Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ja najlakšu varijantu. Kao što je neko rekao ja bih nekog velikana da pobedi sve, i ostale da se koljemo sa njima.
    Ne bih voleo samo da izvučemo ekipe sa istoka tipa Dinamo, Lokomotiv, Serif... Tačno bih popizdeo.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ne bih ja najlakšu varijantu. Kao što je neko rekao ja bih nekog velikana da pobedi sve, i ostale da se koljemo sa njima.
      Ne bih voleo samo da izvučemo ekipe sa istoka tipa Dinamo, Lokomotiv, Serif... Tačno bih popizdeo.
      I ja licno ne bih imao nista protiv da iz prvog upadne Milan ili AFC,cak bih najvise zeleo Wengericu,a iz 2 i 3 lake pa da se prodje,bio to fenomenalno u svakom smislu od finasijskog do rezultatskog

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Ne mogu da prestanem da gledam ovaj Kangin gol...kakva majstorija...tako sam i onaj Zigicev protiv Rome vrteo danima...
        Takav gol ne moze da da bilo koji igrac, samo pozitivno lud momak sa neverovatnim samopouzdanjem, koji se igra na terenu, a kog je Milojevic uspeo da preporodi od starta sezone.
        To je Kanga!

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Ako izvucemo benefit od LE na nivou 8-10 miliona Evra ja prezadovoljan. Pitanje je koliki su bonusi Gasproma za Ligu Evrope. Boaci naravno da place, potvrdio je kvalitet. Igrao je za tamo neku Latinu, ceo zivot se bori da pokaze i dokaze da vredi. Posle ovoga je to pokazao. Mozda Boaci nije realan da sa njim napadamo Ligu Sampiona ali jeste realno da ostane do jeseni. Ja bi ovim bankama kojima dugujemo novac ponudio reprogram investiranja. Da se dug pretvori u novo sponzorstvo banke. Neka ima reklama na terenu a da otpisu dug
          Samo da razjasnimo, misliš napasti Ligu Šampiona u avgustu?
          Jer postoji i maj

          Comment


          • Bitno je jako da se pokusa da se zadrzi vecina igraca, neko mora otici to je jasno ali sto manje odlazaka i promena. Treba odigrati dobro LE, ne treba biti samo ucesnik i zadovoljiti se time, naravno zavisice dosta i od grupe, ako budemo imali malo srece mislim da nije nerealno da pokusamo da prezimimo u evropi.

            Comment


            • Kad je zdrebe? i ima li gde najave prenosa?
              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 25-08-17, 10:33.
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Kad je zdrebe? i ima li gde najave prenosa?
                U 13h valjda, a na areni su javili prenos.

                Comment


                • 13h za CG ima na SK...za Srbiju koliko vidim nema nu ES ni RTS,znaci stream sto se mene tice

                  Comment


                  • Donald place, Bocko se gusi u suzama, a Kanga fudbalska bitanga divlja po terenu.
                    E to su stranci. Kad ovako dozive uspjeh kluba u kojem igraju, nema sta da se vise doda a ni oduzme.

                    Comment


                    • Sa ovakvim utakmicama rastemo kao tim, napredujemo, igrači se radjaju, dobijaju na ceni.. Mnogo je bitno sto je Radonjic probio led na ovakvom mecu. Sad mi pade na pamet kako se Deki rodio protiv Kajzerslauterna. Idemo dalje, kad smo izbacili Spartu i Krasnodar moze sa svima da se igra, rasterećeno napadamo prvo mesto pa dokle stignemo.

                      Comment


                      • može i ovako:
                        grupa.jpg
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Neverovatno kroz kakvo minsko polje i pakao je prosla Zvezda. Zov mundijala i benefiti koje mundijal nosi sa sobom koji je vezan za ruske klubove kroz afirmaciju u sezoni pred mundijal je Zvezda prevazisla sinoc. Sudijski kriterijum promena sudijskog kriterijuma je apsolutno taj benefit mundijala u Rusiji i poklon od strane sudijske organizacije Rusima. Ma heroji su igraci, trener, klub sportski direktor predsednik, navijaci. Svi,svi,svi smo heroji bre. Savladao si masinariju koja direktno vbredi 80 miliona plus neformalni uticaj koji vredi mnog mnogo vise. David je zasenio sve strukture koje su usluzbi Golijata. Kanga vredi mnogo, (pravi tasmanijski fudvbalski djavo) Boaci takodje. Mi cemo veoma brzo imati situaciju a igranje Liga Evrope to omogucuje da tim vredi vise od nominalnog duga. To je apsoluna realnost. Kanga sada kako igra komotno je u vecoj formi od Tadica, bukvalno moze da igra u bilo kom klubu u Premijer Ligi o francuskom prvenstvu da ne trosim reci. Radonjic je posebna prica, dar sa neba, ovo onemogucavanje transfera naredne dve godine u rangu Belodedicevog preplivavanja Dunava Ne moze nam niko nista!

                          Comment


                          • Radujem se derbiju...mogli bi da vidimo fudbal za promenu...obe ekipe u psiholoski odlicnom momentu, mi sigurno vise potroseni ali za te utakmice se izvlace i one rezerve...mogao bih put Beograda u nedelju...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Radujem se derbiju...mogli bi da vidimo fudbal za promenu...obe ekipe u psiholoski odlicnom momentu, mi sigurno vise potroseni ali za te utakmice se izvlace i one rezerve...mogao bih put Beograda u nedelju...
                              Cene karata iste kao protiv Krasnodara. Euforija sa obe stane brda, garantuje punu Marakanu i novih 500 000 evra od karata

                              Comment


                              • Ko god da nam dodje bice krcat stadion. Cene ce biti recimo 1000. 1500 i 2000 dinara... paketi 2500 za sever, 4000 za istok 5000 za Zapad... za sezonce jos malo nize... (to je moja prognoza, nisu tacne cifre), tako da bih ja sto lakse protivnike da prodjemo dalje, a ne da se spustamo na zemlju jer ce Arsenal da nas odvali na Miticu, umesto da dobijemo Plzen, recimo.

                                Group D
                                AC Milan
                                Olympique Marseille
                                Zulte Waregem
                                Red Star Belgrade

                                Ovo je skoro pa grupa smrti
                                Last edited by mad for red; 25-08-17, 10:59.

                                Comment

                                Working...
                                X