Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Ma, kakav sistem, ne zanosi se. Dovoljno je da stigne milionska ponuda od nekog Videotona za Milojevica i do vidjenja sistem. Sistem je ono sto je pokusavao da napravi Prosinecki pa kad je debelu knjigu sa svojim idejama predstavio Gazpromu Lukic i Vesic, koji to ne da nisu hteli da citaju nego su se i sprdali s Robijem, su ga pod oznakom hitno oterali iz kluba, da ne bi dalje remetio vec uspostavljeni sistem koji je u Zvezdi na snazi vec bog te pita koliko godina. Cujes, sistem. Kako smo krenuli i ispijanje kafe s mlekom a ne samo sa secerom cemo proglasiti za sistem. U Zvezdi ne postoji nikakav sistem, postoji samo dobra organizacija prvog tima koju je postavio pismeni trener i nista vise od toga. To sto se mi divimo necemu sto je osnovni preduslov trenerskog rada i dozivljavamo to kao nekakav sistem samo govori o tome koliko smo propali i kakvi su sve tantuzi sedeli na nasoj klupi.
    Sistem u smilsu da smo posle dužeg vremena u sezonu ušli spremni, napravljen kostur tima, trener rekao šta i kako....sve to meni deluje onako zdravo na početku ove sezone.

    A Miloje da ne ume ne bi sa onim Panioniosem raspalim bio na pobedu od LŠ. Veliki radnik i to je ono što u ovom dobu kapitalizma prolazi, dosta više foraša i lelemuda.

    Comment


    • Tacno sistem pada u vodu odlaskom milojevica! Samo zadrzavanjem i postovanjem trenera mozemo da se nadamo uspesima. Nisu ludi po svetu sto je trener Bog i batina. Oni treba da odlucuju, a ne da im se guraju igraci menadzera i tatini sinovi. Zato smo propadali svih ovih godina. U fudbalu je ogromna lova, ako si pametan pokupices je. Dakle strpljenja pre svega i podrska miloju.

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Nemam ja problem s tim defetistickim stavom da niko nista ne treba da radi i nicemu da tezi jer je drustvo sranje, samo onda nemojte da bazicne stvari posmatramo i nazivamo imenima koja im ne prilice. U Zvezdi ne postoji nikakav sistem, samo vredan i ozbiljan trener koji radi svoj posao.
        Ja sam jako realan i praktičan čovek, nazivam stvari pravim imenom. Nisam idealista niti mislim da može nešto da se promeni u trulom sistemu. Prvo jer nam ne daju da se promenimo, jer im ne trebaju sredjena društva ovde, nemoj niko da nas laže da smo stoka, mi smo gospoda za sve Evropoljane, nego živimo u socijalnim katastorfama i na granici egzistencije, dobro se i snalazimo. Jesmo mi birali komunizam-nismo. Dobili smo ga, evo ih rezultati. Evo ih rezultati!!!!!!!!!!! Uništeno je sve što je do tada radjeno i ekonomski se nazadovalo. A jesmo mi birali Tita ili su se na konferencijama dogovarali Staljin, Čerčil i Ruzvelt? Tj dogovari dogovoreno. Rusima i Srbima komunizam, ništa bolje im ne treba. Staljin je pobio mnogo Rusa, Gruzijac, Tito Srba, nesrbin, ne znam šta je Srbin nije. Ubačen je debilan sistem koji je Marks vežbao u Paragvaju a koji je prvi put u sličnom obliku primenio Tomas Mincer. Šta Srbija može da radi? Je l Srbija birala Vučića? Može li neko da se pojavi na političkoj sceni a da nije filterisan bilo gde u svetu odgovor je NE. Naložili su se laici bili na Sirizu a to je tipičan primer kako se radi. Dovedi levičare da prihvate uslove, levičare pod znacima navoda, narod će lakše prihvatiti sve. Tako i ovde, dovedi ex radkalne nacionaliste da prihvat Kosovo, narod će reći PA KAD JE VUČIĆ SRBENDA PRIZNAO....

        Dragi moj Taliesin živiš pod represijom globalnom i nemaš pravo da zucneš, a ako se budemo mnogo kurčili pred vlastima, umrećemo kao onaj mučenik u ludnici pre neki mesec, što je bio normalan. Ludaci ga u ludnicu smestili.

        Ovo važi i za BiH, koja nikog ne interesuje. Hrvatsku već čuva BND i Vatikan. Bosna ih interesuje samo koliko da suzbiju granice Srb. Život u te dve zemlje je jadan i uništen. Volje je bilo pod Turcima. Znao si na čemu si.
        Last edited by Cassius Clay; 10-09-17, 12:50.

        Comment


        • Ima li neki interesantan za nas, iz tog BND ili Vatikana, da nas pojača u zadnjoj liniji ?? ..za Žuleta npr. nemamo zamenu.

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Ma, kakav sistem, ne zanosi se. Dovoljno je da stigne milionska ponuda od nekog Videotona za Milojevica i do vidjenja sistem. Sistem je ono sto je pokusavao da napravi Prosinecki pa kad je debelu knjigu sa svojim idejama predstavio Gazpromu Lukic i Vesic, koji to ne da nisu hteli da citaju nego su se i sprdali s Robijem, su ga pod oznakom hitno oterali iz kluba, da ne bi dalje remetio vec uspostavljeni sistem koji je u Zvezdi na snazi vec bog te pita koliko godina. Cujes, sistem. Kako smo krenuli i ispijanje kafe s mlekom a ne samo sa secerom cemo proglasiti za sistem. U Zvezdi ne postoji nikakav sistem, postoji samo dobra organizacija prvog tima koju je postavio pismeni trener i nista vise od toga. To sto se mi divimo necemu sto je osnovni preduslov trenerskog rada i dozivljavamo to kao nekakav sistem samo govori o tome koliko smo propali i kakvi su sve tantuzi sedeli na nasoj klupi.
            Moze a i ne mora da znaci,ako se ceo klu podigne u smislu da manje vise redovno igra Evropu i da pocne i prezimljavati u istoj,onda ce poceti i veca ;ova da se vrti,hipoteticki ce biti vise mogucnosti da se dovedu bolji igraci,maldji igraci bi bili strpljiviji i ne boi palili na prvu ponudu preko pa i sam trener bi mozda zeleo vise da radi u nekom friendly okruzenju umesto u inostranstvu gde se bas i iskljucivo gledaju rezultati,mislim instant rezultati,a mozda i stvarno covelk zapali posle prve kvalitetne ponude.Ono sto sam dosada video kod M ilojevica mi se jako dopada i voleo bih da ga ne gledam samo godinu pored nase aut linije

            Comment


            • Radonjic najkreativniji igrac? hahahahahaha, koliko ti dragi decace Urose veze nemas sa fudbalom Za tebe je Misa Tumbas ser Aleks Ferguson licno!
              Kakve gluposti se ovde mogu procitati... Strahota!

              Comment


              • Radonjić nije kreativan, on je brz, dribler, prodoran, malo se Uroš zbunio, verovatno je na to mislio.

                Inače meni se taj Radonjić uopšte ne sviđa, dečko je teška budala i ima neki stav koji mnogo iritira. Dobio je još jednu šansu, ali sam siguran da će zasrati kao i uvek do sada.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ja sam jako realan i praktičan čovek, nazivam stvari pravim imenom. Nisam idealista niti mislim da može nešto da se promeni u trulom sistemu. Prvo jer nam ne daju da se promenimo, jer im ne trebaju sredjena društva ovde, nemoj niko da nas laže da smo stoka, mi smo gospoda za sve Evropoljane, nego živimo u socijalnim katastorfama i na granici egzistencije, dobro se i snalazimo. Jesmo mi birali komunizam-nismo. Dobili smo ga, evo ih rezultati. Evo ih rezultati!!!!!!!!!!! Uništeno je sve što je do tada radjeno i ekonomski se nazadovalo. A jesmo mi birali Tita ili su se na konferencijama dogovarali Staljin, Čerčil i Ruzvelt? Tj dogovari dogovoreno. Rusima i Srbima komunizam, ništa bolje im ne treba. Staljin je pobio mnogo Rusa, Gruzijac, Tito Srba, nesrbin, ne znam šta je Srbin nije. Ubačen je debilan sistem koji je Marks vežbao u Paragvaju a koji je prvi put u sličnom obliku primenio Tomas Mincer. Šta Srbija može da radi? Je l Srbija birala Vučića? Može li neko da se pojavi na političkoj sceni a da nije filterisan bilo gde u svetu odgovor je NE. Naložili su se laici bili na Sirizu a to je tipičan primer kako se radi. Dovedi levičare da prihvate uslove, levičare pod znacima navoda, narod će lakše prihvatiti sve. Tako i ovde, dovedi ex radkalne nacionaliste da prihvat Kosovo, narod će reći PA KAD JE VUČIĆ SRBENDA PRIZNAO....

                  Dragi moj Taliesin živiš pod represijom globalnom i nemaš pravo da zucneš, a ako se budemo mnogo kurčili pred vlastima, umrećemo kao onaj mučenik u ludnici pre neki mesec, što je bio normalan. Ludaci ga u ludnicu smestili.

                  Ovo važi i za BiH, koja nikog ne interesuje. Hrvatsku već čuva BND i Vatikan. Bosna ih interesuje samo koliko da suzbiju granice Srb. Život u te dve zemlje je jadan i uništen. Volje je bilo pod Turcima. Znao si na čemu si.
                  Ne znam stvarno sta bih ti odgovorio na ovaj post. Pismene sastave o tome kako mali Perica iz VI/3 zamislja istoriju i geopolitiku odavno sam prestao da ocenjujem. Rekao bih, na tvoju srecu, dobio bi keca k'o vrata.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Najjaci mi je ljupko petrovic danas u medijima koji tvrdi da je miloje njegov djak)))

                    Comment


                    • Nova trava, mreže, ofarban krov..



                      Comment


                      • Bas izgleda dobro sada teren,ono prvi put kad ga je bilo moguce videti ko da nista radili nisu,da nisam video golu zemlju ne bih bio siguran da su nesto promenili.

                        Comment


                        • Verovatno sutra crtanje linija. Jao kako bih voleo da je cetvrtak. Imam osecaj za filing da ih pobedjujemo 2-0

                          Comment


                          • Bojim se da ovoj travi treba još vremena da "slegne"...tj da se spoji sa podlogom i da se rolne među sobom povežu.
                            Ali u odnosu šta je bilo i na šta je tteren ličio, ovo je fenomenalno.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Zna li se koliko je do sada prodato ulaznica za cetvrtak?

                              Comment


                              • https://twitter.com/gazilomi/status/907063170350678016

                                Gobelja brat!
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X