Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crni_redstar View Post
    Pa ima veze, da nije potpisao u januaru bi bio slobodan da pregovara sa bilo kojim klubom i zvezdi ne bi otislo obestecenje. Sto vise god u ugovoru- vece je obestecenje(kod nas bas ne znaci to pravilo)
    Malo se salim
    Svakako ovo produzenje nije sa ciljem da se igrac zadrzi duze vreme, vec da se osigura neko obestecenje.
    Hoce li ugovor biti produzen na 2 ili 5 godina u nasem slucaju to ne menja stvar, jer postoji dogovor da u slucaju dobre ponude igrac moze da ide.

    Comment


    • Originally posted by Konjokradica View Post
      Nije suludo ako taj neko postize evrogolove protiv Sparte i Krasnodara i donese 6-7 miliona od evrope.
      A i nisu to neke pare, ako npr. dobijemo Bate zaradicemo od karata oko 400k i bonus za pobedu 360k. Blizu 800k od jedne utakmice.
      Igrama je zaslužio, to nisam ni govorio, već o opštem stanju društva u Srbiji gde ti je prosečna plata jednog radnika 400e mesečno ti tamo nekom fudbaleru daješ 50000e na mesečnom nivou. Ako je to tebi normalno onda si verovatno gastrabajter.

      Pogotovo jer se ovaj klub pretežno "hrani" parama baš tih poreskih obveznika koji imaju platu od 400e na mesečnom nivou, pa ti sad vidi.....

      Msm meni ne smeta lično, samo konstatujem.....

      Comment


      • FK Crvena zvezda - zamena travnate podloge na stadionu "Rajko Mitić" https://www.youtube.com/watch?v=LKmlGmUrfZc Sportnetwork TV

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Igrama je zaslužio, to nisam ni govorio, već o opštem stanju društva u Srbiji gde ti je prosečna plata jednog radnika 400e mesečno ti tamo nekom fudbaleru daješ 50000e na mesečnom nivou. Ako je to tebi normalno onda si verovatno gastrabajter.

          Pogotovo jer se ovaj klub pretežno "hrani" parama baš tih poreskih obveznika koji imaju platu od 400e na mesečnom nivou, pa ti sad vidi.....

          Msm meni ne smeta lično, samo konstatujem.....
          Nije ni prosecna plata radnika u Francuskoj tolika da bi opravdala 220 miliona koliko je PSZ dao za Neimara ili koliko su vec dali za onog francuskog klinca koji je koliko juce prvi put sutnuo loptu u zivotu. Ne vredi to koristiti kao argument, cene fudbalera su otisle u krasni. Odavno je proslo vreme SOFK-e i amaterizma.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Igrama je zaslužio, to nisam ni govorio, već o opštem stanju društva u Srbiji gde ti je prosečna plata jednog radnika 400e mesečno ti tamo nekom fudbaleru daješ 50000e na mesečnom nivou. Ako je to tebi normalno onda si verovatno gastrabajter.

            Pogotovo jer se ovaj klub pretežno "hrani" parama baš tih poreskih obveznika koji imaju platu od 400e na mesečnom nivou, pa ti sad vidi.....

            Msm meni ne smeta lično, samo konstatujem.....
            Ne mogu da shvatim argument "ovaj klub se pretezno hrani parama poreskih obveznika"?
            Mislim mogu ako dolazi od gtr-a ali da i mi lupamo te gluposti, to mi ne ide u glavu.
            Zvezda je od transfera ovog leta zaradila 10 miliona evra, od evrope ce zaraditi 6-7 miliona, a najveci sponzor je ruska kompanija. Poreski obveznici u finansiranju Zvezde ucestvuju u mizernom procentu, pa bi mogli da izbegnemo tu pricu kako se otima od penzionera da bi se dalo Kangi.

            Kao sto rekoh, od jedne utakmice u el je moguće zaraditi više nego što ce Kanga dobiti za godinu dana.

            Comment


            • Pre roka, u nedelju po podne, počelo je postavljanje nove travnate površine koja će biti završena u utorak, a zatim slede završni, fini radovi, vraćanje stativa...

              Novoj travi biće potrebno nekoliko dana da se slegne, što znači da bi već od narednog ponedeljka (11. 9) fudbaleri crveno-belih mogli da je isprobaju.

              Comment


              • Samo nek je Kanga doktor potpisao...sad moze na miru da pokida i ovu grupnu fazu...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Igrama je zaslužio, to nisam ni govorio, već o opštem stanju društva u Srbiji gde ti je prosečna plata jednog radnika 400e mesečno ti tamo nekom fudbaleru daješ 50000e na mesečnom nivou. Ako je to tebi normalno onda si verovatno gastrabajter.

                  Pogotovo jer se ovaj klub pretežno "hrani" parama baš tih poreskih obveznika koji imaju platu od 400e na mesečnom nivou, pa ti sad vidi.....

                  Msm meni ne smeta lično, samo konstatujem.....
                  Daj ne lupetaj. Kolika je prosecna plata u Francuskoj a koliko zaradjuje Nejmar? Mozemo i do Spanije da skoknemo, Njemacke Engleske, Italije nebitno. Svuda su drasticne razlike. To je profi sport, vrte se ozbiljni novci, Kanga je golovima klub pogurao ka LE gdje bi trebalo da uzmemp nekih 5 miliona. I logicno je da plata od 50 k mjesecno nije puno kada klub uzima novac na trzistu.

                  Kada bi gledali kolike su plate lekara, profesora, inzenjera onda najbolje da sport u Srbiji postane amaterski.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Igrama je zaslužio, to nisam ni govorio, već o opštem stanju društva u Srbiji gde ti je prosečna plata jednog radnika 400e mesečno ti tamo nekom fudbaleru daješ 50000e na mesečnom nivou. Ako je to tebi normalno onda si verovatno gastrabajter.

                    Pogotovo jer se ovaj klub pretežno "hrani" parama baš tih poreskih obveznika koji imaju platu od 400e na mesečnom nivou, pa ti sad vidi.....

                    Msm meni ne smeta lično, samo konstatujem.....
                    Ne mozes to da gledas na taj nacin. Fk CZV je preduzece gde se gleda rezultat i profit. Ako ti je taj Kanga doneo par miliona i znas da ces moci ds ga prodas za bar 2-3M zasto mu nw dati tih dodatnih 200K. Pobeda u LE vredi 360K, dve pobede bi anulirale sva dodatna ulaganja za olate, a i trzisna vrednost igraca skace. Mora ne sto da se.ulozi i da se.rizikuje. mi smo dovde dosli zwto sto smo placali domace neznalice i strance sumnjivog kvaliteta. Kanga svojim igrama pokazao da je lider tima i da kao takav mora da se zadrzi. Plate obicnog radnika ne mogu da se mere sa platama fudbalera i sa opstim stanjem u drzavi jer Zvezda mora da se prilagodi EU fudbalskom trzistu ili da vegetira u JSL. Takvo poredjenje je besmisleno u vise aspekata ali to nije tema za ovaj topic.

                    Comment


                    • Originally posted by Konjokradica View Post
                      Ne mogu da shvatim argument "ovaj klub se pretezno hrani parama poreskih obveznika"?
                      Mislim mogu ako dolazi od gtr-a ali da i mi lupamo te gluposti, to mi ne ide u glavu.
                      Zvezda je od transfera ovog leta zaradila 10 miliona evra, od evrope ce zaraditi 6-7 miliona, a najveci sponzor je ruska kompanija. Poreski obveznici u finansiranju Zvezde ucestvuju u mizernom procentu, pa bi mogli da izbegnemo tu pricu kako se otima od penzionera da bi se dalo Kangi.

                      Kao sto rekoh, od jedne utakmice u el je moguće zaraditi više nego što ce Kanga dobiti za godinu dana.
                      Polako sad će Gelor da se vrati na mod sezone 16/17. 15 šuteva van 16, dva u okvir gola, 0 golova, 10 pogrešnih pasova posle kojih je palo 5 kontri i 1 gol, i 2 asistencije iz 6 tačnih pasova, jedna jer je štopera Radnika iz Surdulice u 69. minutu ujeo leptir za lakat pa je lopta prošla pored njega Boaći rutinski dao gol.

                      Comment


                      • Kako ti smaras sa tom rasistickom mrznjom prema Kangi... ali bas smaras.
                        Na stranu sto su ti podaci apsolutna laz, sto preuvelicavas negativno sve sto mozes... odgledaj JEDNU utakmicu ove sezone makar, pa ces videti da je Kanga i te kako dobar ove sezone!

                        Comment


                        • Kad prestanete da se obazirete na trolovanje prestace i on da troluje.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Polako sad će Gelor da se vrati na mod sezone 16/17. 15 šuteva van 16, dva u okvir gola, 0 golova, 10 pogrešnih pasova posle kojih je palo 5 kontri i 1 gol, i 2 asistencije iz 6 tačnih pasova, jedna jer je štopera Radnika iz Surdulice u 69. minutu ujeo leptir za lakat pa je lopta prošla pored njega Boaći rutinski dao gol.
                            U LE nece, a za ovu nasu ligu imamo Rikardinja ;)

                            Comment


                            • Boaci postigao vodeci gol za Ganu.

                              Comment


                              • Originally posted by Luis Skolà View Post
                                Boaci postigao vodeci gol za Ganu.

                                Comment

                                Working...
                                X