Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    A koja je to fora sa prestizanjem u broju titula? Nije valjda da Ilijev i Ilic misle da ce ih broj osvojenih titula u ovim nasim namestenim prvenstvima uciniti boljim, vecim i znacajnijim klubom od Zvezde? To je smesno. Partizan je uvek bio i uvek ce biti onaj drugi klub iz Beograda bez obzira na broj osvojenih titula. To bi bilo kao da Lester misli da je veci klub od Liverpula zato sto ima veci broj titula u Premijer ligi u poslednjih 20 godina.
    Vrv Ilić želi da ode u sportsku penziju kao prvi Partizanov kapiten sa više titula od FK CZv...što mi ima smisla uz priču o kompleksima ali realno nije baš realno.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Dakle, 5. septembra krece prodaja karata za Ligu Evrope. Troskovi za obnovu stadiona stoje 400 000 evra.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Dakle, 5. septembra krece prodaja karata za Ligu Evrope. Troskovi za obnovu stadiona stoje 400 000 evra.
        Troskove za obnovu stadiona ne treba racunati, za to smo dobili pare od UEFA.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Kako smo sami sebe zajebali. Da smo prošle uzeli duplu krunu, ovi bi se raspali sad. Ovako drže korak. Ne plašim se ja njih, ali kad je u pitanju sreća... Zvezda mora da radi 5 puta više za istu stvar.

          Evo i sad je poispadali kilo favorita i oni bili noseći. Derbi jedva preživeli. A opet imaju korektan rez.

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Troskove za obnovu stadiona ne treba racunati, za to smo dobili pare od UEFA.
            Tacno, prenosim samo Terziceve reci.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Kako smo sami sebe zajebali. Da smo prošle uzeli duplu krunu, ovi bi se raspali sad. Ovako drže korak. Ne plašim se ja njih, ali kad je u pitanju sreća... Zvezda mora da radi 5 puta više za istu stvar.

              Evo i sad je poispadali kilo favorita i oni bili noseći. Derbi jedva preživeli. A opet imaju korektan rez.
              Treba Terza da krene u diplomatsku misiju, da pokloni Karleusi vip mesto za Arsenal, kako bi ova obradila Duska da dodje u Zvezdu Odlicno je sto igras konacno Evropu, sada oni igraci koji ni u ludiliu ne bi dosli kod tebe zele. Neki se i sami namecu. Lakse cemo sada do boljih igraca cak i u zimskom prelaznom roku.

              Comment


              • Velika je verovatnoća da se vrati zbog Karleuše sad kad je Muki na golu partizana. Bejahu jednom Lola, Muki, Tošić i ostali sa jednom i tada poznatom pevačicom, i svu su se zezali samo se jedan zaljubio. Danas joj je muž. Morao sam ovako izokola da me Kronos ne počisti.

                Neće on divu pustiti da sama i nezaštićena gleda Zvezdu, doćiće i on da igra.

                Comment


                • Ne znam o kakvom broju titula se radi ali nas ne deli okean, nego univerzum. Oni nece nikada osvojiti usatog. Da zanemarimo broj navijača, broj evropskih pobeda i titula u velikoj drzavi, titula prvaka Evrope i prvaka sveta jbt pa to je linija između nas za vjek vjekova.

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Dakle, 5. septembra krece prodaja karata za Ligu Evrope. Troskovi za obnovu stadiona stoje 400 000 evra.
                    Jel se zna cena za karte? I dal se samo prodaju paketi?

                    Comment


                    • Lepo je to smo mi osvojili Usatog i sto(najverovatnije)oni to nikada nece napraviti,ali me malo interesuje i kakav sada fudbal pikamo,ne zivi se(samo)od starih uspomena.

                      Comment


                      • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                        Ne znam o kakvom broju titula se radi ali nas ne deli okean, nego univerzum. Oni nece nikada osvojiti usatog. Da zanemarimo broj navijača, broj evropskih pobeda i titula u velikoj drzavi, titula prvaka Evrope i prvaka sveta jbt pa to je linija između nas za vjek vjekova.
                        Zbog svega navedenog, bode oči i para uši odnos 27-27 !
                        ..i bolucka (ma da popizdiš!)

                        Nemojte Karleušu molim Vas.

                        Comment


                        • Originally posted by Keylor View Post
                          Jel se zna cena za karte? I dal se samo prodaju paketi?
                          Cene nisu saopstene. Bar ja nisam cuo. Prvo ide prodaja paketa, to se preporucuje.

                          Comment


                          • Daj neki link posto na zvanicnom naravno nista nema...

                            Jel si to preneo reci Terzica sa KZS ili imas dodatne informacije?

                            Comment


                            • Originally posted by taliesin View Post
                              A koja je to fora sa prestizanjem u broju titula? Nije valjda da Ilijev i Ilic misle da ce ih broj osvojenih titula u ovim nasim namestenim prvenstvima uciniti boljim, vecim i znacajnijim klubom od Zvezde? To je smesno. Partizan je uvek bio i uvek ce biti onaj drugi klub iz Beograda bez obzira na broj osvojenih titula. To bi bilo kao da Lester misli da je veci klub od Liverpula zato sto ima veci broj titula u Premijer ligi u poslednjih 20 godina.
                              To mislim i ja, ali ako se to desi uvek mogu da kazu eto nakon 70 godina imamo vise titula i to su uradili Iliev, Vazura, Vucelic, i tako dalje. Razlog vise da mogu da se osete iznad, ponosniji i to sto vise bar u tom segmentu nam ne gledaju u ledja. I ne zavaravajte se da nije vazno, vazno je da to ne dozvolimo i zbog Rajka i Sekija i Bore Kostica i svih onih igraca i ljudi koji su stvarali nas najveci klub.
                              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 29-08-17, 16:08.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Vrv Ilić želi da ode u sportsku penziju kao prvi Partizanov kapiten sa više titula od FK CZv...što mi ima smisla uz priču o kompleksima ali realno nije baš realno.
                                To je tacno i to mi je potvrdjeno iz vise izvora, zato stalno odlaze penziju e i po tome vidis koliko im je stalo.

                                Comment

                                Working...
                                X