Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Jel nijedna baklja nije upaljena u toku 90 il mi se ucinilo

    Kod onog slobodnjaka njihovog sam izasao na terasu,nisam imao zivaca ma kakvi[emoji3]
    Nije. Ali ne znam kako gledaju na ove naknadne.

    Comment


    • Originally posted by Keylor View Post
      Nek se oni pitaju sto za 100 minuta fudbala prvu sansu imaju u 93. min. A ni to ne bi imali da se sudiji nije smrklo pred ocima.
      Prvi put u zivotu vidim da sudija nadoknadi 4 min pp a da nije bilo ozbiljnijih povreda.
      Nije bilo materijala da produzi prvo 4 minu8ta. Ja sam sudio niz godina i osetio sam kod sudije da ce da produzi bas dosta. Procena mi je bila da ce da produzi 7 minuta mada se ne bi iznenadio da je teralo do 100. minuta. Pogubio se sudio je tako kao da Rusima duguje nesto.

      Comment


      • Veče čekano 10 godina, konačno je stiglo...

        Brvo mjastori, bravo Miloje...

        Evropska Zvezda na Marakani...

        Comment


        • Pa ovo i nije tako loše svaka čast momcima
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Moderacijo, daj 100 reputacija da delimo večeras au...
            Daj sve reputacije...malo je 100...gazdaaaa
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Koliko bodova za koeficient smo namakli?
              0,6 za nacionalni.
              Partizan 1,5 i mi 1 pa podeljeno sa cetiri.
              A na to se dodaje zagarantovana po dva za ulazak u LE, ali se i oni valjda dele sa 4.

              Comment


              • Ja bi pohvalio Milića koji je kao ludak trčao na svaku loptu, lik kao singerica sve vreme dok bio na terenu. Možda i najzaslužniji za ovaj rezultat.

                Comment


                • Originally posted by many men View Post
                  0,6 za nacionalni.
                  Partizan 1,5 i mi 1 pa podeljeno sa cetiri.
                  A na to se dodaje zagarantovana po dva za ulazak u LE, ali se i oni valjda dele sa 4.
                  e jesi ga objasnio ko razume alal mu ona rabota
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • 7621aeb4e1375b1bf72f273563f7b0fa.jpg

                    Oplakah
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      jok nego cemo da zurimo, sta kazu za sudiju jel odradio to zasta su ga platili ili je mogao jos koji nepostojeci penal da im svira.
                      Sramota
                      Meni je gori od tog penala bio onaj start sa ledja za crveni, na 2:0. To se svira da se ne trepne.

                      Comment


                      • Ponovicu nesto sto sam napisao i na drugom forumu- drago mi je da je gomila floskula danas otislo u zaborav, ne, ne treba ti tim od 80 miliona da izbacis tim od 80 miliona, ne, ne treba ti da imas tim na okupu sto godina, ne, ne treba ti savrsen teren- treba ti samo da igras fudbal. Alo, mi smo ovo za dva i po meseca uradili, dakle nije fudbal kvantna fizika, dovoljno je samo da imas vrednog trenera koji ima bar malo stofa za svoj posao, a Milojevic to jeste. Ne secam se koji je poslednji trener Zvezde u fudbalu koji je imao ovoliko muda da bi izveo ovako napadacki tim.

                        Kanga je neverovatan covek, mislim da u zivotu nisam video takvog lika koji plese na skali izmedju genijalnosti i ludosti. I moram da istaknem Milica, covek je odigrao jednu Branko Lazic partiju. Ostalima sve cestitke, nemam neku zelju da preterano analiziram, ali svima sam zadovoljan. Milojevic je ovom utakmicom pokazao da veruje u Racica, da je Terzina kombinacija, ne bi video terena u ovakvoj utakmici, ovo isticem jer mi se cini da ovaj uspeh najvise lezi na tome sto je Milojevic ubedio svakog igraca da mu veruje. Gomila ovih igraca u zivotu nije igrala ovako dobro, ovaj Milic je tu bio i pre sest meseci pa se ne secam se i blizu ovoliko borio.

                        Ovo je fantastican tim, nadam se da niko nece otici, i jedino sto fali ovom timu je jos jedno dobro krilo, sto se verovatno ocekivalo od Rikardinja, ali jbg- bust. Ne mogu da zamislim ovaj tim sa Kataiem. Iskreno se nadam da se ovaj tim nece sjebavati, ne moraju sto se mene tice nikog vise ni da dovedu, svi ovi momci koji su izgurali ovo i protiv Sparte zasluzuju da imaju priliku da igraju u LE.

                        Dobijamo derbi.

                        Sudija je smradina.
                        Last edited by Markoss; 24-08-17, 22:49.

                        Comment


                        • Originally posted by Wook View Post
                          Meni je gori od tog penala bio onaj start sa ledja za crveni, na 2:0. To se svira da se ne trepne.
                          Jos ga je sutnuo

                          Comment


                          • Originally posted by Daba View Post
                            e jesi ga objasnio ko razume alal mu ona rabota
                            Od srece tebra

                            Comment


                            • Originally posted by Markoss View Post
                              Ponovicu nesto sto sam napisao i na drugom forumu- drago mi je da je gomila floskula danas otislo u zaborav, ne, ne treba ti tim od 80 miliona da izbacis tim od 80 miliona, ne, ne treba ti da imas tim na okupu sto godina, ne, ne treba ti savrsen teren- treba ti samo da igras fudbal. Alo, mi smo ovo za dva i po meseca uradili, dakle nije fudbal kvantna fizika, dovoljno je samo da imas vrednog trenera koji ima bar malo stofa za svoj posao, a Milojevic to jeste. Ne secam se koji je poslednji trener Zvezde u fudbalu koji je imao ovoliko muda da bi izveo ovako napadacki tim.

                              Kanga je neverovatan covek, mislim da u zivotu nisam video takvog lika koji plese na skali izmedju genijalnosti i ludosti. I moram da istaknem Milica, covek je odigrao jednu Branko Lazic partiju. Ostalima sve cestitke, nemam neku zelju da preterano analiziram, ali svima sam zadovoljan. Milojevic je ovom utakmicom pokazao da veruje u Racica, da je Terzina kombinacija, ne bi video terena u ovakvoj utakmici.

                              Ovo je fantastican tim, nadam se da niko nece otici, i jedino sto fali ovom timu je jos jedno dobro krilo, sto se verovatno ocekivalo od Rikardinja, ali jbg- bust. Ne mogu da zamislim ovaj tim sa Kataiem. Iskreno se nadam da se ovaj tim nece sjebavati, ne moraju sto se mene tice nikog vise ni da dovedu, svi ovi momci koji su izgurali ovo i protiv Sparte zasluzuju da imaju priliku da igraju u LE.

                              Dobijamo derbi.

                              Sudija je smradina.
                              Nadam se da ce odmah da prestane da mu veruje, ne znam da li se jednom postavio kako treba u bloku za vreme koje je proveo na terenu. Takodje i eksperiment s Gobeljicem na levom beku se nadam da se nece previse desavati i da ce Rodic sto pre da se oporavi. Jedine dve sanse koje su Rusi imali do penala dosle su jer je jednom ostao zagradjen a jednom je ispao.

                              Sto se prodaja tice sad vise i nema razloga da se prodaju kljucni igraci, ako se ne varam pare za ulazak u grupnu fazu se dobijaju pre pocetka takmicenja. Ne verujem ni da ce igraci sada toliko zeleti da odu po svaku cenu, za ovakve utakmice se pocinje karijera i igra fudbal. Dakle, pitanje je samo kakve su kalkulacije Terzicu u glavi. Ovaj tim sa Donaldom, Krsticicem i Kangom u manevru je opasna koska i za sasvim solidne ekipe.

                              Vrtim po glavi utakmicu i ne mogu da se nacudim kakvu je utakmicu odigrao Milic, potpuno si u pravu da je licilo na Lazine partije u KK. Covek je izginuo na terenu.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Hvala ti Zvezdo! Ovakvu igru i atmosferu cu dugo pamtiti!
                                Mrtav sam... Zivela Zvezda!

                                Comment

                                Working...
                                X