Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Hvala ti na snimcima, zaista sjajno.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Samo doktor Vujadin Slavic
      Mali Radonjic ce biti zmaj igrac, samo kad uskladi brzinu, prijem I kordinaciju. Za nase uslove je odlican igrac.
      Vujke je odigrao za 10, kad se setim koliko je bilo skepticizma oko njegovog dolaska još više mi je drago, naše dete i sin našeg velikog igrača, bravo.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Nismo mogli dobiti jer prethodnih 10 godina nismo igrali utakmice na visokom nivou.
        Znas koliko sam ja uvek za Zvezdinu decu I domace igrace ali taj Boaci je stvarno kvalitetan napadac, zivotinja u duelu, spusta se po loptu, vrsi pressing...
        Ocekujem da cemo ga lepo prodati jer nema sile da ce ostati I sledece godine. Uzece se dobrih 6, 7 miliona a ako prezimimo mozda I vise.
        Top napadač. Za naše uslove. Sa ovim trenerom i sa Terzom tek će biti radovanja. Svaka i njemu čast. Klasa je za sve prethodnike i po ličnim kontaktima i po znanju.

        Comment


        • Ludaci u londonskom metrou



          A on što mi je posebno drago i zbog čega srce puno, iskreno ne sećam se kada je to poslednji put bilo, al eto pokazali su kako treba i kakvi smo mi zapravo.... navijali bogovski, ponašali se gospodski i sada još malo mukice da prođu, pa da uživaju do proleća carski
          Bravo Delije!!!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kako komentarišete Kangino ponašanje posle izmene? Da je neka Bačka i da kaskamo 6 bodova za Partiznom, da smo izgubili tu utakimicu, kako bi prokomentarisali sada kad je rezultat ok? Hoćemo da zaboravimo ili? Čisto da čujem stav većine pa da mu se priklonim, da ne štrčim puno.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Kako komentarišete Kangino ponašanje posle izmene? Da je neka Bačka i da kaskamo 6 bodova za Partiznom, da smo izgubili tu utakimicu, kako bi prokomentarisali sada kad je rezultat ok? Hoćemo da zaboravimo ili? Čisto da čujem stav većine pa da mu se priklonim, da ne štrčim puno.
              Moj brate, okani se Kange vise, najbolji odgovor za ovaj tvoj post je ovo, sa tvitera.

              23 сатапре 23 сата
              Још
              Nema potrebe za prepričavanjem reakcije Kange prilikom izlaska.
              Gori od želje za ovaj tim i uvek od sebe želji bolje i bolje.
              Još jedan lav!
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Ne deluje mi tako. tako mi je delovao Ibanjez. Kanga mi deluje da gori od želje da bude sebičan i misli samo na sebe i svoju cenu. Izvinite ljudi.

                Comment


                • Vreme je da pogledas neku Zvezdinu utakmicu, ali zamisli da je broj 8 BELAC, odmah ce ti se vise svidet!
                  Primetices bar 2 gol sanse protiv Arsenala, bar 2-3 odlicne kontre, nekoliko lopti kojih je odbrana presekla... Ali bitno je da zamislis da je BELAC, posto ti ocigledno smeta sto je CRNAC pa sve to ne primecujes

                  Comment


                  • I sad zamisli ovako....Radonjic je protiv Arsenala upropastio skoro sve upotrebljive lopte u poslednjoj trecini, los prijem, ostane u ofsajdu, u odbrani ne postoji...Gobeljic postoji u napadu samo ako mu dozvole da ode na skok na prekidu sto i nije tako cesto...Pesic ne ume loptu da zadrzi, odbija se od njega kao od balvana....i mogu tako do sutra za svakog pojedinacno...i kako to izgleda kada se secira svaki potez na utakmici??? Covek se ocigledno i to ne moze biti ociglednije, uhvatio stranaca i trazi dlaku u jajetu...zanemaruje svaki dobar potez, tacno imam osecaj da sedi ispred tv-a sa blokcetom i lupa recke kad neko od njih nesto pogresno uradi...postaje bolesno zaista...

                    I sto je najtuznije, klub ce od tih "omrazenih" stranaca najvise prihodovati...ali tesko je priznati da smo sa svom cetvoricom uboli jackpot i da ovaj tim ne bi bio tu gde jeste da nije njih...
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 04-11-17, 07:46.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Ta cetvorica stranaca i Srnic su jedini ostali iz proslogodisnje ekipe i uz iskusnije i bolje saigrace su i oni vise pokazali.

                      Comment


                      • Sto opet ne menja cinjenicu da se najbolje kotiraju i da ce se na njima najvise zaraditi...trziste ne laze...

                        Mada je najveca zasluga trenera...imali smo mi prethodnih sezona i kvalitetnijih igraca koji su im bili saigraci...
                        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 04-11-17, 08:27.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Prosle sezone ne, pre dve da.
                          A sto je bitnije, sada su TIM, a prosle to nismo bili

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            I sad zamisli ovako....Radonjic je protiv Arsenala upropastio skoro sve upotrebljive lopte u poslednjoj trecini, los prijem, ostane u ofsajdu, u odbrani ne postoji...Gobeljic postoji u napadu samo ako mu dozvole da ode na skok na prekidu sto i nije tako cesto...Pesic ne ume loptu da zadrzi, odbija se od njega kao od balvana....i mogu tako do sutra za svakog pojedinacno...i kako to izgleda kada se secira svaki potez na utakmici??? Covek se ocigledno i to ne moze biti ociglednije, uhvatio stranaca i trazi dlaku u jajetu...zanemaruje svaki dobar potez, tacno imam osecaj da sedi ispred tv-a sa blokcetom i lupa recke kad neko od njih nesto pogresno uradi...postaje bolesno zaista...

                            I sto je najtuznije, klub ce od tih "omrazenih" stranaca najvise prihodovati...ali tesko je priznati da smo sa svom cetvoricom uboli jackpot i da ovaj tim ne bi bio tu gde jeste da nije njih...
                            Radonjić je budućnost, Kanga je 5 puta skuplji i traži se instant kvalitet i konstantnst. Pešića komentarišem kad zaredja 5 utakmica za redom kao špic. Zato je i strpljiv jer su mu obećali to kad Boaći ode.

                            Nije omražen nego najskuplji. Tako ga i gledam. Kroz godine i cenu.

                            Comment


                            • A sta je igrao Pesic u JSL svaku utakmicu do sada? Spica ili golmana?

                              Comment


                              • Pa nešto se po krilu izvlači često kad igra sa Ričmondom. Pešić je klasa, samo mu treba samopouzdanja.

                                Comment

                                Working...
                                X