Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra u 18č protiv Proletera. Eto prilike za Jirku, Vulića, Vukanovića...Jovelja će verovatno ponovo biti starter. Prenos je na Areni 1.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Nije neistinito 4 milke za Pavkova, samo mislim da ostaje do kraja kvalifikacija.
      Da nije malo malo ?

      Comment


      • Ne kažem ja da je za mene sića nego za njih je to sića. Lakše se ugraditi na većem transferu, a ta dovodjenja su očigledno neka bajernovska politika kluba. Ako se svaki drugi isplati ko Jovančić mi smo na konju.

        Ne treba da bude loša stvar toliko igrača.

        Oni mogu svake sedmice dva tima da igraju regularnu tekmu u kojoj će više napredovati nego protiv nekih šlj ekipa. Naravno to se ne radi na zgusnut raspored bsš ali na pripremama će biti 22 igrača koji mogu da igraju odmah

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Nemoj da me brecaš.
          STvarno sam pročitao tu vest, pa pitam...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Comment


            • Malo da skautiramo nase zelje ovog leta..

              Comment


              • Comment


                • Borjan – Gajić, Savić, Milunović, Stojković – Čaušić, Vulić, Vukanović, Ivanić, Simić – Pavkov.

                  Comment


                  • Titula!!!!!!!! Iz 1946. Tri zvezdice. Crvena Zvezdo volim te najviše. Gazi nezadrživo napred.

                    Treba organizovati i da se žalimo u Lozani za titulu 1986. ona je čistija od ove.
                    Last edited by Cassius Clay; 10-05-19, 15:29.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Titula!!!!!!!! Iz 1946. Tri zvezdice. Crvena Zvezdo volim te najviše. Gazi nezadrživo napred.
                      Je l poenta u blodovanoj reči ili ?

                      Mani se ćorava posla, sud će dati konačnu reč, pokrenuće Grobari upravni spor, dajem glavu.

                      Comment


                      • Ma završeno je to. UEFA je priznala Hajduku iz 1946. titulu. Verovatno je kombinacija da ne bi išli za 1986. na sud u Lozani jer bi to pobedili sigurno.

                        Casiraghi mi je rekao da je to gotovo već a i još neki ljudi kažu da se znalo.

                        Nema to veze sa SNS, kako je Hajduku priznata titula iz 1946?

                        Vardar računa sebi titulu iz 1987. i tada su igrali evropu iako je Partizan na sudu dobio i titule iz 1986. i iz 1987.

                        To su čiste stvari nema SNS ništa sa tim. Nije SNS dao Hajduku titulu nego UEFA. Vardaru su isto priznali iz 1987.
                        Last edited by Cassius Clay; 10-05-19, 15:33.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ma završeno je to. UEFA je priznala Hajduku iz 1946. titulu. Verovatno je kombinacija da ne bi išli za 1986. na sud u Lozani jer bi to pobedili sigurno.

                          Casiraghi mi je rekao da je to gotovo već a i još neki ljudi kažu da se znalo.
                          E ako ti je on rekao onda ok .

                          Comment


                          • Pa da ne širim ali tako, imao je dobre info kao i uvek.

                            Nema tu nekih dilema. Niko ne obara titulu Hajduka u Hrvatskoj ili Vardara iz 1987. u Mkd.

                            Najjače kada teletabisi počnu komentar "zvezdaš sam ali me sramota" . Što bi moj deda rekao, "ti si k na bicikli".

                            Pravda je spora ali dostižna.

                            Sledeći korak je titula iz 1986.

                            A poslednji kontinuitet sa SK Jugoslavijom i SK Velikom Srbijom.

                            Dodati na ove i

                            1924, 1925 zatim

                            Serbian League: 1
                            1941–42
                            Yugoslav Cup: 1
                            1936
                            Serbian Olympic Cup: 1
                            1914
                            Last edited by Cassius Clay; 10-05-19, 16:06.

                            Comment


                            • Sastav:

                              Borjan, Gajić, Savić, Milunović, Stojković, Čaušić, Vulić, Vukanović, Ivanić, Simić, Pavkov.
                              Ja se nadao Jirki, očigledno postoji neki problem čim ga ni u ovakvoj utakmici nema.
                              Last edited by Karamazov; 10-05-19, 16:14.

                              Comment


                              • Ipak Popović umesto Borjana. Odličan golman, kad god je dobio priliku branio je odlično. Inače, mnogi igrači mogu da mu pozavide kako barata loptom.
                                Last edited by Karamazov; 10-05-19, 16:59.

                                Comment

                                Working...
                                X