Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mad for red View Post
    Jel Mladenovica otpustaju ili prelazi na bolje?
    Izgleda da leti, ali kao što Markos reče i ja ne bih voleo da se to desi, ok je radio koliko sam saznao i video.

    Comment


    • mladenovic je odlican tip i verovatno zna vise o fudbalu od svih ostalih clanova uprave. to bi bio stvarno veliki gubitak za nas. njegovim dolaskom omladinska skolaje podignuta na jedan visi nivo

      Comment


      • Ne možemo mi bez frke i afera...sada Mladenovića smenjuju. Ko zna koja je pozadina toga, sada treba otpratiti da li će Mladenović negde da da intervju i da kaže koji je razlog, a i uprava kluba da da dodatno objašnjenje da navijači ne bi pravili teorije zavere.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Mladenovic je bukvalno preporodio omladinsku skolu...Zvezda ponovo ima odlican skauting sirom Srbije i regiona, dovedeni su neki ozbiljno talentovani klinci, generacije ispod omladinaca odlicno popunjene...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Više bi voleo da mu nadju neko drugo mesto, ovako samo šikaniraš svoje ljude kojima je stalo do kluba i koji dobro rade. Mada mnogo toga je ruzno i ne štima kao ona priča da tipa portir ili čuvar muzeja nebitno nije prepoznao Šekularca kad je ovaj došao u klub i nije ga pustio. Legende je klub odavno nekako sklonio na stranu i sad se otimaju mnogi kojima tu nije mesto ali dobro, to je valjda deo globalizma u društvu pa i u sportu.

            Comment


            • Sastav po zurnalu- Borjan, Gobeljic, le Talek, Babic, Rodic, Donald, Racić, Senić, Kanga, Rikardinjo, Pešić.

              Comment




              • Kup je naš!

                Comment


                • Bravo mali, steta za Rikardinja valjda nije strasno.

                  Comment


                  • Ispoštovali smo prosjek od dvije povrede po utakmici.

                    Comment


                    • Kako se Frimpong povredio?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Mali Adzic je extra igrac...nzm zasto ga Miloje ne forsira malo vise...
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Treba Pesica pohvaliti za nesebicnost...retka karakteristika kod napadaca...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Kako se Frimpong povredio?
                            Njihov napad po desnoj strani, duga lopta, igrac ispred njega, nije ga video, on skocio i pao na glavu bukvalno i sve to ispred pomocnog, koji je video sta se desilo. Utakmica je prekinuta i odmah su uleteli sa nase klupe da mu pomognu

                            Verovatno potres mozga. Ima na sajtu Novosti snimak ako si mazohista
                            Last edited by mad for red; 11-10-17, 21:37.

                            Comment


                            • Originally posted by jevta1992 View Post
                              Mali Adzic je extra igrac...nzm zasto ga Miloje ne forsira malo vise...
                              On tu vidi Radonjića, a sa druge strane neprikosnoveni Srna, polako imaće on svoju šansu duga je sezona, mnogo utakimca. Inače jedna baš lepa pobeda sa malteme drugopozivcima baš nemamo sreće sa Rikardinjom, uplaših se i za Friponga, čekamo vesti o duzini odsustva.

                              Comment


                              • N4aPKY9.thumb.jpg.9a854b311c41f811414016dff50bbcd7.jpg

                                Utakmica je u 16h...

                                Comment

                                Working...
                                X