Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    To oko Nejmara je tek posebna priča....a i tom Nejmaru ne daje platu Francuz već Šeik tamo neki iz Arabije, tako da ti je poređenje, blago rečeno, glupo.

    Za ovo poslednje se slažem, lekar specijalista zaračuje mesečno 60.000 dinara a tamo neki crnac iz Gabona 50.000 eura....osnovna sredstva za život nemamo a država baca pare u fudbal, ne ide to tako, svako će normalan napisati.
    Vec smo ti napisali da Kangu ne placa drzava a ti opet po svom...

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      To oko Nejmara je tek posebna priča....a i tom Nejmaru ne daje platu Francuz već Šeik tamo neki iz Arabije, tako da ti je poređenje, blago rečeno, glupo.

      Za ovo poslednje se slažem, lekar specijalista zaračuje mesečno 60.000 dinara a tamo neki crnac iz Gabona 50.000 eura....osnovna sredstva za život nemamo a država baca pare u fudbal, ne ide to tako, svako će normalan napisati.
      Ok kada klub proda kangu dobice novac i bice sve ok. Kad dovedemo stranca za 300k tad obicno bude neki pregazeni sto ga nece niko i svi mu vode ljubav sa familijom- kad dovedes skupljeg , a pravi razliku, nemas sta da zameris-al bi mu opet opstio sa familijom jer ima vecu platu za nase uslove. Ima jedna stara pripovetka-svetu se ne mize ugoditi. I jest tako i svi smo takvi.

      Comment


      • Originally posted by Konjokradica View Post
        Vec smo ti napisali da Kangu ne placa drzava a ti opet po svom...
        Da čujem i ko ga plaća pa da umrem ?

        Comment


        • Ipak ćeš biti uskraćen za informaciju kako bi još poživeo...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by crni_redstar View Post
            Ok kada klub proda kangu dobice novac i bice sve ok. Kad dovedemo stranca za 300k tad obicno bude neki pregazeni sto ga nece niko i svi mu vode ljubav sa familijom- kad dovedes skupljeg , a pravi razliku, nemas sta da zameris-al bi mu opet opstio sa familijom jer ima vecu platu za nase uslove. Ima jedna stara pripovetka-svetu se ne mize ugoditi. I jest tako i svi smo takvi.
            Ma ja nemam ništa protiv, nek ima čovek i milion platu, samo sam konstatovao i onda se otvorila diskusija.

            Realno je bilo da ga prodamo, ali ajde po prvi put posle sijaset godina imamo i malo sportskih ambicija, odatle ne treba da se čudimo i gadimo kada naš direktor generalni pobedu posveti predsedniku države.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ipak ćeš biti uskraćen za informaciju kako bi još poživeo...
              Ne, ozbiljno, nisam upućen, ko će da plati tih famoznih 600k na godišnjem nivou za Kangu ?

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by mad for red View Post
                  ????

                  Comment


                  • Sta vam je ljudi kakva su to pitanja odakle pare za Kangu. Pa jel smo svetski sampioni ili nismo Stvarno mi imamo zamenu za Kangu Rikardinjo ce proigrati. Zvezda ce biti samo jaca. Kada igras Evropu otvara ti se trziste igraca koje ti je bez Evrope zatvoreno pa cak i da imas lovu da platis ti igraci nece da dodju ako ne igras Evropu. Pobeda nad Bate Borisovim isplacuje u celosti Kangin ugovor.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Sta vam je ljudi kakva su to pitanja odakle pare za Kangu. Pa jel smo svetski sampioni ili nismo Stvarno mi imamo zamenu za Kangu Rikardinjo ce proigrati. Zvbezda ce biti samo jaca. Kada igras evropu otvara tise trziste igraca koje ti je bez Evrope zatvoreno pa cak i da imas lovu da platis ti igraci nece da dodju ako ne igras Evropu. Pobeda nad Bate Borisovim isplacuje u celosti Kangin ugovor.
                      Svakako, ali da pored navedenog ne dugujemo još, kako Terza kaže, 25 miliona.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Da čujem i ko ga plaća pa da umrem ?
                        Placa ga Zvezda.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          ????

                          Pitas gluposti druze... ko ga placa? Pa placa ga onaj ko ga je zaposlio, a pare su dobijene od sponzora, prodatih karata, prodatih igraca, marketigna i ko zna na koji nacin. Sigurno ne postoji stavka u budzetu koja se zove FKCZ, osim ako ne verujes ludom Panti na rec?

                          Od jedne utakmice u LE, moze da se isplati plata Kangi i da pretekne za prasetinu Terzicu i gerili...eto odakle plata...

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ne, ozbiljno, nisam upućen, ko će da plati tih famoznih 600k na godišnjem nivou za Kangu ?
                            Isti onaj koji je plaćao 400 i kusur 'iljada...pare iz budžeta namenjene za plate, pretpostavljam da postoji plan kojim će da se budžetska sredstva troše a ako ne - onda će pare dobiti kada bude odlazio ima Don plan i lepljive prste.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Svakako, ali da pored navedenog ne dugujemo još, kako Terza kaže, 25 miliona.
                              Ne znam zasto si pesimista? Taj kangin ugovor nije najveci u istoriji srpskog fudbala.Partizan drzi rekorde. Vazno je uci u te reprograme sa bankama zato sto se enormni novac otpisuje. Ne moze sve preko noci, icice sporo, cinice se da rupama nikad kraja, ali tako je to kod nas. Potreban je kontinuitet u Evropi rezultati u evro takmicenjima i taj kljucni period koji je potreban za sanaciju duga i dolazak na nivo duga koji ima Partizan ce lakse da se sazvace, brze ce da prodje.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ma ja nemam ništa protiv, nek ima čovek i milion platu, samo sam konstatovao i onda se otvorila diskusija.

                                Realno je bilo da ga prodamo, ali ajde po prvi put posle sijaset godina imamo i malo sportskih ambicija, odatle ne treba da se čudimo i gadimo kada naš direktor generalni pobedu posveti predsedniku države.
                                Ne cudim se sto se zahvaljuje predsedniku premijeru drzave, toliko sam se tih slihtarskih izjava naslusao od raznih sportista, glumaca, muzicara-iskreno, ovo kazem kao neko ko misli da je predsednik premijer najgora stvar koja je zadesila Srbiju ikada-a to je da nije njega-ugasili bi Zvezdu sps i ds kadrovi! 100 posto. Za to mu hvala- za sve ostalo...banovace me ako kazem.
                                Last edited by crni_redstar; 06-09-17, 19:52.

                                Comment

                                Working...
                                X