Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Tako je, igrač koji se nije pokazao u Italiji, odvalio polusezonu u SlSrbije i od ozbiljnih protivnika dao gol Sparti? Ja mislim da je on vrhunski za naše uslove, ali više od 4 ne bih dao kad uzmem u obzir 1)dug kluba od koga kupujem koji nema pregovaračku poziciiju da može da zateže 2) neproveren kvalitet za veće lige.
    Za 4 miliona je otisao Skuletic, pa ti vidi.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Za 4 miliona je otisao Skuletic, pa ti vidi.
      Škuletić iz Partizana koji je proizveo Ljajića, Tošića i pun k igrača. Više su prodali u Fiorentinu nego mi tih godina ukupno. Igrali su i LŠ, LE s vremena na vreme, i kupio ga je Grof ako me sećanje služi. Da smo prvaci i da smo igrali kv za LŠ i ulšli u LE, da smo igrali prethodne dve sezone LE ili LŠ, ne bih ga puštao ispod 10. Ali tad verovatno ne bi bili u dugu čim bi toliko igrali.

      Dakle mora dug da se spusti prodajom i dovodjenjem za mali novac igrača sličnog kvaliteta.
      Last edited by Cassius Clay; 27-08-17, 22:24.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Moraš da shvatiš par stvari

        1) NISMO PRIVATAN KLUB
        2) KAO TAKAV U DUGU SMO 30m.

        Ne poredi nas sa klubovima drugim iz Evrope i sa njihovim poslovanjem, ovo je drugi svet.
        Nismo nas ja i ti odveli u dug od 30 miliona vec oni ciji je klub privatan iako nije privatan. Sta znaci to da klub nije privatan? Ko ometa upravu da upravlja klubom kao da je njihov, ko im se mesa u posao?
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Moraš da shvatiš par stvari

          1) NISMO PRIVATAN KLUB
          2) KAO TAKAV U DUGU SMO 30m.

          Ne poredi nas sa klubovima drugim iz Evrope i sa njihovim poslovanjem, ovo je drugi svet.
          Jesmo...privatan smo klub svih ovih secikesa koji nam godinama sede u upravama, prave sranja i ne odgovaraju...

          Znaci...to sto smo u tzv "drzavnom vlasnistvu" treba da poslujemo mimo svakog rezona i oprobanog recepta u Evropi....pa valjda je normalno da se ugledamo na te koji zaradjuju nesto, valjda je i to put do naseg oporavka...a ne, mi cemo da izmisljamo toplu vodu...cuveni srpski preduzetnicki duh.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Škuletić iz Partizana koji je proizveo Ljajića, Tošića i pun k igrača. Više su prodali u Fiorentinu nego mi tih godina ukupno. Igrali su i LŠ, LE s vremena na vreme, i kupio ga je Grof ako me sećanje služix
            Pa, igracemo i mi LS i LE s vremena na vreme ako ne budemo prodavali igrace cim nam stigne prva ponuda. Ti bese rece da gledas dugorocno, gledaj onda dugorocno.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Niko nije nezamenjiv. Možemo mi i da prodamo igrača i puknemo 2 miliona za još boljeg, i da ostanemo milion u plusu. Ko je to isključio, a da taj isti igra dogodine. Može da se zaradi lepo i da se igra.
              Bože kako su glupi ovi iz Kopenhagena (ako je tačna vest). Daju nam 4M za Boaćija a na svakom ćošku koliko hoćeš boljih igrača i to za 2M.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Škuletić iz Partizana koji je proizveo Ljajića, Tošića i pun k igrača. Više su prodali u Fiorentinu nego mi tih godina ukupno. Igrali su i LŠ, LE s vremena na vreme, i kupio ga je Grof ako me sećanje služix
                Oces da kazes da se kroz Evropu cak i losi igraci dobro prodaju? Sam sebi usta uskaces.

                Ako je tolika averzija prema riziku, ako se toliko malo poverenja ima u ekipu i trenera da moraju prve ponude da se prihvate, tu onda nema diskusije, nikad necemo niti izaci iz dugova, niti uzeti primat od Partizana niti igrati Evropu konstantno. Toliko straha u biznisu vodi samo gde smo i dosad bili. Nigde.

                Comment


                • Možda ode i za više, ako neko da ludačku ponudu. Nema njih na svakom ćošku ali nije isto kad plaćaš Boćea Zvezdi ili Dinamu iz Zg. Koliko god to nas bolelo. Zvezda mora da beleži konstante rezultate da bi joj se povećao kredibilitet. To je isto kao kad bi mi platili isto Irtišu igrača i lupam Amkaru. Čim igra u Amkaru vredi više. Plus je Zvezda u dugo ima i svi znaju da moramo da se čupamo. Što bi ti neko slao 7 kad ćeš pristati na 4 jer imaš 30. milki duga.
                  Last edited by Cassius Clay; 27-08-17, 22:30.

                  Comment


                  • Zvezda nije privatan klub. O cemu vi pricate? I nije dug 30 miliona oduvek bio. Bio je 52 miliona. Ko je valsnik kluba ako je privatni klub? Mozda i jeste privatni, ali su onda vlasnici Banke i ostali koji imaju hipoteku na stadionu. Dajte malo ozbiljnosti, otisli ste u off, naprezete se da po svaku cenu odbranite stavove. Ovo je samo forum. cinjenica je da Zvezda mora da juri rezultat ako misli precicom da dodje u sto povoljniji polozaj. Lepo bi bilo kad bi se pojavio jos koj sponzor posto igramo LE.

                    Comment


                    • Poenta vrv.

                      to.jpg

                      Jesmo zalutali u off.

                      Comment


                      • Nijedna nasa uprava nije odgovarala za dugove, za malverzacije za razne brljotine...Sto kaze Tallesin niko ih ne sprecava da domacinski posluju kao da je njihov posto iz prakse vidimo da odgovornost ne postoji sto je jos lakse...Dakle, radis sa tudjim parama, pogledao te bog da uletis u grupnu fazu LE, pogodio sa pojacanjima, odlicno prihodovao sa transferima imas sansu da sa minimalnim rizikom, zadzavajuci najbolje igrace koji zele da ostanu, napravis nesto velikoi da te upamte kao spasioca....pa cak i ako ne uspe, sa svim gore pomenutim prihodima dug nema sanse da se uveca, sto je opet dobar posao....nikakve logike tu nema...samo debljina novcanika...kao i uvek..
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Zvezda nije privatan klub. O cemu vi pricate? I nije dug 30 miliona oduvek bio. Bio je 52 miliona. Ko je valsnik kluba ako je privatni klub? Mozda i jeste privatni, ali su onda vlasnici Banke i ostali koji imaju hipoteku na stadionu. Dajte malo ozbiljnosti, otisli ste u off, naprezete se da po svaku cenu odbranite stavove. Ovo je samo forum. cinjenica je da Zvezda mora da juri rezultat ako misli precicom da dodje u sto povoljniji polozaj. Lepo bi bilo kad bi se pojavio jos koj sponzor posto igramo LE.
                          Ko misli da je dug 30m neka se zapita dobro...

                          Comment


                          • Dug jeste kad se bude podvukla crta i završe otpsivanja i slično toliko koliko Terzić kaže. Ne brini, to znam provereno. Kojim putem se dug smanjuje verovatno se da zaključiti.

                            Comment


                            • E ovo sam cekao...RSB...uvek dobro poznato glasilo uprave kluba...sad mi je jasno...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by 29.05.1991 View Post
                                Bože kako su glupi ovi iz Kopenhagena (ako je tačna vest). Daju nam 4M za Boaćija a na svakom ćošku koliko hoćeš boljih igrača i to za 2M.
                                Ne znam ko to pise ,al FCK vali sve samo ne spic vise sredina iz odbrane prodali i doveli,napred Santander,doduse povredio se,al imaju Pavlovica plus doveli ovog leta Sotirua kao najvece pojacanje iz Apoela,i jos jednog spica i Mice,nema logike,a i ne daju oni tolike pare za pojacanja

                                I da Ricmonda ne treba prodavati nikako najbolji spic lige,onda bi i titula bila upitna,,a mislim da nece on nigde
                                Last edited by 61563; 27-08-17, 22:41.

                                Comment

                                Working...
                                X