Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal, Bate Borisov, Keln , Zvezda to je nasa grupa
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Jastaaaaaa

      Comment


      • Uhhhh..kakva grupa...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Mozda i nije tako losa grupa, Arsenal da sve cisti redom, a mi da se krljamo sa Bateom i Kelnom.

          Comment


          • Eto nama Vengera pijanog.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ovo je odlična grupa za nas.

              Comment


              • Sa Bateom i Kelnom moze da se igra...I to je odlicno...Arsenal je spektakl u najavi... iskreno, bolje smo mi prosli na zrebu...komsije dobise manje atraktivne ali jako zajebane protivnike..
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Odlična grupa. Možemo dalje.

                  Comment


                  • Ovaj BATE je ocajna ekipa, sa Kelnom da se koljemo pa sta uradimo.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Lepo ja rece juce cim sam ga ugledao Arsenal...moglo lakse moglo teze ok,po meni tuca sa Kelnom za prolece

                      Comment


                      • Boj ne bije svijetlo oruzje......Idemooo

                        Comment


                        • arsenal jebemo na mari glavu dajem! kelnu treba vratiti dugove, a bate da operemo bar kuci i to je to. nekih 9 bodova moze se do toga, da dva puta dobijemo bate i kuci da dobijemo ostale dve.
                          teska grupa, nema tu sta da se prica. steta sto nismo dobili onu sa plzenom.

                          komsije dobile fenomenalnu.
                          bonnet de douche

                          Comment


                          • Skoro da nije moglo teže, al idemo dalje...

                            Može ovo da se prođe, pogotov ako Arsenal bude gazio Keln i Batu u obe kao i mi i to je to...

                            Comment


                            • Zna Wenger da izvede sareni sastav u LE.. Keln je bas koska, ne mazi nas zreb nikada..

                              Comment


                              • Mislim da je vreme da se vrati za kradju 1989...

                                Comment

                                Working...
                                X