Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juventus navodno zainteresovan za Račića. Ako je tačno, to bi nam bio posao veka.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post

      Jeste pa je igrao dve sezone u Radničkom iz Obrenovca. Sve se to može namestiti.
      Nije igrao dve sezone nego sezonu jer je po povratku iz Olimpijakosa dogovorio prelazak u Herenven kad napuni 18 godina, pa je mogao ili da igra u takvom klubu ili da pauzira. Iz Zvezde je otisao kao 15ogodisnjak jer su njegovom tati nasli posao u Grckoj.
      Last edited by Markoss; 27-08-17, 11:58.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Juventus navodno zainteresovan za Račića. Ako je tačno, to bi nam bio posao veka.
        Brajkula ce biti najsrecniji covek na forumu.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Juventus navodno zainteresovan za Račića. Ako je tačno, to bi nam bio posao veka.
          Vidiš ja pratim Juve i ovo prvi put čujem.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Juventus navodno zainteresovan za Račića. Ako je tačno, to bi nam bio posao veka.
            Nije tacno, ko ni ponude Makabija i Sevilje za njega.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Juventus navodno zainteresovan za Račića. Ako je tačno, to bi nam bio posao veka.
              Lol.. I to za 6 miliona.. I informer je bliži realnosti od ovoga. Terzi dati titulu dozivotnog pocasnog predsednika ako to uradi.

              Comment


              • Basa ima 250 meceva u francuskoj ligi koja je jedna od najzahtjevnijih u fizickom smislu. U prosloj sezoni je odigrao 27 utakmica a imao bi i vise da nije imao sitnijih povreda. Mislim da je on trenirao sa igracima na koje Bjelsa ne racuna. Nije duduk da bude nespreman a trazi klub.

                Comment


                • Opasnog menadzera ima taj Racic...samo da se nasmejem na ovaj tekst..nista vise...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Vidiš ja pratim Juve i ovo prvi put čujem.
                    evo linka

                    https://www.calciomercato.it/news/27...linkovic_savic
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Vec smo se opekli sa tim prestarelim povratnicima( videti pod Milijas i Lukovic..pa i Andjelkovic al on je nesto i igrao)....nepotrebno skroz...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Tanak je izvor taj kalčomerkato. Ne bih voleo da ode jer nijedan klinac ne ispliva u prvi tim iz Juventusove Primavere. I drago mi je što ga jedini ja ne poredim sa SMS-om.

                        Što se Baše tiče i Luković je imao te mečeve, pa i dosta mečeva u Seriji A pa kad je došao bolje da nije, kao amater. A msm da je Lukovićev zenit bio daleko jači od Bašinog da se ne lažemo.

                        Comment


                        • Opet kazem Basa je IGRAO prosle a i svih prethodnih sezona standardno za Lil. Bjelsa zeli podmadjivanje ekipe i zato je Basa otpao. On se ne moze porediti sa Lukovicem koji je dosao kao grejac klupe u Zenitu. Ne znam jel i na klupi bio tu sezonu prije dolaska kod nas.

                          Comment


                          • Nama realno ne treba vise niko...sem u slucaju odlazaka...licno bih voleo da ni toga ne bude...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Sto se Racica tice mislim da ce mnogima biti neprijatno jefnog dana zbog svih sranja ispisanih o decku. Momak je sasvim korektan ima odlican pas, kako je sjajno protiv Krasnodara spoljnom uposlio Pesica. Tacno je da gresi da mu malo fali drcnosti i agresije ali on ima tek 19 god. Ove god pokazuje napredak, mislim da bi sa Jovicicem u paru bio duplo bolji i da bi imao puno vise prostora da sece protivnicku odbranu svojim pasovima.

                              Comment


                              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                                Opet kazem Basa je IGRAO prosle a i svih prethodnih sezona standardno za Lil. Bjelsa zeli podmadjivanje ekipe i zato je Basa otpao. On se ne moze porediti sa Lukovicem koji je dosao kao grejac klupe u Zenitu. Ne znam jel i na klupi bio tu sezonu prije dolaska kod nas.
                                Bio je na fosni koliko se sećam.

                                O Račiću sam pisao dosta, o njegovom potencijalu.....za dečka od 18 godina više nego odlično igra. Ja to prosto gledam, setim se samo sebe sa 18 godina i sve ti je više nego jasno......

                                Comment

                                Working...
                                X