Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji firer?

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Koji firer?

      tt
      Ovaj sto svaki mec ima "konstruktivnu kritiku" na svakog tamnoputog igraca... i prodaje ih svako malo za dobrobit kluba...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Jos jedna pobjeda i trebali bi proci dalje. A nemojte biti djeca. Niko ovdje nije rasista.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ne znam za takvog ovde, ali previse se prepirate pa i ne citam sve.

          Constantine jel to protiv vas u nedelju?

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Čovjek da ne povjeruje da imamo vrhunskog trenera nakon svih propalica prethodnih godina. Zahvaljujući njemu linije tima stoje perfektno i protivnik je uglavnom bespomoćan sve dok ne krenemo fizički posrtati od 60-65 minute kad uglavnom protivnici stvaraju sve šanse.
            Ko bi pomislio uopšte da Savić i Le Tallec odigraju na ovom nivou, ovog drugog bih ljetos platio da ode samo da ode, veće mi je iznenađenje nego rapsodija Simonovića u košarci.

            Još 2 boda i prolaz je siguran ukoliko Bate ne dobije u Londonu, a oni su lošiji od nas i nikako ne smijemo izgubiti od njih za 3 nedelje. Ide i pauza gdje će većina igrača moći da napuni baterije za ključne utakmice.

            Kanga i Boa su možda mogli biti efikasniji, ali ovaj tim ne bi bio isti bez njih.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Čovjek da ne povjeruje da imamo vrhunskog trenera nakon svih propalica prethodnih godina. Zahvaljujući njemu linije tima stoje perfektno i protivnik je uglavnom bespomoćan sve dok ne krenemo fizički posrtati od 60-65 minute kad uglavnom protivnici stvaraju sve šanse.
              Ko bi pomislio uopšte da Savić i Le Tallec odigraju na ovom nivou, ovog drugog bih ljetos platio da ode samo da ode, veće mi je iznenađenje nego rapsodija Simonovića u košarci.

              Još 2 boda i prolaz je siguran ukoliko Bate ne dobije u Londonu, a oni su lošiji od nas i nikako ne smijemo izgubiti od njih za 3 nedelje. Ide i pauza gdje će većina igrača moći da napuni baterije za ključne utakmice.

              Kanga i Boa su možda mogli biti efikasniji, ali ovaj tim ne bi bio isti bez njih.
              A ako se ne varam DLT je na pocetku karijere u Dortmundu povremeno igrao spica, a sad kao stoper odradjuje vrhunski posao.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Arsenal veceras nije uspio da postigne gol na svom terenu prvi put jos od Februara 2016 (0:2 protiv Barselone).
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Bravo Zvezdo, veliko postovanje za svakog igraca, trenera Milojevica i ceo strucni stab! Fenomenalna sezona, fenomenalna igra cele polusezone.

                  Sad mozemo traziti greske, kritikovati Boacija, zaliti za preckom Savica... ali nema veze... Nasa Zvezda opet igra evropski fudbal!

                  Kanga je izglupirao onim divljanjem na izlasku, ali je namestio mrtvu sansu Boaciju u prvom, a imao je odlicnih pasova tokom cele utakmice. Boaci se natrcao i gubio snagu i promasio 2 skolske sanse koje bi u JSL zakucao, al jbg izgubio je snagu ili sta vec. Golman je odlicno oba puta zatvorio ugao i nije bas bilo lako dati gol.

                  Da je usla ona precka...mislim da bi mi srcka stala!

                  Ruku na srce LeTalek (ajmo dezurni pljuvaci pohvalite momka za igru, ne samo zbog odbrane gola) je skinuo cist gol, Borjan bar jos 2 ciste sanse... mogao je Italijan da se pravi Englez i da dune penal...na srecu nije, sudjenje za 10!

                  Najbolji u nasem timu: Borjan - Stojkovic, Letalek, Savic, Gobeljic - Donald, Krsticic - Kanga, Srnic, Radonjic - Boaci! Ukljucujuci i Pesica, Milica i Racica!

                  Comment


                  • Bilo je borbe, srca, hrabrosti, znanja i timskog duha, a onda vec po pravilu, ponekad i sreca posluzi bas takve.
                    A ja zelim i nadam se da najljepse tek dolazi.

                    I nisu bas svi bili najbolji, ali svi su bili tim, ito ne bilo kakav - nego tim sa karakterom.
                    Last edited by A P; 06-11-17, 16:14.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ne znam za takvog ovde, ali previse se prepirate pa i ne citam sve.

                      Constantine jel to protiv vas u nedelju?

                      tt
                      Jeste...u "Zelen Čair" od 17,00....
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment




                      • I najveći navijač nas je gledao
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Zvezda je poslednji put prezimila u Evropi u sezoni 1991/92.

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Sto nije Frimpong igrao da moze " firer" jos nekog da pljucne...
                            Koliko ti mene mrziš brate. Al dobro, ja ti praštam sve. Kontam da te boli što te kuliram, pa da ti odgovorim. Mada me uhodiš na svim temama. Al <3 za tebe, verujem da imaš dobru dušu.

                            Hvala Miloje legendo. Bila prva ili ne, naša želja je da Miloje ostane ;)

                            Comment


                            • Ovaj tim ima karakter i hrabrost, da su neki rezultati završeni kako su trebali u prvenstvu bi bezali već 10 bodova i mirno cekali dva odlučujuća meča za proleće, da pričamo ljudi o proleću u evropi a krenuli smo od prvog kola, rekao sam nakon zreba grupa da je ova evropska sezona za mene vec uspeh a sad imam onaj isti osecaj u stomaku kao pred Bajern one slavne godine za nas a neslavne za našu bivšu zemlju. Zvezda je tim, evropski tim koji npada Arsenal u Londonu , ja pevam, bio sam tuzan nakon meča u Areni , iako sam očekivao uvek tuzan kad Zvezda izgubi, sad pevam na terasi sa dve limenke flertujem sa svemirom , dobar osecaj, sad u Nis , a Bate nek malo misli o nama.

                              Comment


                              • Venger: Zvezda može da bude ponosna
                                Menadžer Arsenala Arsen Venger smatra da je nerešen rezultat sa Crvenom zvezdom najpravedniji ishod.Oba tima su imala nekoliko gol šansi, Zvezda je pogodila i prečku, ali je ostalo 0:0 na Emiratima.

                                "Zvezda je igrala dobro, imala svoje šanse i mislim da je nerešen rezultat najpravedniji. Zvezda može da bude veoma ponosna na svoju igru. Nije mnogo evropskih klubova došlo ovde, a da ne primi gol", rekao je Venger.

                                Okvir gola "tobdžija" pogodio je Vujadin Savić, čiji je otac Dušan pre nekoliko decenija zatresao mrežu Arsenala usred Londona.

                                "Dušan Savić mi je prijatelj, sin mu takođe igra dobro fudbal. On je bio napadač a sin mu je odbrambeni fudbaler. Može da bude ponosan na sina", istakao je Francuz.

                                Arsenal je izborio plasman u nokaut fazu takmičenja, ali to ne znači da je završio svoj posao u Grupi H.

                                "Daćemo sve od sebe da pobedimo preostale dve utakmice, Zvezda to može da očekuje od nas", zaključio je Venger.

                                Comment

                                Working...
                                X