Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salelesa View Post
    Da pohvalim Žuleta, jer nas na kraju spasio poraza, u 2 navrata! I bez toga, odigrao za čistu desetku.

    Kakva rapsodija u drugom poluvremenu, sve do primljenog gola, koji je čist Borjanov..krenuo pa se vratio, katastrofa. Ono jes da se i Rikardinjo zaleteo ne znam ni ja gde, ali golman reagovao kao "onaj iz repke" jbg.

    ..toliko za sada
    Po meni Rikardinjo cist krivac za gol. Mada je posle toga prekinuo jednu veoma opasnu kontru...
    Last edited by marko_pantelic; 14-09-17, 22:10.

    Comment


    • I svaka cast Milojevicu...jos jednom izmena, uvodi spica...Ne zelim nista da im zamerim...ovo je veliko iskustvo za nas...zeleni smo mi jos...samo da se nekako ustalimo u ovim takmicenjima, doci ce i bolji rezultati...Kao sto napisah na live temi bitno je da je zelja tu, da smo dali sve od sebe...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Videlo se po igracima da bas nisu navikli da igraju ovakve utakmice, protiv ekipa koje su fizicki i trkacki dosta mocne. Iz aviona se vidi da nam umesto Srnica fali jedno dobro krilo, jer kolko god on bio borben i sve, on bas nije u stanju da zadrzi loptu i prosto i protivnici vide da se uspanici kad primi loptu, pa se onda jos vise zatrcavaju na njega. Radonjic se jos uvek privikava na ozbiljan fudbal, ali je jedno 10x veca opasnost od Srnica kad je lopta kod njega.

        Rikardinjova minijatura po ulasku. Covek bukvalno svez ulazi u igru i dozovoljava da ga igrac neometano obidje, i uz to ni ne pomislja da napravi faul. Sramotan pristup. Sto je najgore, sumnjam da bi Radonjic ista drugacije uradio, ali to je opomena za sve da i ofanzivci moraju da igraju odbranu.

        Boaci nekako dekoncentrisan, lepo je sto Pesic reseta u SL, ali nadam se da ce Boaci sad za vikend igrati jer mu treba da stavi jedan lagan gol i malo vrati samopouzdanje.

        Krsticic je odlican igrac, kao i bekovi. Vrlo sam zapravo zadovoljan selekcijom ovog tima, bas imamo fizionomiju i sve, i mozda jedini koji odudara kvalitetom od 11 je Srnic, iako se Le Talek danas svojski potrudio da nam pokaze da treba da se kajemo sto nismo zesce pojurili Basu pred kraj prelaznog roka. Uzasnu utakmicu je covek odigrao, ne znam da li je dve dobre intervencije imao.

        Kanga solidan, ali moze on dosta bolje od ovog. Preteruje sa pasovima u prostor kad za njima nema potrebe i kad je i jednostavnije i efikasnije da odigra krilu koje utrcava nego da trazi Boacija oko koga su dva, tri igraca.

        Donald u prvom slabiji, u drugom dosta bolji.

        Nemamo bas neke izmene, Milojevic jos uvek ne rizikuje puno s Adzicem sto je steta, jer bi nam jos jedan upotrebljiv krilni igrac dobro dosao.

        Comment


        • Stranci veceras izdali pre svega trenera. Donald ne zasluzuje klupu, a ne traku. Kanga igrao za sebe- urose svaka cast. Le talek-nemam komentar. Radonjic dao gol-Srnic ponovo izbio bodove Zvezdi-hvala mu i za derbije i za ovo. Krsticic klasa, jedva cekam jovicica. Dobri su bili zule i rodic. Veoma sam razocaran. Kad ti bate na marakani pogadja 2x okvir plus daje gol ko na pesu, mislim da ce arsenal da napuni mrezu borjana do vrha. Jbte srnic najubitacniji igrac po zvezdu-slavoljube, tutoricu, krneta sve vam je oprosteno.

          Comment


          • Originally posted by crni_redstar View Post
            Stranci veceras izdali pre svega trenera. Donald ne zasluzuje klupu, a ne traku. Kanga igrao za sebe- urose svaka cast. Le talek-nemam komentar. Radonjic dao gol-Srnic ponovo izbio bodove Zvezdi-hvala mu i za derbije i za ovo. Krsticic klasa, jedva cekam jovicica. Dobri su bili zule i rodic. Veoma sam razocaran. Kad ti bate na marakani pogadja 2x okvir plus daje gol ko na pesu, mislim da ce arsenal da napuni mrezu borjana do vrha. Jbte srnic najubitacniji igrac po zvezdu-slavoljube, tutoricu, krneta sve vam je oprosteno.
            Koliko se nalupeta jbt. Donald je izginuo, Srnic je asistirao kod gola.

            Comment


            • Cuj stranci izdali...pa sta treba, na svakom mecu da daju po tri komada...ako ces da brojis krvna zrnca, onda su nas oni i uveli u grupni fazu...smuseno pp zbog vaznosti meca u drugom smo dali sve od sebe, odigralu hrabro, napadacki, bez kalkulacija...koliko god mi bili razmazeni, treba da smo svesni da je ovo takmicenje za nas cist car...mi ne mozemo nikom da pretimo, nigde nemamo sigurne bodove, mi smo ovde "novo meso" ..a Donald je itekako zasluzio traku i svojim igrama, i odnosom prema dresu i saigracima...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Donald je bio odlican, Kanga uvek imao bar 2 igraca oko sebe,kao i Boaci... LeTalek nije stoper, imao je par gresaka, ali je bar jednom izvukao loptu na cistu borbenost.

                Fali nam krilo i stoper najmanje,kao i plan B kad zatvore Kangu. Protiv Krasnodara je odradila prangija svoje, ovde nije...

                Nisam nezadovoljan rezultatom, ocekivao sam tesku utakmicu

                Comment


                • @crni_redstar Oladi malo, povuci rucnu sa izlivom besa, netrpeljivosti i uvredama na sve igrace. Niko nije izdao, neko je odigrao losije takva je utakmica bila. Boaci dva puta masi loptu, Donald je bio dobar ja ne znam sta si ti gledao. Ali stvarno je situacija uvek ista kad se ne pobedi, idemo u krajnost, i mnogo smo nezgodan narod. Da smo dali golove u onih 6-7 minuta kad su nam se nudili pobedili bi. Ovako ipak remi. Savic je bio nesiguran, Borjan takodje. LeTelek kriminalan. Kakvi ce rezultati biti zavisi od struke i igraca. Vazno je da mi igramo nasu igru, ocekuje fajt u Kelnu. Nista ovde nije gotovo.

                  Comment


                  • Bate je jedna ozbiljna, uigrana ekipa koju nije lako pobediti...odlicni u tranziciji, cvrsti, grubi, veoma jednostavno igraju...Kod nas je najveci problem ta negativna tranzicija kad se lopta izgubi u kriticnoj zoni, na sredini..u nekoliko navrata smo bas imali srece...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Mnogo su iskusni, ostao sam bez daha i glasa ali dobro rekao sam da sam ponosan na ovu ekipu do sada šta su uradili i tako ostaje, oni će se boriti i nama je ova sezona lepo iskustvo i povratak gde nam je mesto, za nešto više ipak treba konstantnosti. Idemo i u Keln po pobedu.

                      Comment


                      • Ja predlažem da ne komentarišemo više igrače. Nema svrhe, uvek se neko ljuti. Super je Kanga odigrao. Glup sam što očekujem da pogleda pas i da se brže oslobadja lopte. I Donald je super ševio na sredini i davao pas napred, samo kad se vraća izgleda kao kad Mačvan trči kontru za Nedovićem. Prespor. Jednostavno moraju da se upče loše stvari, a to što nekome smeta... Kanga gubi loptu, i ne vraća se, i dekoncentrisan kod pasova. Ja ne znam šta je on toliko dobro radio. Dobro zadrže loptu ali posle njegovih i Donaldovih izgubljenih lopti pucale su kontre. Pogledajte utakmicu malo bolje. Ne grdim ih ja što su stranci nego što više očekujem od njih. Donald će napilje kad dodje Branko, a Kanga mora da se dozove, inače je loše to. To su sve pasovi na stranu, u prostor, prebrzo izvodjenje prekida a igrači se nisu postavili. Sve u svemu loša utakmica. Nisam video do sad da je prešao jednog igrača 1na1. Prolazi mu igrač uz aut on gadja Pešića balonjaru. Normalno da njega najviše kritikujem najplaćeniji je. L o š a parija.
                        Last edited by Cassius Clay; 15-09-17, 01:37.

                        Comment


                        • Partija u granicama mogućnosti, rez. je mogao biti bolji, ali i gori.

                          Srnić propustio šansu da reši meč udarivši loptu potkolenicom umesto stopalom na dva metra od gola, ali imao je super asistenciju za gol tako da oprašta mu se.

                          Nisam nezadovoljan, setite se gde je Zvezda bila prošle godine u ovo vreme, a gde je sada. Za sve treba vremena, ali strašan posao je odrađen za kratko vreme.

                          Prvi cilj je zadržati ovaj nivo kvaliteta igrača i igre, a posle nadgrađivati.

                          Comment


                          • Sto se mene tice za veceras prelaznu ocenu od igraca Zvezde dobijaju ,bekovi,Stojkovic/ Rodic i Radonjic,mada je mogao kod druge sanse da doda a ne iz teske pozicije da sutira u golmana al ajde..Kanga me je malo iziritirao besomucnim sutiranje i kad treba i kad ne treba,nekim cudnim pasovima,al sve u svemu svaka cast jer ulazak u grupu nisam ocekivao sve preko je uspeh ,a titula pod moranje,bar kad je ova sezona u pitanju

                            Sto se tice Kelna,zadovoljan bih bio neresenim,al ne da se zakucamo pozadi i neki bunker onda cemo izgubiti,treba napasti Keln dosta su suplji primaju po tri u Nemackoj od koga stignu...licno mislim da nas Bate tamo nece dobiti sigurno i nista jos ovde nije gotovo,lepo bi bilo da AFC sve dobije,sem nas mnogo ce znaciti bilo kome ako im uzme neki bod

                            Comment


                            • Kanga je uvek imao 2 igraca oko sebe, nasi se bas nisu kretali kako treba, pogotovo u prvom delu.
                              Desavalo se da Srnic spava na desnom krilu, a mi od presinga ne mozemo ni loptu dugu da posaljemo.
                              Fudbal igraju DVA TIMA, ako je jedan fizicki nadmocan, onaj sto je tehnicki bolji ima problem da sastavi igru.

                              Ali lakse je dokazivati svoje nepoznavanje fudbala i ponovo po stoti put rasizam prema Kangi, nego pogledati utakmcu, konacno!!!

                              Comment


                              • I posle prospavane noći moj komentar bih sažeo u jednoj rečenici: Šteta, bili smo jako blizu da razmontiramo jednu dobru ekipu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X