Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .. Žule je stvarno vic ..

    Comment


    • Dajte Milojevica u Partizan kad vam ne valja,on je jedini trener s kojim bi ovi igraci Partizana mogli do drugog mesta. Jedan od retkih nasih trenera koji stvarno zna svoj posao.

      Comment


      • Vid i Borjana, očigledno u pitanju nenaspavanost.

        Comment


        • Bruka. Nije naša igra ovako nakazna samo u drugom delu sezone, nego je ovakva od završetka učešća u LŠ. Mnogo smo poleteli izgleda visoko zbog LŠ i sve gledali sa visine. Sreća pa nam je liga očajna inače bi trusnuli dole i razleteli se u deliće. Da li je u pitnaju motivisanost, kašnjenje plata, odnosi među igračima, trener...'bem li ga, al nešto očigledno nije u redu.

          Comment


          • Plate ne kasne uopšte i ovo nema veze sa upravom kluba. Ima veze na relaciji trener igrači. Ne valja već duže vreme. Igrači su nezadovoljni.

            Boaći pravi probleme sećate se kako je u Lučanima divljao kada je zamenjen.

            Miloju je rečeno da nije trebao dovoditi Čauša i još x igrača ako ih ne koristi pa se uvredio ko pičkica.

            Comment


            • Comment


              • .. ma naš je problem roster od 30+ igrača i totalna neuigranos' .. smanjiti to na 20-ak, zadržati Miloja i prštati po domaćim livadama, a i euro kvalama ..

                Comment


                • Ko mu je tražio da traži toliko igrača? Sve su to njegove želje i njegova odgovornost. Ne valja kada ima, ne valja kada nema.

                  Comment


                  • .. e jbg, ima tu i do Terze, Mrkele & raznih menaĐera! Fakat nije Milojeva poslednja ..

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Plate ne kasne uopšte i ovo nema veze sa upravom kluba. Ima veze na relaciji trener igrači. Ne valja već duže vreme. Igrači su nezadovoljni.

                      Boaći pravi probleme sećate se kako je u Lučanima divljao kada je zamenjen.

                      Miloju je rečeno da nije trebao dovoditi Čauša i još x igrača ako ih ne koristi pa se uvredio ko pičkica.
                      Nije mnogo divljao protiv Lučana, ali se videlo po kiseloj faci da je nezadovoljan. Ipak sam mišljenja da ne bi pravio ozbiljne probleme i da nije taj tip čoveka. Oni igrači koji su verovatno nezadovoljni oni i ne igraju. Problem su ovi koji dobijaju šansu a ponašaju se kao da ih neko šmajserom tera da igra. Po nekim izjavama Vladana deluju mi da ga ne slušaju kako treba.

                      Vladan ne treba biti klinac pa da diže nos zbog ovakvih stvari oko Čauša, ovo mislim pod uslovom da su ove priče tačne. Sujeta mora biti po strani i da se gleda interes kluba.

                      Comment


                      • Joj brate mene boli kada to neko piše.

                        Je l' gledao Simića na Banovom Brdu sa Čukom i tražio? Je l' tražio Jirku posle Spartaka pričali on i Kosan da ima sprint bolji od svih igrača Zvezde?

                        Je li Terza probijao mozak za Čaušića i Ivanića i Miluna ili Miloje?

                        Kakve više kombinacije. Mi smo idolopoklonici veliki. Idealizujemo sve redom. Milojević je kriv isključivo.

                        Comment


                        • Trazio covek jer nikad ne zna kad ce ovi lopovi da mu prodaju Marina,Boacija,Bena,Jovancica.

                          Comment


                          • Finaleee, ok sad da vidimo da li sa domacinom ili jos jedan veciti derbi, losa utakmica ali je ovo sve otaljavanje.

                            Comment


                            • Comment


                              • E moj Miloje, pravicemo te od blata. Momci bravo za finale i sansu za duplu krunu, posle 12 godina. Sto se mene tice, bili ste pravi kad je trebalo
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X