Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Napred crveno-beli..

    Comment


    • Donald kapiten
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Iz mesta pod precku... KAPITEN DONALD!!!

        Comment


        • Još kad bi mi neko objasnio zašto je Donald, tek u svojoj trećoj godini kod nas, počeo da izvodi slobodne udarce ?! Pa dečko kida kako to radi i u kom procentu pogađa.. bolje nego Kuz sa linije slobodnih bacanja. Majstor.

          Comment


          • Strasan gol Donalda.

            Svaka cast :

            Samo da dobijemo ovde na tavanu. Mislim da su ostale utakmice puno lakse sto se tice domacice

            Comment


            • Bravo, da se ovde uzmu tri boda i da se niko ne povredi, naravno da nema neke lepote po ovom pljusku.

              Comment


              • U drugom poluvremenu se ne zalitati.

                Mi ako ne primimo gol iz kontre ili iz slobodnjaka (ili penala), tesko na drugi nacin mogu da nas ugroze.
                Last edited by marko_pantelic; 17-09-17, 17:00.

                Comment


                • Kahriman

                  Comment


                  • Originally posted by marko_pantelic View Post
                    U drugom poluvremenu se ne zalitati.

                    Mi ako ne primimo gol iz kontre ili iz slobodnjaka (ili penala), tesko na drugi nacin mogu da nas ugroze.
                    Ili bravurom Kahrimana

                    Comment


                    • Koliko fudbalskoog znanja ima ovaj Krstičić...baš smo uboli sa dovođenjem njega.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Radonjic lud decko, bravo.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Bravo Radonja doktore...bravo Kanga...tesko gostovanje smo prebrodili bez previse napora i tenzije...Sad put Kelna koji se btw raspada...gledao malo protiv Dortmunda, ono ne lici na ekipu...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Lepa igra u drugom poluvremenu. Zasluzena pobeda. Igramo fudbal, nema bunarenja i alibi igre, sto je za svaku pohvalu. Protivniku ne prolazi pas iza ledja sto je cesto prolazilo u proslosti. Takodje dobre kretnje na sredini u startu onemogucavaju prodor lopte dublje u polje. Bravo Zvezdo.

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Bravo Radonja doktore...bravo Kanga...tesko gostovanje smo prebrodili bez previse napora i tenzije...Sad put Kelna koji se btw raspada...gledao malo protiv Dortmunda, ono ne lici na ekipu...
                              Pre Kelna imamo Cacak pa sledeceg vikenda Vosu na Miticu.
                              Cetvrtak-nedelja do kraja polusezone

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Samo što si "ušao u igru", igraš đonom.....
                                Ti kao moderator odobravaš mala slova država i timova? Sporcki...
                                ... ste skinuli gatje na JNA. Jel 3 puta Bog pomaže ili ide ban?
                                Nikako da Adža dobije neki minut. Rikardinja ni u protokolu, peti stranac, al jbg bilo bi logično razigravati akviziciju od milijon? Dobro Kanga odigra meč, bila je priča da mrzi poliuretanske podloge. Pešić opet slab. Biće gol protiv Krasnodara ulog za nerviranje do Juna.
                                Last edited by Thylacine; 17-09-17, 22:02.

                                Comment

                                Working...
                                X