarno smatraju da smo mi navijaci majmuni?
                                Нека врате ако мисле да је Павков материјал. Чињеница је да се играчи који знају лако уклапају када постоји систем. А ово око категоризације навијача ми је баш дно. 2000 људи буде на првенственој утакмици а онда оваква категоризација. Мада и време је за издувавање у време прелазног рока. Верујем да ћемо довести Бена, моја жеља је и Милуновић. Остало како хоће. Имам поверења у Терзића кратко и јасно. Павков може евентуално да смета брзој експлозији Јовељића и ништа више. Циљ је напад на ЛШ. Ако Павков буде у ротацији то нужно не значи да ће Пешић бити први а Павков други шпиц и то је то. Калкулација има мали милион тако да само општено. И да распродамо тим и играмо са Павковима разним вратићемо дугове. али наравно да нећеммо распродавати тим.

                                Comment

                                Working...
                                X