Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=638053

    Velika sansa za Zvezdu....mozda i najveca u poslednjih par godina da dodje do grupne faze....ako se ponovi onoliko freneticna borbenost, agresivnost i discplina bice vrlo moguce proci dalje....koliko bi dobra stvar za nas fudbal bio prolaz i Zvzede i Partizana u Ligu Evrope nismo ni svesni jer smo zaslepljeni silnom mrznjom....

    Comment


    • Kita, opet su jaci od nas jedno 3 puta.



      Al' da je velika sansa, jeste, mislim da se svi nadamo da ce Kas da ih unakazi.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Kreteni doveli Mudrinskog Pobogu...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ako cemo igrati 4-2-3-1 onda pozdravljam, ako je doveden da igra spica u ovoj mrtvackoj formaciji, onda glupost nevidjena.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Последња вест: Огњен Мудрински је ново појачање Црвене звезде ali vi to vec znate pogotovo Nebojsa za koga mislim da cak radi u klub jer ima neverovatan info

            Comment


            • Glupost je svakako, ne zezajmo se brate. Platili smo lika koji nam nece doneti nikakav kvalitet i imamo bar jednog a mozda i tri bolja igraca na toj poziciji. Besmisao. Da je Abi, onda bi to bila druga pesma. I da ne bude zabune, Ognjen je skroz OK, poznajem ga, ali nije za nas. Prosto.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Mene nervira sto svaki novi trener sto dodje ima nove zelje i bukvalno trazi igrace za svoj sistem . Igraj sa cim imas.

                Comment


                • Ne znam, a i ne zanima me da li nam treba ili ne, ako ce igrati bolje od Asamoah-e, Miluna i Babalja, meni dovoljan. On i Kasalica u napadu, deluje zanimljivo i nadam se da ce biti uspesno po nas.

                  Dobrodosao Ogi i da se pokazes u dobrom svetlu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Glupost je svakako, ne zezajmo se brate. Platili smo lika koji nam nece doneti nikakav kvalitet i imamo bar jednog a mozda i tri bolja igraca na toj poziciji. Besmisao. Da je Abi, onda bi to bila druga pesma. I da ne bude zabune, Ognjen je skroz OK, poznajem ga, ali nije za nas. Prosto.
                    Nismo ga platili, niti cemo
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Nismo ga platili, niti cemo
                      Palma oprostio
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Još da dođe ovaj bek iz Rada da ne gledam više kapitena Mikića.

                        Comment


                        • Мудрински је добар играчић, за наше услове и више од тога....бољи је и од Бабаља, Асамое и Милуновића, ко го иоле прати нашу лигу мало боље то зна! Дечко је у врху по квалитету што се шпицева у нашој лиги тиче, те једино би у овом тренутку боље прошли да смо довели Којића из Рада.
                          И те приче о Абу-у не пију води, дечко је био на Маракани ништа није показао, не показује ни Бог зна какве игре тамо у Војводини где је реално Брана Илић објашњавао, а исти није имао места код Гробара. Дакле, Ормумару није квалитет за Звезду, те је боље дати прилику неком нашем клинцу него неком тамо гаравом коме је једини квалитет тај што се у нашој држави разликује по боји коже (ако ме разумете шта сам хтео да кажем)

                          Comment


                          • Idem povremeno na Vosine utakmice i mogu ti reci da se za Abia varas. Grdno varas. Decko je igracina, malo manje kvalitetan od Borhe ali vrlo blizu (ima i isti problem kao Kolumbijac, realizacija), mislim da bi i preuzeo neku slicnu ulogu koju je imao Borivoje kada bi dosao. Meni je bolji igrac od Mudrinskog, a i ovog sam gledao, doduse malo i pre nekog vremena, moguce da je napredovao od tada, ali nesto sumnjam. Sve u svemu, Abi ispred Ogija any day of the week.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Матори, Борха и Абу ниси исти тип играча, Борха је коњина јака, док је овај више хвата на брзину....било како било ја ни тим Борхом нисам био одушевљен баш несто специјално, јебеш ти тог шпица који промаши два дербија за редом...лако је товарити Венспилс и остале пургере, кад у дербију промаши две победе. Зато ценим Касалицу, уђе да гол, и готово...прави нападач, не треба он са њима да се рве, трка итд. циљ је да да гол, плус и брз је, леп за око.
                              Мудринског, сам последњи пут гледао у У21 репки, гол рутински, Лазовић му убаци употребљиву са бока и овај без проблема је закуца у гол...не бих издржао да гледам још једног црнца у шпицу Звезде, погледај само колико се њих променило Бетолигар, Абу, Борха, онда онај из Портоа што је дошао, Асамоа, Салас, Адилсон, па и Баркос (који није црња, али је странац), па Тричковски....неки од њих сада и прушају ок партије, али једноставно у Звезди црнац (странац) у шпицу никада не може да се уклопи и одригра неку значајнију улогу. Тако и Клео, доста боље је одиграо у Партизану, који ето добро пролази са нападачима Тејго, Клео, Дијара...
                              Боље довести солидно наше дете, него лошег странца који се ето издваја, ако се Абу уопште и издваја у нашој лиги (није најбољи стрелац никада био, ни асистент...сад због чега је он бољи од наше деце?), због тога што је лига таква каква је. Дакел, да би странац играо у Звезди и Партизану, треба бар дупло бољи да буде од домаћих играча, том политиком се ја водим, а и клубови би требало, јер бацање пара за неке измишљене црнце...има ли то смисла?
                              Партизан је покушао са ок идејом да доведе Божинова, он одскаче дулпо од домаћих шпицева које они имају тамо, и то је права стбвар...сад колико је то све истина и колико је близу реализације не бих о томе...али то је права идеја што се странаца тиче.

                              Comment


                              • Kada sam govorio o ulozi, mislio sam na tehnicki gledano spica kojeg gurnes na stranu, mi smo to radili sa Borhom, nesto slicno bi igrao i Abi.

                                Ima tu necega, ali po meni ne treba da bude duplo bolji, nego samo bolji. Sto se Zvezde tice jedino me kvalitet zanima, nacionalnost i poreklo su mi potpuno nebitni, buducnoscu reprezentacije neka se bavi fudbalski savez. Oumaru jeste bolji od svih nasih spiceva u ovom momentu, veliki je radnik, brz, opasan glavom i prilagodljiv je. Sa njim i Kasom imali bi najbrze spiceve u Srbiji, i solidne na evropskom nivou. Sa Ognjenom dobijamo realizatora koji nikada nije dao dvocifren broj golova u nasoj budjavoj ligi. Nikakav novi kvalitet ne dobijamo, vec samo repliku Babalja koji je mozda malo upotrebljiviji. I tako ce ostati dok se ELi ne prilagodi na nase uslove, objektivno je bolji igrac od Mudrinskog.

                                Edit: I jako sam alergican na rec ,,nase dete``. Bas me briga cije je dete, profesionalizam, ako imamo boljeg zamenicemo te, zdravo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X