Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davnih dana Milko Djurovski je dobijao crvene kartone zbog ironicnog tapsanja...ovo sa teranjem u PM je lako

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ovo se namerno radi da se naruži Zvezda. Sad prozivaju Zvezdu za zvezdanesterac.

      Mislim da treba da uložimo žalbu protiv sudije jer je svirao nepostojeći penal za nas pošto ja nisam ni video što je bio, da se zaustavi ova farsa!!!!!

      Farsa.

      Nama u sigurno dobijenoj utakmici bacaaju mrlju da bi posle imali opravdanje da kažu pogledajte navlačilo se za obs kluba.

      Podli idioti, podli zli i bezobrazni.
      Potpis.. Da vidim dal ce da nam sviraju penal na 1-1 u 90 minutu aha. Samo sam skupljaju penale da kazu eto i Zvezda ima toliko itoliko penala a poenta je kada se penal svira ali neka verujem u ekipu i samo hrabro.

      Comment


      • Klinci razbili Pirot 7-1, Joveljic verovali ili ne 6 golova, decko je masina, to je vec 30 golova ove sezone.
        Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 20-11-17, 22:06.

        Comment


        • Mrkela: Smetaju mi crveni kartoni, baca se senka na našu dominaciju!

          Sportski direktor crveno-belih dotakao se i novog ugovora Gelora Kange


          Tri poslednje utakmice - tri pobede. I gol-razlika 14:1. Superiorno deluje Crvena zvezda u domaćim okvirima, Boaći i Pešić su se raspucali u pravom trenutku pred gostovanje BATE Borisovu.
          Međutim, senku na trijumfe srpskog šampiona bacile su kontroverzne odluke arbitara. U Čačku je Srđan Obradović isključio Kostića posle 13 minuta igre, a sličan scenario viđen je i u subotu kada je na najvećem srpskom stadionu gostovao Rad. Građevinari su odlukom Pipera ostali sa igračem manje nakon što je isključio Ajkovića zbog prigovora.
          Dovoljno da se crveno - beli razmahnu.
          „Kao sportskom direktoru Crvene zvezde meni ti crveni kartoni smetaju. To je krajnje bespotrebno. Baca se senka na naše pobede, iako smo igrali odlično. Ti crveni kartoni za fudbalere Borca i Rada su samo poremetili ritam utakmica. Pa poslednji meč smo bolje igrali kada smo bili u egalu, kada je bilo 11 na 11, visio je gol Rada u svakom napadu. Ponavljam, meni to smeta, jer Crvena zvezda igra dominantno“, rekao je Mitar Mrkelaprilikom gostovanja na televiziji Arena sport.
          Prvi čovek Zvezdinog sportskog sektora dotakao se i drugih tema. On je govorio i novom ugovoru Gelora Kange.
          „Intenzivno smo razgovarali sa njim. Verujem i nadam se da će Gelor Kanga uskoro produžiti ugovor, verujem već ove sedmice. Očekivao sam da se to desi još pre deset dana, ali došlo je do zastoja“, istakao je Mrkela.Mrkela bas u metu , bravo.

          Comment


          • Valtere, kasnis sa vestima jedan ceo dan, i to ne samo sa ovom nego vec par puta unazad.

            Comment


            • Bez Radonjica do proleca,metatarzalna jbg.

              Comment


              • ... oreol baksuzluka leti negde iznad marakane. Šta je tu je. Rodić je više bio na klupi, Bakula povreduej sad i Radonjić.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Bez Radonjica do proleca,metatarzalna jbg.
                  Radonjic odsustvuje do dve nedelje. Postoji sansa sa igra protiv Kelna. Ovako kako si napisao ispade kao da je slomio metartazalnu kost (sto nije), zbog cega bi i pauzirao do proleća.

                  Comment


                  • Znam ja koliko će pauzirati ali Borisov meč odluke. Sve i da ne igra samo tad, jbg. Da ne misliš da sam napisao svoj post na osnovu posta fiksnog

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Valtere, kasnis sa vestima jedan ceo dan, i to ne samo sa ovom nego vec par puta unazad.
                      Izvinjavam se ako je neko objavio nisam znao niti video, ne ljuti se. Radonjic bas veliki hendikep znaci ne verujem bas sad kad nam treba i za evropu i derbi.Ps. Izvini al sad trazim mozes li da mi pokazes gde je neko objavio Mrkelinu izjavu ovde, ne mogu da nadjem?.
                      Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 21-11-17, 20:12.

                      Comment


                      • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by nine33 View Post
                          Uh hvala druze, bas lepa vest vec sam se bio smorio.

                          Comment


                          • Auuu dobro je ako je tako...steta za Bate ali odradice to Milic specijalac... Ono sto Milojevica karakterise kao trenera je cinjenica da je uspostavio sistem i mehanizam igre koji ne zavisi toliko od pojedinaca...Ne sumnjam da ce koji god sastav da izadje ispostovati naum trenera...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ja napisah pre 6-7 sati da pauzira 2 nedelje, a Mozzart objavio do proleca. Bice Radonja ok, ali mislim da ne treba ga forsiraju za Keln. Imao je finih problema sa levim (drugim) stopalom u mladjim kategorijama.

                              Comment


                              • https://twitter.com/crvenazvezdafk/s...82661693534210

                                Comment

                                Working...
                                X