Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluženo Napredak osvaja sbva tri boda, čestitam im na borbi, to će sigurno Miloje da izjavi na KZŠ.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Svaka cast za Napredak

      Comment


      • Nervni slom. Nervni slom. Nervni slom. Nervni slom. Srniću. Pešiću. Radonjiću?????????? Ja se izvinjavam svima izgleda da je bez Kange sve to go kurac da izvinite na rečniku.
        Last edited by Cassius Clay; 01-10-17, 18:09.

        Comment


        • Ne ulazi mi u glavu da najboljih 11 nisu mogli da ucine dodatni napor i da pred reprezentativnu pauzu odigraju jos jedan mec. Ali sta je tu je. Utisak je da Pesic nije spic za Zvezdu i da na krilu mora da se dovede pojacanje. Cestitke Napretku. Sjajan gol su dali.

          Comment


          • Pešića sam branio al dečko je nemač pojma. Radonjić presebičan, a Srnića bih šutnuo nogom u zadnjicu. Čestitke Napretku, sve najgore u daljem toku sezone i da ispadnu u 5. ligu a glavnog sponzora da država zatvori na 53525351 godine. Čestitke Kosanu isto mu želim.

            Comment


            • Morali su Kanga i Krsticic od pocetka. Razumijem umor, ali se ovo moralo dobiti veceras. Partizan se izvukao protiv Vojvodine, na derbiju, protiv Napredka...
              Umjesto da imamo 8+, ostadosmo na mizernih +2.
              Cestitke Napredku na fer i muskoj igri.
              Da ponovim, kome Srnic da gol ta ekipa sigurno ispada iz lige.

              Comment


              • Solidna utakmica (nisam ni sanjao da to kazem za JSL ikad). Da je vise ovakvih, bio bi i fudbal zanimljiviji.
                Napredak osetno bolji od Vojvodine, sto je takva razlika u bodovima u korist ovih drugih, ko zna? Nisu ovi mecevi mnogo bitni, pogotovo posle LE (bilo posle uspeha ili neuspeha).
                Bitno je da ekipa dobro gura u Evropi, da tamo bude meceva i na prolece, ovde neka igraju ovi sto manje igraju pa da se vidi ko moze da igra, a ko ne.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Zvezda će tražiti izuzeće Mažića. I treba. Ja goreg sudiju nisam video u životu. Pojma nema.

                  Comment


                  • Kanga i Boaci mnogo znace ovoj ekipi...ali nista ovo nije strasno, ne moze sve da se dobije...hteli smo Evropu, ovo su posledice akomuliranog umora, bice toga jos...od 10 jula igramo zvanicne utakmice, prakticno bez pravog odmora u periodu izmedju kraja prethodne sezone i pocetka priprema...prijace nam itekako ova pauza...idemo dalje...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Kako od 10. jula? Šta je bilo 29. juna sa Florijanom? Nezvanično?

                      Comment


                      • Mazic je morao da izbaci donalda, tako da iz kluba nemaju prava da pisnu. Nije mazic uticao na rezultat. Srnic je zvezdu kostao bodova protiv batea, u derbiju i sada evo. Ako u klubu to podrzavaju-samo napred, nemoj samo da se ponovi prosla sezona pa da se krivi i kurta i murta. Krenimo od sebe.

                        Comment


                        • Ja razumem i umor i sve, ali mi se čini da se Donaldu baš i ne igra naše prvenstvo. Greši u pasovima, gubi loptu na sredini terena, ne kreira šanse... Mičel Donald u Ligi Evrope i Jelen Super Ligi nije isti igrač.
                          Manchester United Serbia

                          Comment


                          • Micel Donald sa Kangom i Krsticicem ne moze da bude isti kao Micel Donald sa Racicem i Rikardinjom...jebiga...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Kako od 10. jula? Šta je bilo 29. juna sa Florijanom? Nezvanično?
                              Jos gore...permutovao sam nesto...to je prakticno cela polusezona...nije lako u svakom slucaju...jos su letos bile one nenormalne temperature...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Sto traze izuzece sudije?
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X