Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Markoss
    Greska, brisite.
    Ne znam šta je trolovanje, ako pišem o nečemu u vezi kluba. Pišem 20 dana jer je sad aktuelno, neću sigurno pisati i u narednim danima Kanga ovo Kanga ono. Kao da su svi odjednom sad počeli da gledaju Zvezdu pa pričaju tu da je ultra mega giga igrač.

    Ne može igrač biti veći od kluba da mi kukumačete svi ako se pomene njegova prodaja. Uprava je pokazala da ako neko ode, bolji dolazi. Neću da mi iz navijačkih hirova igra igrač koji će pred sledeće kvale da ode za LŠ, mnogo je bezbolnije menjati na zimu pa ako se pogreši leto je tu za korekcije. Ovako je glupost da svi ostaju do leta jer bi bio veliki šok da odu Donald, Kanga, Boaći, Le Talek i ekipa svi na kraju sezone. Mora neko otići na zimu, da se polako to uklapa za Ligu šampiona.

    Mislim da će Donald, Le Talek i Boaći otići iako bih preferirao umesto Boaćija Kanga da ode, da Boaći odere sezonu do kraja, pa da ode, a da se plej uigrava od zime. Za napadača je manja hitnost Peša je tu. Čak iako prezimimo, mora rez.

    A ja sam ubedjen da Zvezda može da nadje boljeg igrača od Kange već sad. Ali nema veze sačekaćemo.

    A ne nezamenjiv pa nezamenjiv, morao sam da ukažem na njegove karakterne mane od kojih sebičnost prednjači, i sebičnost na terenu kad mu je dan, i sebičnost ljudska jer nekad samo na sebe misli, kao da igra dok ne zabode ugovor ili dok treba da se proda. Mora disciplina bre na veći nivo. Svaku utakmicu da igra kao protiv Sparte i Krasnodara.

    Samo ja mislim da nam treba još brži igrač i kreativniji, da kad sevne kontra da budemo odmah iza Reala.

    Svaka čast za kvalifikacije, ali da bi imao toliku platu mora svaka utakmica da mu bude kvalifikacije, a sumnjam u taj scenario sad kad je zabo ugovor.
    Last edited by Cassius Clay; 05-09-17, 23:06.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ne znam šta je trolovanje, ako pišem o nečemu u vezi kluba. Pišem 20 dana jer je sad aktuelno, neću sigurno pisati i u narednim danima Kanga ovo Kanga ono. Kao da su svi odjednom sad počeli da gledaju Zvezdu pa pričaju tu da je ultra mega giga igrač.

      Ne može igrač biti veći od kluba da mi kukumačete svi ako se pomene njegova prodaja. Uprava je pokazala da ako neko ode, bolji dolazi. Neću da mi iz navijačkih hirova igra igrač koji će pred sledeće kvale da ode za LŠ, mnogo je bezbolnije menjati na zimu pa ako se pogreši leto je tu za korekcije. Ovako je glupost da svi ostaju do leta jer bi bio veliki šok da odu Donald, Kanga, Boaći, Le Talek i ekipa svi na kraju sezone. Mora neko otići na zimu, da se polako to uklapa za Ligu šampiona.

      Mislim da će Donald, Le Talek i Boaći otići iako bih preferirao umesto Boaćija Kanga da ode, da Boaći odere sezonu do kraja, pa da ode, a da se plej uigrava od zime. Za napadača je manja hitnost Peša je tu. Čak iako prezimimo, mora rez.

      A ja sam ubedjen da Zvezda može da nadje boljeg igrača od Kange već sad. Ali nema veze sačekaćemo.

      A ne nezamenjiv pa nezamenjiv, morao sam da ukažem na njegove karakterne mane od kojih sebičnost prednjači, i sebičnost na terenu kad mu je dan, i sebičnost ljudska jer nekad samo na sebe misli, kao da igra dok ne zabode ugovor ili dok treba da se proda. Mora disciplina bre na veći nivo. Svaku utakmicu da igra kao protiv Sparte i Krasnodara.

      Samo ja mislim da nam treba još brži igrač i kreativniji, da kad sevne kontra da budemo odmah iza Reala.

      Svaka čast za kvalifikacije, ali da bi imao toliku platu mora svaka utakmica da mu bude kvalifikacije, a sumnjam u taj scenario sad kad je zabo ugovor.
      S izuzetkom Boacija Kanga je ubedljivo najbolji igrac ovog tima. Ali, ubedljivo. To je pokazivao od prve utakmice u Zvezdinom dresu. Stoga je jedini navijacki hir koji se ovde moze procitati tvoje beskonacno lupetanje na racun Kange koje vec postaje otuzno i dosadno za citanje.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Ok neću više i mene smara. Ne mogu više da se raspravljam, provalio sam da dosta ljudi radi samo copy/paste kao za Frimponga kad su mi objašnjavali da je igračina. Ja imam više standarde očigledno, a Žule i Savke su srce tima i deca kluba, a za ove pare mogli smo naći boljeg legionara. Pozz

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ok neću više i mene smara. Ne mogu više da se raspravljam, provalio sam da dosta ljudi radi samo copy/paste kao za Frimponga kad su mi objašnjavali da je igračina. Ja imam više standarde očigledno, a Žule i Savke su srce tima i deca kluba, a za ove pare mogli smo naći boljeg legionara. Pozz
            Standarde si dokazao recenicom da je dobro sto smo izgbili titulu... time si sve rekao. Na stranu sto fudbal poznajes kao kao knjizevnost Tadzikistana.

            To sto nisi gledao nijednu utakmicu ove sezone objasnjava tvoja odusevljenost gubitkom titule protiv Vozdovca.

            Comment


            • Danas se pustaju online karte, još sedam dana do meča, ali prvo Ivanjica u subotu.

              Comment


              • Originally posted by mad for red View Post
                Standarde si dokazao recenicom da je dobro sto smo izgbili titulu... time si sve rekao. Na stranu sto fudbal poznajes kao kao knjizevnost Tadzikistana.

                To sto nisi gledao nijednu utakmicu ove sezone objasnjava tvoja odusevljenost gubitkom titule protiv Vozdovca.
                Da nismo izgubili titulu protiv Vozdovca Bozovic bi i dalje bio na klupi Crvene Zvezde koja bi ispala od koga kod u LS a u LE ne bi mogla da prismrdi Krasnodaru.
                Kanga i Boaci bi otisli za tepsiju ribe, dok bi Donald ostao jer ne bi bilo ponuda. Kondicioni trener nam ne bi bio potreban jer mi nismo atleticari i spremali bi se za sledece evropsko leto jer ne moze nista preko noci.

                Tako da da, Vozdovac je nesto najbolje sto je moglo da nam se desi kad vec uprava i navijaci nisu imali snage/znanja da oteraju stetocinu sa klupe.

                Da bi ti bilo bolje mora da ti bude gore( makar u nasem slucaju).

                Comment


                • Ne mora to da znaci. Nije Grof jedini krivac za nase posrtanje prosle sezone, stvorila se neka nezdrava euforija oko evrope pa kad smo ispali ceo klub je bio kilav i potrosen. Ludogorec je lomio proslu sezonu, sve bi bilo drugačije da Kahriman nije obarao loptu i primao iz mrtvog ugla.

                  Ove sezone sam imao dobar osećaj oko evrope bas zato sto niko nije nista ocekivao, a u zivotu se obicno tada desavaju velike stvari. Momci su bili bez pritiska, za razliku od proslogodisnje ekipe, i moglo je da dodje do izrazaja ono najbolje od njih. Pri tome ima tu i faktor iskustva, gde su mnogi prosli sve ono pa sada malo bolje znaju neke stvari itd. Nije to sve tako jednostavno.

                  Comment


                  • Igra i 6 meseci pre Ludogoreca nije licila ni na sta, a Vozdovac i prolece je bilo 6meseci posle Evrope. Kakav nezdrav pritisak, imao je isti onakav kakav su svi pre njega imali i kakav ce imati posle njega. Nasa je sramota da smo 2 godine imali trenera kome je kondicioni smetnja i koji je igracima davao vise slobodno nego da su radili u opstini.
                    I zato kazem, imali smo veliku srecu u nesreci zvanoj Vozdovac.

                    Comment


                    • Sjajno razmisljanje navijaca Partizana... Gubljenje titule je dobro za Zvezdu... jak si ti navijac Zvezde, decko dragi... Osim sto navijas za Partizan bavis se i bajkama.. i odlicno ti ide

                      Comment


                      • Nema potrebe da odredjujes ko je kakav zvezdas i ko za koga navija.
                        Cinjenica je da se u Zvezdi ne bi nista promenilo da nije bilo Vozdovca i da smo osvojili titulu. Isto tako smo kao direktna posledica utakmice sa Vozdovcem svedoci promena na bolje(za sada, uvek postoji mogucnost da pucamo sebi u nogu) u klubu.

                        Tako da ako ti nevidis da nam jedna izgubljena titula protiv Vozdovca u perspektivi donosi novih 5 koje ne bi osvojili sa laznim Grofom, to ne znaci da nisi zvezdas i da navijas za Partizan, vec samo znaci da nisi u stanju da sagledas siru sliku.

                        Comment


                        • Ne vidim razlog da se nadalje vodi polemika oko Kanginog kvaliteta i znacaja istog za igru naseg tima.
                          Svako ko je iole igrao/pratio fudbal mora razlikovati crno i belo, ovde ima pojedinaca koji ne poznaju sport o kome pisu i to je to. Ende.

                          Comment


                          • Originally posted by Keylor View Post
                            Da nismo izgubili titulu protiv Vozdovca Bozovic bi i dalje bio na klupi Crvene Zvezde koja bi ispala od koga kod u LS a u LE ne bi mogla da prismrdi Krasnodaru.
                            Kanga i Boaci bi otisli za tepsiju ribe, dok bi Donald ostao jer ne bi bilo ponuda. Kondicioni trener nam ne bi bio potreban jer mi nismo atleticari i spremali bi se za sledece evropsko leto jer ne moze nista preko noci.

                            Tako da da, Vozdovac je nesto najbolje sto je moglo da nam se desi kad vec uprava i navijaci nisu imali snage/znanja da oteraju stetocinu sa klupe.

                            Da bi ti bilo bolje mora da ti bude gore( makar u nasem slucaju).
                            Bozovic je jos u januaru ove godine odlucio da ce napustiti Zvezdu. Tada se nije dogovorio sa kinezima, ali se znalo u klubu da svakako ide na leto, tako da bi isti epilog bio i da smo dobili Vozdovac.

                            Comment


                            • Uros je starosedelac ovde, mi dosljaci turci seldzuci to treba da postujemo. Neka pise ko sta hoce- tome forum sluzi. Niko samo da se ne vredja, a neko ko za sebe misli da je strucnjak neka se uhvati pravog posla , a ne piskaranja i tupljenja o svemu i svacemu. Ovo o de je razonoda.

                              Comment


                              • Evo jel mogu ja...10 godina vec radim na fudbalskom terenu (ne sisam travu) ...i to sam u superligaskoj ekipi trenutno...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X