Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ma jok, doveli smo Pešića za 800 000 da bude rezerva. To se znalo.

    Eventualno je mogao do zime da ostane, duže ne. Ja sam prezadovoljan. Uzeli igrača i zaradili 4 miliona. Sad ćemo dovesti napadača po želji Miloja, ko zna koliko se dugo radi na tome, nego neće objavljivati pred Krasnodar.

    Tako posluje klub, tako se drži stabilnost, a sportski rezultati neće izostati.

    Dobro ja sam malogradjanin što drugačije razmišljam. Neće doći lošije zamene igramo LE. Bitno je da sam ja malogradjanin i seljak jer mrzim strance. Ne mrzim ja nikoga nego nisam emotivno vezan i razmišljam na osnovi poslovanja, a ne emotivnoj osnovi. Bitno je biti prvi u ligi zbog kvalifikacija za LE, a pojedini da ovde vode klub, zadužili bi ga 5 puta više da odigraju polusezonu u Evropi. Pazi loš je Stojiljković iz Brage koga Miloje zna, kako ne.
    Tako se drzi stabilnost? Prodajom na prvu ponudu ispod cene? Pa to radimo vec 20 godina otkud dug otkud kriza, mi bismo trebali biti u LS svake godine. Ostatak komentara ne vredi ni dirati. Nigde smisla logike ni dodira sa realnoscu.

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Ovakvo shvatanje fudbala u zivotu nisam video....vama ne treba sezona...da moze cele godine da bude prelazni rok pa da lepo trgujete, menjate "zle strance" posle svake utakmice koju neko ne odigra po vasem istancanom ukusu....svih jedanaest treba zameniti, ko ih sisa...samo nek se vrti...kao sto rekoh...pijacna tezga...
      Banalizuj koliko hoćeš šta da ti radim. Ti smisli keš za rate i evo nećemo ih prodati. Sledeće godine će otići za siću, dovešćemo nove za kvale, nećemo ništa zaraditi, slabije igrače ćemo imati, ali bitno je da smo sa Arsenalom igrali 2-2 kući i da je Boaći da dva gola.

      Šta će sutra biti, a ko jb sutra realno. Sutra ćete svi vi da se poredjate i da iznapušavate Zvezdu. Ja pošto pratim non stop, razmišljam racionalno, a i da dodje Lazić za napadača a Frimpong na amf i dalje ću gledati sa jednako strasti.


      Ispod cene je 4 miliona za Boaćija? Ok.

      Comment


      • Krsticic sasvim solidno odigrao, vidi se da je bukvalno iz aviona sisao na teren jer u nekoliko navrata nije znao sta je najpametnije da odigra s obzirom da ne poznaje igrace. Ali je dosta jak na lopti i brzi je nego sto sam mislio.

        Comment


        • Četvrtak je učinio svoje, mi smo na svežinu odigrali prvo poluvreme i to je izgledalo prilično dobro, u drugom smo gledali kako će to vreme da prođe, oni su i inače došli po bod i to su i dobili. Biće nezadovoljnih na obe strane ali nakon vrlo bitnog Četvrtka normalno je da budu malo "ispuhani".
          Oni će sada pisati o nedosuđenim penalima, o zaverama, sudijama i inim glupostima protkanim "sami protiv svih" tezama a u suštini su bili lošiji i srećniji večeras.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ovo je bas kvalitetno botovanje za #teamterza...valjda daje vise od sendvica...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Ovo je bas kvalitetno botovanje za #teamterza...valjda daje vise od sendvica...
              Jbg, mene je nemoguće isprovocirati. Šta god napisao.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Banalizuj koliko hoćeš šta da ti radim. Ti smisli keš za rate i evo nećemo ih prodati. Sledeće godine će otići za siću, dovešćemo nove za kvale, nećemo ništa zaraditi, slabije igrače ćemo imati, ali bitno je da smo sa Arsenalom igrali 2-2 kući i da je Boaći da dva gola.

                Šta će sutra biti, a ko jb sutra realno. Sutra ćete svi vi da se poredjate i da iznapušavate Zvezdu. Ja pošto pratim non stop, razmišljam racionalno, a i da dodje Lazić za napadača a Frimpong na amf i dalje ću gledati sa jednako strasti.


                Ispod cene je 4 miliona za Boaćija? Ok.
                Koje rate i za sta tacno? Za cije babe zdravlje su prodali Ilice za 5.5 miliona?

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Banalizuj koliko hoćeš šta da ti radim. Ti smisli keš za rate i evo nećemo ih prodati. Sledeće godine će otići za siću, dovešćemo nove za kvale, nećemo ništa zaraditi, slabije igrače ćemo imati, ali bitno je da smo sa Arsenalom igrali 2-2 kući i da je Boaći da dva gola.

                  Šta će sutra biti, a ko jb sutra realno. Sutra ćete svi vi da se poredjate i da iznapušavate Zvezdu. Ja pošto pratim non stop, razmišljam racionalno, a i da dodje Lazić za napadača a Frimpong na amf i dalje ću gledati sa jednako strasti.


                  Ispod cene je 4 miliona za Boaćija? Ok.
                  Dakle, ti pratis Zvezdu zbog toga koliko ce klub zaraditi i nije te briga kakav fudbal tim igra i kakve rezultate postize. U principu sad razumem tvoje komentare i logicni su sa stanovista onoga sto te zanima.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Ja se samo cudim...evo Markoss nek pise...covek je vise nego upucen u desavanja u klubu...ja nemam snage...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Ljudi, verujte u sta god hocete, pisacemo mi na forumu i na kraju sezone. Prodajemo dva najbolja igraca a Partizan dovodi Bambija Tosica koji je avion za nasa krila, da li vam to nesto govori o tome gde ce zavrsiti titula?
                      Ako je to neki reper, Partizan, i njima su/će da odu dva najbolja iz prošle godine - Leonardo i Đurđević i iskreno da ti kažem teško da će da ih nadomeste.

                      Od svih stranaca jedino mislim da je Kanga u ovom trenutku nenadomestiv, ostalo.....

                      Da ne dođe do zabune, nisam ja za prodaju Boaćija, ali i ako ode nije smak sveta, Pešić je meni sasvim ok zamena.

                      Comment


                      • Ljudi jeste fudbalska pijaca danas cudna, ali boaci ne vredi vise od ponudjenog.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ako je to neki reper, Partizan, i njima su/će da odu dva najbolja iz prošle godine - Leonardo i Đurđević i iskreno da ti kažem teško da će da ih nadomeste.

                          Od svih stranaca jedino mislim da je Kanga u ovom trenutku nenadomestiv, ostalo.....

                          Da ne dođe do zabune, nisam ja za prodaju Boaćija, ali i ako ode nije smak sveta, Pešić je meni sasvim ok zamena.
                          Suma i Tosic su bolji igraci od Leonarda i Djurdjevica. Pri tom planiraju da dovedu kvalitetnog spica. Mi prodajemo najboljeg igraca i u fazonu smo "zakrpicemo s Pesicem, dobar je za nasu ligu" ili "dovescemo bolje zamene, sad kad je otvorena IKEA moze jeftino da se kupe delovi i sklopi strasan igrac za male pare". Meni to ne zvuci na dobro ali hajde da ne mracim bezveze.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Ako Boaci ide mora se dovesti napadac. Ne moze se na tri feonta sa Pesicem i dva klinca bez seniorskog iskustva.

                            Comment


                            • Pa nisam ni ja za prodaju Boaćija da nismo u dugovima. Nisam ni ja baš toliko lud. Samo bih ja rizikovao, prodao Boaćija. To je moj stav i bitno mi je da je klub u što manjem minusu da bi i dalje mogao da dovodi ovakve igrače i bolje, a ne da dolaze Borha i Savio. Prvo temelj, tj stabilizacija, pa onda rezultati u Evropi.

                              Što Čović prodade Gudurića? Gde nam je zamena? Kakvi debili Čović i Terzić stvarno

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Suma i Tosic su bolji igraci od Leonarda i Djurdjevica. Pri tom planiraju da dovedu kvalitetnog spica. Mi prodajemo najboljeg igraca i u fazonu smo "zakrpicemo s Pesicem, dobar je za nasu ligu" ili "dovescemo bolje zamene, sad kad je otvorena IKEA moze jeftino da se kupe delovi i sklopi strasan igrac za male pare". Meni to ne zvuci na dobro ali hajde da ne mracim bezveze.

                                Uf, uf, aj da sacekamo i vidimo da li su Suma i Tosic bolji od Leonarda. Nesto nisam siguran u to.

                                Mada za nase uslove su Suma i Tosic fenomenalna pojacanja, mada ono, prvi placen 1.6 milki, drugi reprezentativac. Ne treba biti prorok pa provaliti da ce da prave razliku.

                                Comment

                                Working...
                                X