Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzaba se trudis, decko veze nema sa fudbalom, to mu je uobicajni upis, pun gluposti i otvorenog nepoznavanja fudbala i procene kvaliteta igraca

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      Dzaba se trudis, decko veze nema sa fudbalom, to mu je uobicajni upis, pun gluposti i otvorenog nepoznavanja fudbala i procene kvaliteta igraca
      Ne znam cemu to pricas ,sem licnog animoziteta prema Urosu,ja za Kangu nista lose nisam rekao prosecan igrac,ne znam koliko si ispratio pomenutog Budeskog,ali u najmanju ruku je bolji od Kange dal za klasu nisam siguran

      I pre bih rekao da kad tako pises i karakterise njegov post,da ti tako pokazujes svoje nepoznavanje fudbala,vec je bio trazen i nekoliko puta i bio je prva zelje i pre Kange,tako da po tvom postu apsolutno nijedna uprava Zvezde ne poznaje kavalitet igraca.

      Comment


      • Budesku je klasa a na prozivke se ne pecam. Zna fudbal, bolji je od Kange. Njegov lob iz trka sa 20 m najbolji gol koji sam video a da nije WC igrač kao što su Berkamp, Ronaldinjo,Maradona, Mesi, Ronaldo i družina. Sjajan šut, sjajni prekid, bolesna kontrola lopte, samo nije brz i mogao bi da skine još koje kilo, ali igrač poteza.

        Dalje, Donald, ma koliko ga voleli, pokriva znatno manje prostora od Bakule. Bakula i Krstičić a Budesku ispred, to bi bio najbolji vezni red u poslednjih 10ak godina. Markinjos je bio želja, svakako bi igrač tog kalibra bio upgrade u odnosu na Srnića. Umesto Boaćija ne znam koga ćemo dovesti ai teško ćemo nadomestiti njega.

        Mislim ja ne znam zašto ljudi mene osudjuju nisam emotivno vezan za Kangu kao neki pa objektivno gledam i normalno da volim da dodje bolji igrač.

        Last edited by Cassius Clay; 30-10-17, 19:12.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ne znam cemu to pricas ,sem licnog animoziteta prema Urosu,ja za Kangu nista lose nisam rekao prosecan igrac,ne znam koliko si ispratio pomenutog Budeskog,ali u najmanju ruku je bolji od Kange dal za klasu nisam siguran

          I pre bih rekao da kad tako pises i karakterise njegov post,da ti tako pokazujes svoje nepoznavanje fudbala,vec je bio trazen i nekoliko puta i bio je prva zelje i pre Kange,tako da po tvom postu apsolutno nijedna uprava Zvezde ne poznaje kavalitet igraca.
          Ne znam sto si se osetio prozvanim, niti sam te pomenuo, niti citirao niti komentrisao tvoj post... I naravno zakljuchci su ti dijametralno suprotni realnosti i onome sto sam ja napisao
          Last edited by mad for red; 30-10-17, 19:52.

          Comment


          • Pa zato sto si u najmanju ruku isprozivao Urosa na nacin kao da je debil koji loptu nije video i ko da prica,da hocemo da angazujemo debelog Ailtona od 40 godina,a ne igraca koji je kvaliteniji od Kange,znam da Uros nije duduk da prati fudbal ,voli FKCZ,ima dosta korektnih zapazanja,a to i argumentuje,kao i ovo za Budeskog a ti si ga docekao na noz i samo izvredjao

            Ja kao neko ko je komunicirao sa Urosem ponajmanje na ovoj temi ostetio sam potrebu da reagujem na tvoje pisanje,kao sto si ti reagovao na nine33 post iskoristivsi ga da bi samo popljuvao Urosa,licno protiv tebe nemam nista sem ovog ne slaganja u misljenju sto nije problem,mozda poznajes fudbal i sve nisam ispratio sta pises i ostale tvoje upise,ali ovaj post je tako delovao kao da je samo usmeren da opljunes po Urosu
            Last edited by 61563; 30-10-17, 20:01.

            Comment


            • Nemam ja nista protiv Urosa ni protiv tebe, naprotiv, citam vas kao i svakog drugog. Ali... reci da je Budesku bolji od Kange je glupost. Koliko je nas/vas pratilo Budeskua poslednjih godina? Da li osim hvalospeva i par klipova iko ista zna o njemu? Da li moze da se nagadja kako bi se uklopio u Milojevicev tim? Naravno da ne. Trenutno Kanga igra odlicno i za tim individualno i nas je najbolji igrac uz Boacija i Donalda.. odmah uz njih je Krsticic koji je uneo sigurnost i popravio igru Donalda i Savic i Stojkovic koji drze odbranu. LeTalek je dobo na sigurnosti i samopouzdanju uz Savica i zato su tako dobar tandem.

              Dobar igrac je onaj koji se dobro uklopi u tim, a ne onaj koji deli lopte i sutira iz daljine dobro. Jedan Ibrahimovic (koga ne volim previse) je fenomenalan igrac, ali se nije uklopio u Barsu, a tesko da se moze reci da je Suarez (koji se odlicno uklopio u Barsu) bolji od njega, zar ne?

              Mnogo toga cini igraca boljim od nekog drugog, recmo igranje u Evropi ili jacoj ligi.

              Sto se tice Kanginog odlaska, siguran sam da ce otici ili u januaru ili do kraja avgusta i da ga necemo gledati jos dugo kod nas. Doduse, on ce tesko dobiti jaci ugovor od onoga sto trenutno ima zbog lude glave i nepredvidivog ponasanja koje su Donald i Milojevic uspeli da iskontrolisu i kanalisu kako treba.

              Licno mislim da nam Budesku ne treba, da je preskup i da je vest da ga opet jurimo cista budalastina i priprema Kanginog odlaska.

              Comment


              • Ne bih rekao da se ne bi uklopio Miloje je svima nasao mesto i od svakoga izvukao maksimum. Mozda i Acu Kataija pojuriti ako se prezimi. Ili Markinjosa ili nekoga tako. A Budesku je zelja upravo kluba a verujem i trenera. Covek poteza. Ne igra u boljoj ligi iz istog razloga iz kojeg Katai greje klupu u Alavesu. A ovde je tata.

                Comment


                • Katai nece doci, dzaba se lozite... Poceo je da dobija sansu, igra u 10 puta jacoj ligi, nema nikakvog razloga da dolazi opet u ovo blato i otvorene namestaljke. Da mu neko polomi nogu i da sudija za to ne svira ni faul.. Nije lud.

                  Comment


                  • Pazi ne mozes reci da je glupost ,ja sam ga gledao priznajem u evropi ove godine,igrao sam kladionicu majstor u LE na svakom mecu gol,sad je imao asistenciju protiv Izrealaca tamo koji nisu naivna ekipa a ovi ih rutinirali,a gledao sam i Kangu ne sporim da ima kvaliteta ali i mana dosta

                    Kako ce se uklopiti pa to mozes reci za svakog igraca da kazes a,ako ode mora neko doci,licno mislim da bi se Budescu uklopio ta je pozicija ,slicna liga ,mentalite.sigurno lakse nego neki novi Afrikanac,ja bi najvise voleoda imamo naseg na toj poziciji al ga ne vidim.

                    Katai bi legao nama isto ali sad je pitanje u Alaves je dosao De Bjazi,pa cemo videti kakav ce status imati,da je ostao prethodnik imali bi vece sanse da ga vratimo jer mu je rekao da ne racuna na njega ozbiljno,svakako Alaves ce ispasti vrv iz lige al opet igra se za novac i u sekundi

                    A sto se tice Ibre ,konkertno za Barsu zna se zasto se nije uklopio ,jer se posvadjao sa Pepom i to je jasno,nije toliko problem bilo to da on nije mogao u Barsi covek obrnuo pola najvecih klubova i liga na svetu i svugde igrao bez problema uzimao titule i bio jedan od najboljih u timu
                    Last edited by 61563; 30-10-17, 21:13.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Budesku je klasa a na prozivke se ne pecam. Zna fudbal, bolji je od Kange. Njegov lob iz trka sa 20 m najbolji gol koji sam video a da nije WC igrač kao što su Berkamp, Ronaldinjo,Maradona, Mesi, Ronaldo i družina. Sjajan šut, sjajni prekid, bolesna kontrola lopte, samo nije brz i mogao bi da skine još koje kilo, ali igrač poteza.

                      Dalje, Donald, ma koliko ga voleli, pokriva znatno manje prostora od Bakule. Bakula i Krstičić a Budesku ispred, to bi bio najbolji vezni red u poslednjih 10ak godina. Markinjos je bio želja, svakako bi igrač tog kalibra bio upgrade u odnosu na Srnića. Umesto Boaćija ne znam koga ćemo dovesti ai teško ćemo nadomestiti njega.

                      Mislim ja ne znam zašto ljudi mene osudjuju nisam emotivno vezan za Kangu kao neki pa objektivno gledam i normalno da volim da dodje bolji igrač.

                      Slazem se dosta sa tobom, znam ga iz Astre bio im je glavni igrač, uzeli su i kup. Drugačiji je malo od Kange ofanzivniji , ako si igrao menadzer nekad onn je AMC Kanga otprilike MC, elem i meni se Budesku svidja sad pazi za klasu jeste za diskusiju od ovog bi očekivali dobar slobodnjak, gol, od Kange asistenciju. Jači je igrač u duelu i dobar dribling, slabiji pregled igre. Nisam siguran koliko je realan Steaua je uz nas najveći klub Istočne Evrope sad imaju i novac, igraju takodje grupnu fazu Evrope , prvi su u grupi i čeka ih proleće , prvi su u prvenstvu a i trener Dika i sam nekad sjajan igrač vidi Budeskua kao vaznog igrača, dao je i dva gola. Videćemo u svakom slučaju dizem obe ruke za njega.

                      Comment


                      • Originally posted by mad for red View Post
                        Nemam ja nista protiv Urosa ni protiv tebe, naprotiv, citam vas kao i svakog drugog. Ali... reci da je Budesku bolji od Kange je glupost. Koliko je nas/vas pratilo Budeskua poslednjih godina? Da li osim hvalospeva i par klipova iko ista zna o njemu? Da li moze da se nagadja kako bi se uklopio u Milojevicev tim? Naravno da ne. Trenutno Kanga igra odlicno i za tim individualno i nas je najbolji igrac uz Boacija i Donalda.. odmah uz njih je Krsticic koji je uneo sigurnost i popravio igru Donalda i Savic i Stojkovic koji drze odbranu. LeTalek je dobo na sigurnosti i samopouzdanju uz Savica i zato su tako dobar tandem.

                        Dobar igrac je onaj koji se dobro uklopi u tim, a ne onaj koji deli lopte i sutira iz daljine dobro. Jedan Ibrahimovic (koga ne volim previse) je fenomenalan igrac, ali se nije uklopio u Barsu, a tesko da se moze reci da je Suarez (koji se odlicno uklopio u Barsu) bolji od njega, zar ne?

                        Mnogo toga cini igraca boljim od nekog drugog, recmo igranje u Evropi ili jacoj ligi.

                        Sto se tice Kanginog odlaska, siguran sam da ce otici ili u januaru ili do kraja avgusta i da ga necemo gledati jos dugo kod nas. Doduse, on ce tesko dobiti jaci ugovor od onoga sto trenutno ima zbog lude glave i nepredvidivog ponasanja koje su Donald i Milojevic uspeli da iskontrolisu i kanalisu kako treba.

                        Licno mislim da nam Budesku ne treba, da je preskup i da je vest da ga opet jurimo cista budalastina i priprema Kanginog odlaska.
                        I ovo je tačno, to oko toga kako se ko uklopi, videli smo kod Rikardnjia za sad koji mi se igrama u Evropi za Serif baš dojmio ali jbg ovde mu nešto fali, videćemo. Veruj mi za Budeskua za naše uslove i plateznu moć baš dobar igrač.

                        Comment


                        • Ma ne, sad baš nisam hejtovao Kangu nego je realan odlazak i njega i Donalda i Boaćija. Klub živi od toga. Najviše mi je žao što Boaći ide. Mada nešto mi nisu prirasli za srce ni on ni Kanga kao npr Ugo i Ibanjez. Pogotvo mi je to čudno za Boaćija koji je super igrač i super čovek ali jednostavno ne bi voleo da ostane jer mislim da ako da još koji gol, možemo uzeti i 10 miliona za njega što je za ovaj klub premija. Le Talek isto možda ode, Maraša juriti.

                          Sve u svemu očekujem da tim posle zimskog i tim za kvalifikacije bude jedan isti tim sa izmenom 2-3 igrača gore dole. To je posao.

                          Comment


                          • Posao je bar za mene da se sacuvaju i Kanga i Boaci do ljeta, ja bih to volio da bude i duze ali tesko da moze da dodje do toga, ako zelimo titulu moraju pomenuta dvojica da se zadrze, Kanga je srce i dusa ovog tima i nadam se da ce sto duze da ostane u nasem klubu. Takodje mislim i za Donalda, do ljeta tu pa posle je vise manje evidentan njegov odlazak.

                            U januaru, da proba da se pojuri neko dobro krilo i dalje ja nista ne bih dirao tu.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • I onda da odu za manje pare i da sklapamo tim pred kvalifikacije? Veoma pametno. Donad ide 300% znam, Boaći ide 95% ukoliko dodje top ponuda, mislim da bi ga uprava dala i za 5 miliona. To je neki minimum mislim koji će tražiti. Kanga ide 250% jer se zna da želi da uzme više novca, i da Zvezda želi igrača koji će izneti kvalifikacije a ne da im Kanga ode pred kvalifikacije za LŠ pa tad da se bunari igrač i uigrava. Le Talek isto mislim da će nas napustiti.

                              Maraša pokupiti, Bakula se vraća iz povrede, Budesku, desno krilo jer i Srnić bi trebao da ode, i Boaći, umesto njega nemam predstavu koga. Filipa Djordjevića


                              Kakva bi to timčina bila, Markinjos Djordjević Radonjić, iza Budesku Krstičić Bakula... Ne mogu da maštam o ovoj perverziji.
                              Last edited by Cassius Clay; 31-10-17, 17:28.

                              Comment


                              • Druze pametni, koji sve znas i za sve mislis da si u pravu, Boaci je potpisao trogodisnji ugovor, za Kangu i Donalda se prica jos od Krasnodara da je moguce da dobiju nove ugovore, ali tu se izgleda razmatra isto kao i za Boacija prodaja sada na zimu. Mnogo bi bolje bilo, opet kazem ako mislimo da osvojimo titulu, da se zadrzi cjelokupan tim i dovede jos jedan igrac na krilu, eventualno dva.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X