Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Evo upravo primera zasto se insistira u sutu...nasa mana i to velika je negativna tranzicija i ne funkcionisemo dobro kad nismo postavljeni u odbrani...da je Radonja sad sutnuo ne bi Babic dobio zuti...
    No, nebitno u ovom momentu...samo da mi nastavimo ovako i da donesemo kuci tri boda...
    Istina, ali Kanga je 2x imao situaciju gde je morao da doda pas, imali smo višak i ko zna šta bi bilo, a 2x je šutnuo i nije bio ni blizu gola.

    Comment


    • Nepotrebni kartoni Gobelji i Babiću, počeli smo zadnjih 5' prvog poluvremena da kalkulišemo i da čekamo odmor, srećom nismo kažnjeni.
      Ovo štpo ZiS kaže ima logike a ja sam već pomislio da Kangiša zbog svog "sebičluka" može da ponese epitet tragičara (pu, pu, ne daj bože) ako nas kazne za promašaje, ali Boćko ga lepo zavuče...stvarno ove godine dajemo prelepe golove.
      Krstičić je em pismen igrač, em pametan. Kako lepo čita igru..koju smo sreću i sa njim imali.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Istina, ali Kanga je 2x imao situaciju gde je morao da doda pas, imali smo višak i ko zna šta bi bilo, a 2x je šutnuo i nije bio ni blizu gola.
        Ne sporim da je mogao i trebao da doda...ali da on ume da proceni svaku situaciju na pravi nacin uz sve kvalitete koje ima, ne bi ga mi nikad videli u nasem dresu...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Svaka čast Miloju i momcima na terenu.
          Sjajna postavka,taktički se izvršava sve besprekorno.Naspram ovih delujemo
          nadmoćnije,konkretnije,bolje.Da je Kanga bio malo pribraniji,da nije bio sebičan već bi imali
          sigurno 3 boda u dzepu.
          Zadržati koncentraciju,ne padati fizički biće prostora sve više za neku kontru kako utakmica
          bude odmicala.

          Zreo je Keln za osvetu.
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • Urosa ce Kanga u grob oterati.......Dobro je samo da sad slucajno ne parkramo autobus odmah, nego da se nastavi ovako i stvarno malo manje sebicnosti nije na odmet,pogotovo Kanga i Radonjic,i imam utisak da se ta sebicnost povecava znatno cim povedemo,tako je bilo i protiv Batea...(Kangu ne racunam on je uvek takav)

            Comment


            • Ne bi bilo lose da Frimpong zameni Babica...ovi ce sad vrsiti pritisak na njega od pocetka...zelen je, bojim se da ne dobije drugi zuti...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ja se vise plasim za Gobeljica i drugi zuti...

                Comment


                • Nece Gobelja...on moze da isprati brzinom...Babic mora u meso protiv brzeg igraca...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Evo...Osako na tu stranu...jos brzi igrac...samo da budemo mirni i da sevne neka kontra da resavamo ovo...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Jako amo pali...visi gol...ajde bre, budite se...mora lopta dole...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Ubise nas , mora neko na loptu da stane malo

                        Comment


                        • Jel moze neka povreda da nas preskoci...sta je ovo...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • E sad tezak bunker...tesko je braniti se ovako 45 minuta...bas su nas stisli...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Terziću otkupljuj ovaj gol od Kelna, ne pitaj koliko košta [emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ovo je posledica nespremnosti nasih ekipa da izdrze tempo evropskih utakmica 90 minuta...tako je to kad u JSL igras rekreativne utakmice dok je ovo njima sasvim normalno...mogu 3 ovakve zaredom da odigraju...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X