Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mad for red View Post
    Jedan od gorih, utisak sa stadiona. On i Milijas mrtva trka da nije gola
    Meni bas suprotan utisak. Trazi igru, nudi se... Kod gola je sve odradio odlicno.
    Miki ne moze vise, cak ni u ovakvim utakmicama.

    Comment


    • Evo, direktan krivac Uros Racic

      Comment


      • Račić je užasan i krivac za primljen gol, za njim maršira Adžić...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Račić je užasan i krivac za primljen gol, za njim maršira Adžić...
          ....pomog'o mu Borjan...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Pih...propustih gol......Udje li ko od decice?
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Pih...propustih gol......Udje li ko od decice?
              Luka...a i Radonja je još dete
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Luka...a i Radonja je još dete
                Vidim i Donalda......znaci dupe gace zvace...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Vidim i Donalda......znaci dupe gace zvace...
                  Pa pipavo. Lučanci su takav tim da začas niizčega mogu da poentiraju, a rezultat je tesan. Milijaš igra već 84 minuta
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Preživeli ove grubijane i odmorili 2 najbolja igrača.. da nisam morao da gle'am kapetan Mikija, bio bih prezadovoljan. Nadam se da je sa ovih 90min večeras ispunio kvotu do decembra, minimum, on nije nekretnina već je neuknjižena ostava!
                    Račić sjajan gol, ali za reakciju u odbrani treba jedna vaspitna od Miloja..

                    Idemo dalje, već u sredu Spartak..

                    Comment


                    • Constantine, jel si gledao danas omladince i kadete u Nisu? Ako jesi, daj neke utiske napisi.

                      Comment


                      • Originally posted by Markoss View Post
                        Constantine, jel si gledao danas omladince i kadete u Nisu? Ako jesi, daj neke utiske napisi.
                        Nisam, imao sam neke druge obaveze....evo sad ne znam ni rezultat. Objasniću ti, kasnije...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Nisam, imao sam neke druge obaveze....evo sad ne znam ni rezultat. Objasniću ti, kasnije...
                          Dobila Zvezda, omladinci 0:1, kadeti 1:4.

                          Comment


                          • Joveljić na klupi, šteta što nije rezultat bio malo jači da dobije šansu, nadao sam se tome kad sam ga video.

                            Comment


                            • Zvezda je teškom mukom savladala Mladost rezultatom 2:1, u 14. kolu Superlige Srbije, a taj susret obeležio je i sukob u finišu.

                              Vladimir Radivojević namerno je udario Francuza u borbi za što bolju poziciju, a ovaj je nasrnuo na njega kada je ustao sa trave – ipak, veća tuča je sprečena, dok su obojica igrača zaradila žuti karton.

                              "Ovo nije fudbal... Igrači Mladosti su došli na ‘Marakanu’ samo da bi nas povredili. Čuo sam njihovog trenera koji je tražio od igrača samo da nas udaraju. Ljubomorni su na Zvezdu, nemam drugo objašnjenje. Oni su seljački tim", besneo je Le Talek, a prenosi "Blic".

                              On je dodao da je postojala očigledna namera rivala da ih povrede.

                              "Znali smo i pre utakmice da bi moglo da bude ovako, ali ovo je ludo. Imamo važne evropske mečeve, a oni žele da nas unište od batina. Nisu želeli da igraju fudbal, već samo da nas tuku. Njihov igrač me je udario, pri čemu me je zabolelo rame s kojim imam velikih problema. Hteo sam da ga ubijem! Osećao sam veliki bol u desnoj ruci, da nije bilo tako, udario bih ga iz sve snage iako bih dobio crveni karton. Nisam mnogo razmišljao u tim trenucima. Hteo je da me udari, to je glupa reakcija. Videćemo kako ću se osećati i da li ću biti spreman", dodao je Zvezdin defanzivac.

                              Odmah posle duela se stvorila velika gužva, pošto su dotrčali gotovo svi igrači.

                              "Normalno je da su saigrači momentalno uleteli. Mi smo tim. Zajedno smo i u dobru i u zlu. Srećan sam zbog pobede, iako ono nije bio fudbal", zaključio je Le Talek.

                              Comment


                              • Pitanje je koliko LeTalek zna srpski, kao i tzv novinar Blica francuski/engleski, pa samim tim i sta je zaista izjavio.

                                Na stranu sto je potpuno u pravu.

                                Comment

                                Working...
                                X