Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I onda se setis Dekija Stankovica kako je igrao sa 18, Pericu Ognjenovica i krenu ti suze radosnice... a na pomen Racica smeh...nekontrolisani kad cujes "ponudu" Juvea od 6M evra

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      I onda se setis Dekija Stankovica kako je igrao sa 18, Pericu Ognjenovica i krenu ti suze radosnice... a na pomen Racica smeh...nekontrolisani kad cujes "ponudu" Juvea od 6M evra
      Nije svako Deki Stanković jbg....

      Šta je danas za te gigante evropske 6 miliona za transfer, pa pogledaj koje se sume obrću.....plus sad klubovi vode decu sa 15 godina iz kluba iako iole vredi ( čitaj Ilić mlađi) u vreme Stankovića to i nije bila baš praska, bar ne u današnjoj meri.

      Comment


      • Nadam se da ci biti dobrog fudbala veceras,normalno nadam se i da cemo pobediti,ono sto je dobro u celoj prici je da i mi i komsije pravimo dobre timove i da ce sve to da bude na visem nivou,jednostavno taj rivalitet je pozeljan zbog podizanja nivoa kvaliteta,i taj pandan ABA ligi u fudbalu ako dodje do njega bi treb ao da isto podigne kvalitet timova sto je dobro za ceo region,evo ga Vardar usao u grupnu fazu EL,Rijeka itd nek se podigne nivo kvaliteta,rezultati ce doci kao posledica toga.

        Comment


        • Kad videh Račić Juve vezu - Brajkula.

          Večeras 4-1 za nas. Opet će im se seći noge ko Lotar kad ih je vodio.

          Comment


          • Дерби гледам само из разлога да видим Крстичића као и да последњи пут видим антологијску траву на којој се пикао фудбал кад смо избацили Краснодар. Такође дерби гледам само зато да би видео реакцију навијача на пласман у ЛЕ. Поред тога дерби гледам само зато да би видео Радоњићев гол, Кангину асистенцију и праћку. Дерби гледам само да видим бег Боаћија, и победу Звезде над Партизаном. Остале ствари ме не занимају.

            Comment


            • Originally posted by Srdjan88 View Post
              Sto se Racica tice mislim da ce mnogima biti neprijatno jefnog dana zbog svih sranja ispisanih o decku. Momak je sasvim korektan ima odlican pas, kako je sjajno protiv Krasnodara spoljnom uposlio Pesica. Tacno je da gresi da mu malo fali drcnosti i agresije ali on ima tek 19 god. Ove god pokazuje napredak, mislim da bi sa Jovicicem u paru bio duplo bolji i da bi imao puno vise prostora da sece protivnicku odbranu svojim pasovima.
              Nije uposlio Pesica tim pasom vec stopera Krasnodara. Ali, kudos za pokusaj, lepa je to lopta bila.

              Niko srecniji od mene ako taj decko napravi veliku karijeru, mnogo je vaznije da decko bude as nego to sta ovaj ili onaj forumas pise o njemu, ali bojim se da to nece ici tako lako. Poredjenja sa SMS-om su smesna, osim sto imaju svetlu kosu i igraju fudbal nemaju ama bas nista zajednicko. Sergej je veoma jak na lopti, lucidan, ume da predribla, Racic za sada nije ni pokusavao da pokaze sta ume s loptom u nogama. Nije to uopste isti tip igraca. Racic da se profilise u pravcu profila Matica, Fejse, od ranije Jokanovica ili Njegusa, pa tu nekako da trazi svoju sansu. Ali rekoh, tesko ce to da ide.

              Na famoznu ponudu od 6 miliona za njega mogu samo da se nasmejem. Za te pare smo prodali Grujica poslovicno izdasnim Englezima, Grujica koji je u tom trenutku bio mozda i glavni igrac izuzetno jakog tima i pokazivao direktnu klasu na terenu.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                Basa dolazi 90%. Ceka se prodaja Le Taleka/Frimponga.
                Bolje Le Taleka prodati ako ga neko hoce makar i bez obestecenja, ja bih Frimponga ostavio, pokazao je protiv Krasnodara gde je bio najbolji u defanzivi da moze, samo mu treba dati sansu i verovati. Za Basu nzm, u ozbiljnim je godinama, ima ogromno iskustvo ali ja bih pre mladjima dao sansu, da napreduju kroz LE i da se na njima ksinje i zaradi, nego dovoditi igrace pred penziju.

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Nije uposlio Pesica tim pasom vec stopera Krasnodara. Ali, kudos za pokusaj, lepa je to lopta bila.

                  Niko srecniji od mene ako taj decko napravi veliku karijeru, mnogo je vaznije da decko bude as nego to sta ovaj ili onaj forumas pise o njemu, ali bojim se da to nece ici tako lako. Poredjenja sa SMS-om su smesna, osim sto imaju svetlu kosu i igraju fudbal nemaju ama bas nista zajednicko. Sergej je veoma jak na lopti, lucidan, ume da predribla, Racic za sada nije ni pokusavao da pokaze sta ume s loptom u nogama. Nije to uopste isti tip igraca. Racic da se profilise u pravcu profila Matica, Fejse, od ranije Jokanovica ili Njegusa, pa tu nekako da trazi svoju sansu. Ali rekoh, tesko ce to da ide.

                  Na famoznu ponudu od 6 miliona za njega mogu samo da se nasmejem. Za te pare smo prodali Grujica poslovicno izdasnim Englezima, Grujica koji je u tom trenutku bio mozda i glavni igrac izuzetno jakog tima i pokazivao direktnu klasu na terenu.
                  Ali hajlajt tog teksta na mocartu: "Pričalo se da ovog leta srpski vicešampion ima ponudu za Račića od 1.500.000 evra, a da crveno-beli traže milion više."

                  Ipak je poznato nase prijateljstvo s Juventusom te su spremni da nam poklone 3.5 miliona vise od onog sto mi trazimo.

                  Comment


                  • Originally posted by 011 View Post
                    Bolje Le Taleka prodati ako ga neko hoce makar i bez obestecenja, ja bih Frimponga ostavio, pokazao je protiv Krasnodara gde je bio najbolji u defanzivi da moze, samo mu treba dati sansu i verovati. Za Basu nzm, u ozbiljnim je godinama, ima ogromno iskustvo ali ja bih pre mladjima dao sansu, da napreduju kroz LE i da se na njima ksinje i zaradi, nego dovoditi igrace pred penziju.
                    Ja se bas nadam da Friponga proda ta utakmica sa Krasnodarom. Ljudi posmatrajte tim kroz prizmu kvalifikacija za ligu sampiona. LeTalek nema kvalitet za LS. Iskustvo, kvalitet, nista od toga.

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Pa da, i mene isto sećanje vuče na to. Baš sam dokon sada i gledam da nađem taj podatak
                      Sastav iz 70-tih u napadu Pizon, Sestic, Savic, Filipovic i Dzajic
                      Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                      Comment


                      • Ako neko ponudi 2 milke za Ping Ponga, banja, putuj igumane.

                        Atletski sposoban, ali msm da u glavi ima kliker ( asocijacija na veličinu mozga ), što nekada može da bude i prednost, eto npr. protiv Rusa čovek primi loptu na grudi pored dva igrača Krasnodara, smireno, polako i ispade potez, svaki štoper koji racionalno razmišlja bi istu loptu navuko glavom što dalje od žarišta.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Ja se bas nadam da Friponga proda ta utakmica sa Krasnodarom. Ljudi posmatrajte tim kroz prizmu kvalifikacija za ligu sampiona. LeTalek nema kvalitet za LS. Iskustvo, kvalitet, nista od toga.
                          Pa ja sam i rekao za Le Taleka da treba da ide sada, a da bih zadrzao Frimponga bar do zime i dao mu sansu, jer je pokazao u ozbiljnoj utakmici da moze. Sad da je imao gresaka i kikseva ranije jeste, ali ima potencijal, i dosta je razlicit tip stopera od Savica i Babica.

                          Comment


                          • DLT -a dati i džabe samo ako ga neko želi.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              DLT -a dati i džabe samo ako ga neko želi.
                              U principu sam protiv teranja po svaku cenu ali za ono sklanjanje od lopte kod treceg gola u Krasnodaru ne bi ga vise u zivotu stavljao u tim. Ajd desi se svakom da pogresi, zakasni sa reakcijom ili nekontrolisano reaguje ali da se covek plasi i sklannja od lopte a to mu je profesija mrs
                              Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ako neko ponudi 2 milke za Ping Ponga, banja, putuj igumane.

                                Atletski sposoban, ali msm da u glavi ima kliker ( asocijacija na veličinu mozga ), što nekada može da bude i prednost, eto npr. protiv Rusa čovek primi loptu na grudi pored dva igrača Krasnodara, smireno, polako i ispade potez, svaki štoper koji racionalno razmišlja bi istu loptu navuko glavom što dalje od žarišta.
                                Mislis, svaki srpski stoper koji se uci od malih nogu da je racionalnost isto sto i "hitni lopticu u sumicu" jer ne zna da igra fudbal i svaka lopta u njegovim nogama je potencijalna opasnost, pa nam se desi da Gobeljic pred kraj jedne od utakmica izbaci loptu u korner i krene da se raduje kao da je dao gol. Dobar stoper koji racionalno razmislja uradi upravo ono sto je Frimpong uradio, zaustavi napad i otvori tranziciju dok je veci deo ekpe protivnika van pozicije i ledjima okrenut svom golu. Mi smo osvojili Bari sa timom koji je nominalno bio slabiji od tima iz prethodne godine samo iz jednog jedinog razloga koji se zvao Miodrag Belodedic, poslednji veliki libero svetskog fudbala u vreme kada je te pozicija polako napustana. More jezivih kontri smo otvarali smo otvarali tako sto Mile zaustavi napad i posalje nas u tranziciju u sekundi, to je bio opasan asset tog tima.

                                That being said, prodaja svakog igraca iz tima koji se ne preziva Boaci, Kanga ili Donald za dva miliona je da se sutiramo nogama u dupe od srece. Kamo te lepe srece da mozemo da dobijemo toliko za Le Taleka ili Frimponga.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X