Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Miloje pa 10 mesta pa igraci. Ti bi i od mene napravio igraca majstore. Dejan Radonjic 15x bolja verzija.

    Comment


    • Dobro je,mogli smo i do pobede ali i do poraza,po mom misljenju dovoljna su nam 2 bod u naredna dva meca za prolece,mi to mozemo napred Zvezda

      Comment


      • Bravo, bravo !
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Ja mislim da ćemo zgaziti i Borisov i Keln. Moje mišljenje. Što je najjače mogli smo iz oba meča izaći sa 6 bodova kad ovako gledaš. Ne bi bilo nezasluženo. Boaći rekao da je gotivio Anrija. Nek pusti neki klip da vidi kako se plasira, čisto bzv.

          Comment


          • Рутински реми. Доста тога промашено, али наплатићемо то на следећем евро гостовању.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ja mislim da ćemo zgaziti i Borisov i Keln. Moje mišljenje. Što je najjače mogli smo iz oba meča izaći sa 6 bodova kad ovako gledaš. Ne bi bilo nezasluženo. Boaći rekao da je gotivio Anrija. Nek pusti neki klip da vidi kako se plasira, čisto bzv.
              Pazi ja sam i posle prvog meca sa Bateom rekao da cemo tamo lakse sa njima,a Keln njih cekam odavno za revans,al kazem najbitnije je proci

              Ne treba jurcati ,samo pametno al zna to Miloje gospodin covek

              Comment


              • Da nam je neko ponudio da protiv Kelna u poslednjem kolu kuci, odlucujemo o prolecu u Evropi....ne znam sta bih mu rekao...ovo je cudesna sezona...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ovome da je Katai iz najbolje sezone bili bi prvi u grupi posle 4 kola.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Bio sam skeptican kada su ga doveli ali je lik opravdao sve. Ne znam da li je to zato sto gine za Zvezdu ili je jednostavno naprasno napredovao ali ako nastavi ovako meni bi pre Mitrovica igrao u repki, doktor fudbala za doticnog.

                    Samo da ostane u Zvezdi.
                    Zajedno smo bili tada skepricni...i sada kazemo...e alal mu cufte, momak (od)igra(o) doktorski...jos zamalo da se proslavi ko ćaća...al dobro, kad je Boaci...

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                      Ovome da je Katai iz najbolje sezone bili bi prvi u grupi posle 4 kola.
                      Kako bi ih pobacao na dupeta po Emiratima i majstorski je plasirao. Obrukao se Boaće, Kanga se sramotno ponašao ali ja sam prezadovoljan. Donald od 71. minuta posmatrač i drvo na terenu. Ne krivim ja Donalda jak je tempo, samo kažem da je tako bilo i protiv Ludogoreca.

                      Igrač utakmice Vujadin i Krstičić. Krstičić napravio mali milion sitnih prekršaja, kočio igru, verujem da je najviše pretrčao -klasa.

                      Potez utakmice odbrane Borjana i LeTaleka.

                      Comment


                      • Bravoooo!!!
                        Odigrali smo odlicnu utakmicu. Imali smo mnogo bolje sanse, steta sto barem jedna nije iskoristena.
                        Svaka cast Miloju i momcima, ovo je nasa Zvezda.

                        Comment


                        • Sto nije Frimpong igrao da moze " firer" jos nekog da pljucne...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • ....



                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Boaci i Kanga su u velikom padu forme vec par nedelja. To je sasvim i logicno jer su oni nosili ekipu u kvalifikacijama, i nerealno je da do kraja ove polusezone nastavu u tom ritmu. Srecom ostatak ekipe to za sada nadoknadjuje, uigraniji su, sa vise iskustva i samopouzdanja.

                              Bice sa Kelnom i Bateom na misice, ali ajde nekako da prodjemo, pa onda na prolece da se ova dvojica vrate u formu i da se nadigravamo sa svima, pa sta bude.

                              Comment


                              • SVaka čast na igri i rezultatu. Šteta za šanse Savića i Boaćija. Iskreno se nadam da ćete proći dalje ....i ne zapinjite mnogo u nedelju.
                                Još jednom bravo...
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X