Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iako su mnogi sinoc napal iTerzica zbog pominjanja Vucica, Terzic zna sa kakvim partizanskim pit bulovima ima posla, pa je preventivno to i rekao sto je rekao. Kad ne lezi vraze evo danas masinerija iz Humske nastavlja borbu van terena saopstenjima.

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Ima i onih koji znaju ko je Terzic - pre "studija u Amerike"
      sd:
      Mala maca za onog.....
      Necu dalje, ne raspravljam se sa moderatorima.

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        E moj Kronose...kratko pamcenje je zajeban sindrom...ovakvi "incidentni rezultati" su dovoljni da se zaboravi kakvi likovi vedre i oblace nasim fudbalom...bez obzira na boje... Meni je drago zbog tih momaka, dobrih trenera u oba kluba i navijaca naravno jer bez obzira na sve malo radosti nam je svima potrebno...ovo ostalo, tezak mulj...Sinoc sam bio ponosan na Vuleta Savica kako je u jednoj izjavi pokazao svu svoju ljubav prema Zvezdi ali i postovanje za najveceg rivala "sa druge strane brda"....jebes mu mater, mene tako vaspitali...da volim ali i da ne mrzim....gubi se to negde, ne valja...
        Meni je drago i zbog Partizana, i zbog Zvezde sto ce ucestvovati u grupnom takmicenju bar LE, a ovima sto silje patkicu "na komsijsku tarabu" mogu samo da porucim: vama mladjima nece biti veca, a vama starijima nece biti od koristi.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Valensija View Post
          Mala maca za onog.....
          Necu dalje, ne raspravljam se sa moderatorima.
          Nema "Kezman" teme pa da pomenem iz tog vremena i "Prvog sina Jedinstvene Srbije"
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Pa, onda bi bolji transparent bio "Venger in - out - in - out - in - out...".
            Na severu Wenger in, na jugu Wenger out.

            Mada, kad razmislim bolje ipak ne. Da nas na Emiratesu ne doceka Grof cuva Zvezdu[emoji23] [emoji23] [emoji23]

            Comment


            • Originally posted by Keylor View Post
              Na severu Wenger in, na jugu Wenger out.

              Mada, kad razmislim bolje ipak ne. Da nas na Emiratesu ne doceka Grof cuva Zvezdu[emoji23] [emoji23] [emoji23]
              Oni sa transparentom "Grofe vrati se, sve ti je oprošteno..." ?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kladionice kažu da smo favoriti u prvoj utakmici protiv Batea. Kvota 2 na pobedu.

                Comment


                • Mene ne zanima mnogo ovaj ucmali domaci sampionat sa serijama od po 15 pobeda i 20 meceva bez poraza. Ono sto je bitno je Evropa, a ona, eto moze da se igra i sa drugog (treceg, pa i cetvrtog) mesta, kao sto mogli videti.

                  BATE Borisov je ekipa koja je vec dugo u padu i iskreno se radujem sto su bas oni 2. sesir. Mnogo bi bilo vazno poceti grupu pobedom protiv njih, a to je moguce ako se ne bude prodavao niko. Dalje ide Keln, oni su mi nesto kao Augsburg kada ih je Partizan dobijao, bod bi bio puna kapa. Pa dva poraza od Arsenala, ali oni ce imati tih 6 6 0 0, ako su iole ozbiljni. Jedini problem je sto ce ih Keln cekati kad budu obezbedili plasman dalje. Kljucni mec ce biti u 6. kolu, Zvezda - Keln. Vazno je ici sto dalje i zbog koeficijenta.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • A daj bre...brisite ove gluposti...to su ti "zadojeni mrznjom" i sa jedne i sa druge strane zbog kojih sranja i pocinju, zbog kojih se maloletna deca bodu nozevima ili pucaju jedni na druge zato sto navijaju za "neprijatelja"....sve veliki "nacionalisti" kojima su puna usta Srba i Srbije a da se daleko bilo neko sranje desi, prvi bi bili u kolonama kao ovi nesretni migranti kod nas....Kao sto si na onom forumu imao Peju(koji je prvi mec gledao pocetkom novog milenijuma) tako sad ovde iskacu isti sa druge strane....seci u korenu ako mislite da ovo funkcionise normalno...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • [QUOTE=A P;1687351]


                      Sinko, je li ti dobro?
                      Last edited by Rodney; 25-08-17, 17:20.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        A daj bre...brisite ove gluposti...to su ti "zadojeni mrznjom" i sa jedne i sa druge strane zbog kojih sranja i pocinju, zbog kojih se maloletna deca bodu nozevima ili pucaju jedni na druge zato sto navijaju za "neprijatelja"....sve veliki "nacionalisti" kojima su puna usta Srba i Srbije a da se daleko bilo neko sranje desi, prvi bi bili u kolonama kao ovi nesretni migranti kod nas....Kao sto si na onom forumu imao Peju(koji je prvi mec gledao pocetkom novog milenijuma) tako sad ovde iskacu isti sa druge strane....seci u korenu ako mislite da ovo funkcionise normalno...
                        Kao sto rekoh malopre, prijatelju, zato i ne pratim ligu, jer se sasvim svodi na mrznju jednih i drugih, uz nebitnost svih ostalih. U evropi cu navijati za njih, osim ako nekad budu igrali protiv Zvezde.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Kao sto rekoh malopre, prijatelju, zato i ne pratim ligu, jer se sasvim svodi na mrznju jednih i drugih, uz nebitnost svih ostalih. U evropi cu navijati za njih, osim ako nekad budu igrali protiv Zvezde.
                          E, to bi bio Derbi: igras u LE i ne mozes da kukas na Maju, Mazica, Glodjovica.....
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Kao Terzić pretio Vuletiću, ajde molim te. Pa ko je gledao skupštinu Partizana vidio je tu ljudsku sramotu kako laže i vredja legende Partizana a sad treba takvom čoveku verovati.

                            Comment


                            • Ma ja ne navijam za Partizan ni u jednom takmicenju, ne pricam o tome...prosto sam indiferentan, ne gledam, cestitam svojim prijateljima Partizanovcima zato sto znam da im znaci a meni oni znace i to je to...ali ih ne mrzim, ne mislim da iza svega postoji neka skrivena teorija Krcuna, Tempa, Tita, Vucica ili koga vec....ne pravdam neuspehe kluba za koji navijam tudjim "protekcijama"....
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Aj zajebite vise sa pricom o Terzi i Vuleticu u danu kada smo ostvarili najveci uspeh u poslednjih xy godina.

                                Takodje vas molim da ne citirate postove koji sem patkometrijske nemaju nikavu drugu svrhu. Toga na ovom forumu traba da bude sto manje...
                                Last edited by Rodney; 25-08-17, 17:33.

                                Comment

                                Working...
                                X