Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krvavo koleno View Post
    Bilo je i sa tri spica.. Muslinov debi u derbijima Jelic, Pjanovic, Miodrag Pantelic. Izgubili smo tada ali je covek pokazao stav i kasnije znamo sta je bilo.. To je onaj derbi gde je ubijen Aca Radovic i ne znam uopšte kako je odigran do kraja.
    Posle Zigara i Pantela i ostali.
    Da, ali kazem dosta je proslo.

    Mozda je poslednji sa Pizonom gde su igrali Lekic i Jevtic.

    Comment


    • Prodaja Donalda, Kange i Boacija u ovom momentu, 5 dana pre isteka prelaznog roka je samoubistvo....i siguran gubitak i titule ove sezone...Jednog bi mozda i preziveli, sve preko toga je glupost epskih razmera...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by mad for red View Post
        Za Donalda samo milion? Ti se salis zar ne? Ponuda nabha id 2 ili 2.5M ne bi smela ni da se razmatra. Uz odgovarajuceg partnera u sredini (Grujic, sad Jovicic i Kanga) Donald je igracina...
        Nama te prodaje od milion-dva za igrace koji su nam okosnica igre ne znace nista osim rizika da njihove zamene nece da se uklope kako treba. Ako necemo da osakatimo tim morali bismo da dovedemo adekvatne zamene, a to kosta. Ovako kako sada stvari stoje produzenje ugovora sa Donaldom i Kangom se namece kao logican zakljucak jer je stvorena dobra hemija medju igracima i tim se sve bolje uigrava. I to je neki rizik jer te dobre hemije kako dodju tako i odu ali cini mi se manji rizik nego da opet tumbamo tim pa da gledamo u pasulj sta ce da ispadne. Grupna dinamika je cudo, pogledajte samo sta se desilo Makabiju i Barseloni prosle godine u kosarci, ne vidim neki poseban razlog da ponovo ulazimo u koncepcijske rizike osim u slucajevima nekih astronomskih ponuda. Nije to da nemamo zamenu za ovog ili onog igraca, zamene se dovedu, ali ako zamena nije ozbiljan iskorak napred finansijski i igracki to je presipanje iz supljeg u prazno.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • sumnjam da je krsticic doveden samo da pruzi dubinu timu. verujem da je predvidjen kao zamena ili za donalda ili za kangu. pre za ovog prvog

          Comment


          • Mozda se planira vezni red, Jovicic -Donald - Krsticic, a napadaci da nemaju obaveza u odbrani... 2 krila i centarfor... A drugo.. 6 utakmica u LE + JSL + Kup... to su utakmice na 3 dana do NG, pa ako prodjemo dalje... bice mrtvih, a ne povredjenih i umornih igraca...

            Comment


            • Ulazak u LS tesko da nam moze biti tezi od ovogodisnjeg ulaska u LE.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                sumnjam da je krsticic doveden samo da pruzi dubinu timu. verujem da je predvidjen kao zamena ili za donalda ili za kangu. pre za ovog prvog
                Kakvu crnu dubinu, čovek igrač za sve naše vezne fudbalere na svojoj poziciji.

                Comment


                • Originally posted by Srdjan88 View Post
                  Ulazak u LS tesko da nam moze biti tezi od ovogodisnjeg ulaska u LE.
                  Биће напорнији. Самим тим и тежи, мада ћемо имати јачи тим тада. Сваки трансфер искључиво гледам кроз призму напада на лигу шампиона.

                  Comment


                  • Samo da vam kažem. Pavkov je večeras opet bio strelac i to je efektan gol postigao, a bio je i asistent za prvi. Pismena i lepa asistencija.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Samo da vam kažem. Pavkov je večeras opet bio strelac i to je efektan gol postigao, a bio je i asistent za prvi. Pismena i lepa asistencija.
                      Iskren da budem iznenađenje dana je taj X u Nišu.

                      Braća Tončev podelili bodove.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Iskren da budem iznenađenje dana je taj X u Nišu.

                        Braća Tončev podelili bodove.
                        Pa .... navodno ne razgovaraju, u svađi su....he,he
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Bice bas tesko nadoknatiti odlaske Donalda, Kange i Boacija. Mislim da Donald i Kanga moraju da se zadrze po svaku cenu, pogotovo Kanga, a za Boacija nzm, ako dodje bas dobra ponuda onda cemo ga verovatno prodati, a i izgledalo mi je ono njegovo slavlje posle Krasnodara kao oprastanje, mislim da je njegov odlazak planiran dosta pre ovog ulaska u LE. Pitanje dal cemo i dovoditi jos nekoga do kraja roka.

                          Comment


                          • Meni je više izgledalo kao da se Kanga oprašta. U jednom trenutku po završetku tekme je sam stao na centar i onim vojničkim opozdravom opozdravio ve četiri strane tribine.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Meni je više izgledalo kao da se Kanga oprašta. U jednom trenutku po završetku tekme je sam stao na centar i onim vojničkim opozdravom opozdravio ve četiri strane tribine.
                              Meni je vise Boaci izgledao da se oprasta, pogotovo ono plakanje i klecanje ispred severa. Za Kangu nzm mislim da mu je to neka fora sa tim vojnickim pozdravima, nisam siguran da se oprastao, ali opet sve je moguce.

                              Comment


                              • Je l' ovo istina da dobijamo cetiri boda za koeficijent na osnovu toga sto nam Uske skuplja prasinu u muzeju? Ako se za pobedu dobijaju cetiri boda je l' se dobijaju dva boda za finale? Pitam zbog finala Kupa UEFA, da neko ne shvati pogresno.

                                Sest bodova bi nam leglo samo tako.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X