Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sacuvaj boze pisanja pojedinaca ovde, pljuje covek igrace koji su sinoc izginuli i borili se do poslednje kapi znoja! Ni u afektu tako nesto ne treba prosipati, nit ovde, nit bilo gde!

    Svaka cast ekipi za borbenost i zelju, igramo fudbal i to mi je najvaznije.
    Bili smo bolji protivnik u vecem delu meca i steta je sto je par momenata napred/nazad uticalo na to da Zvezda ne uzme 3 boda sinoc i pobedi vrlo iskusan i namazan sastav Bate-a.

    Samo hrabro u nove pobede!

    Comment


    • Zvezda je ove godine već uradila i više od realnih mogućnosti a to što kod Srba uvek ima dramosera koji će tražiti da gaze iz kola u kolo jače ekipe os sebe nije problem Kange ili Donalda već klasične srpske zatucanosti i zavisti.
      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

      Comment


      • Realan rezultat, imali smo dosta šansi, ali su imali i oni, pribojavam se samo da su ostali protivnici u grupi još jači. Vujadin je odigrao slabije, po meni je on najveći krivac za primljeni gol. Siguran sam da će Milojević ispraviti sve što je moguće u narednim utakmicama.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • U kojoj smo mi formaciji igrali sinoc?
          Djelovalo mi je da smo poceli sa dva zadnja vezna, Donald-Krsticic ( 4-2-3-1 ) a da je posle Krsticic igrao ispred Donalda ( 4-1-4-1 ) ?

          Sto se se same utakmice tice, lose smo otvorili mec, poceli bojazljivo i sa puno gresaka.
          Slabo smo se kretali bez lopte, tek nakon 20-og minuta smo poceli da nesto igramo.
          Previse smo zurili, i pokusavali da sve rijesimo nekom kontrom, umesto da uspostavimo igru na sredini i diktiramo tempo.
          Kao da smo bili iznenadjeni cvrstinom i agresivnoscu igraca Batea, pa su igraci previse gledali ka sudiji, koji je sudio dobro.

          Prvo poluvrijeme je bilo za zaborav, dok u drugom smo izasli agresivnije, preuzeli inicijativu, stvarali sanse, sto je rezultiralo golom.
          Nismo se povukli nakon vodjstva !
          Bilo je nekoliko prilika da rijesimo utakmicu, pa po ,,nesudjenom fudbalskom pravilu" kad promasis onakve sanse, moras da primis gol.
          Na kraju ne treba da budemo nezadovoljni, i razmisljamo o prolazu-ispadanju, vec da igramo svoju igru i uzivamo u predstojecim mecevima.

          Od igraca bi izdvojio Krsticica, koji je odgrao odlicno u oba pravca, kao i dobru igru Savica, Stojkovica, Rodica, Donalda.
          Last edited by many men; 15-09-17, 09:00.

          Comment


          • Da smo dali drugi, a mogli smo lako, do kraja bi pao i treci. Ubili bismo ih. Ali jbg, Srnic nije rutiner, imamo to sto imamo i to je to.
            Nije ovo lose ljudi. Nadigrali smo ekipu koja 10 godina igra evropu, 5 puta LS. Pre 2 godine su dobili Romu kuci a na Olimpiku nereseno. Pre 3 godine dobili Bajern. Ove sezone 2-2 ukupno protiv Slavije iako su imali igraca manje ceo prvi mec. Nije to Javor a stvorena je slika da jeste pa sad kao svi razocarani.
            Idemo dalje, ako uzmemo bod u Kelnu i dalje smo u igri. Ako i ne uzmemo nije strasno, bitno je da se ustalimo u grupama a ova sezona ce mnogo znaciti.

            Comment


            • Da se izjasnim povodom sinoćnjeg meča, tek sad stigoh.

              Sve super, htenje, volja igra. Svaka čast svim momcima.

              Donald i Stojković najbolji ubedljivo na terenu. Krstičić klasa, mada nema snage za ceo meč, to je očigledno.

              Srnić je jedini igrač iz prvih 11 koji zaostaje kvalitetom, igrač manje na terenu, jedina njegova dobra strana je što je jako disciplinovan, pa ga zbog toga Miloje verovatno i ceni.

              Što se tiče izmena, jbg teško je šta Miloju prigovoriti nakon rezultata koje je do sada postigao, ali izmena Radonjića igrača koji je najviše pretio ka protivničkom golu pre Srnića je diskutabilna, plus ušao je igrač koji je kod njihovog gola ispao kao iz voza. Jbg, lako je sad pametovati kao istina, ali se na kraju izmena ispostavila kao pogrešna.

              Još jednom, svaka čast momcima za sinoć, sve pet, samo nek tako nastave rezultati moraju doći.

              Comment


              • Setite se gde smo bili pre godinu dana, pre 10 godina itd je najgluplja moguca recenica kojom se neko moze tesiti ili ubedjivati sebe da je dobrooo prosao u datom trenutku nego u nekom proslom vremenu!!! Ja licno sam misljenja da ako si mogao da pobedis BATE ili Real ili Barsu a nisi da ne treba da budes zadovoljan. Pogotovo bi tako trebalo da misle igraci. Mi smo sinoc mogli da pobedimo da smo bili koncetrisaniji. Ne treba se zadovoljavati prosekom ako si u tom trenutku mogao bolje!!!

                Comment


                • Originally posted by Vuk1408 View Post
                  Setite se gde smo bili pre godinu dana, pre 10 godina itd je najgluplja moguca recenica kojom se neko moze tesiti ili ubedjivati sebe da je dobrooo prosao u datom trenutku nego u nekom proslom vremenu!!! Ja licno sam misljenja da ako si mogao da pobedis BATE ili Real ili Barsu a nisi da ne treba da budes zadovoljan. Pogotovo bi tako trebalo da misle igraci. Mi smo sinoc mogli da pobedimo da smo bili koncetrisaniji. Ne treba se zadovoljavati prosekom ako si u tom trenutku mogao bolje!!!
                  Pa diskutabilno je.....X je realan rezultat sinoć obzirom da su mogli da nas otvore u 5 minutu kod one prečke. Mi jesmo drali loptu, oni se branili, ali kada gledmao one najizglednije šanse, to je tu negde - remi.

                  Comment


                  • I još jedna stvar, DLT sinoć uz Srnića opet ubedljivo najgori na terenu.

                    Comment


                    • To bi sve bilo kako kazes da klub nije "ruina" i bleda senka nekadasnjeg giganta koji grca u dugovima i zivi od prodaje igraca svake godine...i to ako se posreci da nekog proda za pristojne pare, klub koji mora da se bavi "trange frange" kombinacijama sa menadzerima da bi ucario neki dinar...Vide se naznake nekog boljitka, nesto pozitivnije poslujemo, izborili smo ovu grupnu fazu LE ali smo jos daleko od potpunog oporavka da bi bili u stanju da bilo kome pretimo i ocekujemo pobede protiv organizovanih protivnika kojima su evropske utakmice stvar rutine i nesto sto im se desava svake sezone...Treba biti realan, ne predavati se naravno, sport je zato i zanimljiv..ali nas izlazak iz ove grupe bi bio ravan cudu...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • To sto smo bili mi pre meca da kazem favoriti je nebitno ukazala se sansa ,al isto tako i oni imali dobre sanse i pre naseg a i posle naseg gola.

                        Jeste ukazala se sansa slazem se al isto tako mozes reci ukazala se sansa i Krasnodaru,pa smo ih izbacili...realno je nereseno sinoc i meni je krivo jer bi pobeda dala bas dobru nadu za prolazak ,ovako sve otvoreno i idemo dalje

                        Comment


                        • Originally posted by Vuk1408 View Post
                          Setite se gde smo bili pre godinu dana, pre 10 godina itd je najgluplja moguca recenica kojom se neko moze tesiti ili ubedjivati sebe da je dobrooo prosao u datom trenutku nego u nekom proslom vremenu!!! Ja licno sam misljenja da ako si mogao da pobedis BATE ili Real ili Barsu a nisi da ne treba da budes zadovoljan. Pogotovo bi tako trebalo da misle igraci. Mi smo sinoc mogli da pobedimo da smo bili koncetrisaniji. Ne treba se zadovoljavati prosekom ako si u tom trenutku mogao bolje!!!
                          Juče se lako moglo i izgubiti, dve prečke je BATE pogodio i oni su mogli pobediti da su bili koncentrisaniji.

                          Treba posmatrati širu sliku, ovo je samo jedan meč, sve ovo mnogo bolje izgleda nego prošle godine. Naravno da bi svi bili zadovoljniji da se pobedilo.

                          Inače odavno nisam pročitao ovoliko patetike u jednom postu.

                          Comment


                          • A sad natenane..
                            Borjan - nema onu koncentraciju sa početka sezone, kriv za gol!
                            Žule i Rodić odlični, vel'ki napredak na bekovima u odnosu na prethodne sezone.
                            Savić i DLT, toplo/hladno, biće tu problema.
                            Krstičić zadovoljavajuć, a Donald od očaja pa do sjaja pa ponovo do očaja..izgubio 2x glupo loptu u napadu, a beloruje munjevito u kontru, iz koje je i bila ona prečka u prvom.
                            Radonjić sazreva, ali mora to još bolje..i nek mu neko iz stručnog štaba kaže da ne mora uvek da šutira punom, nego nekad može i unutrašnjom, passing shot.
                            Srna isto toplo/hladno, ali pohvale za asistenciju.
                            Kanga (bolji nego Tanjga) je bio odličan do pred kraj, kada su se svi bzv uspaničili i brzali..ne slažem se da nije nikog prelazio 1 na 1, plesao je na terenu do pred kraj tekme.
                            Boaćko se trudio, gradio, asistirao..biće gola u Kelnu.
                            Pešić..kakve smo cepanice imali kao rezervne centarfore, ovaj i nije toliko hrđav.

                            Još jednom da ponovim, nestvarno dobra igra od 45-70 min.. šteta, šteta!

                            Bravo Miloje..

                            Comment


                            • Ivanic i milunovic odlicni. Pravi igraci za zvezdu

                              Comment


                              • Ja sam Milunovića prvi put gledao u Lučanima u remiju Zvezde 1:1 pod Lalatovićem još, izdominirao meč. Ujedno to mu je bio i poslednji.

                                Perverzija štoper, skočan, dobar tehničar, smiren. Bolji od svih naših da budem iskren.

                                DLT je, moram da napišem, sramota CZV, ono kako je on sinoć mašio čiste lopte je sramota i za jednog igrača Opštinske fudbalske lige.

                                Comment

                                Working...
                                X