Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kretanje kvota na kladionicama za ovaj mec podsjecaju na mec sa Spartom. Neka ishod bude isti!

    Comment


    • Naravno da nije sve lose...svaka medalja ima dve strane, to je vise nego jasno..Ono na cemu potenciram je sportski aspekat i tu se sistemski nista nije menjalo i to nije dobro...Prelazni rokovi kakve mi imamo su iskreno nezabelezeni u istoriji fudbala, da me ubijes ne bih uspeo da nabrojim ni pola igraca koji su stigli u klub u prethodnih godinu dana a na prtse mozes da nabrojis one koji su pojacanja...
      Nemam ja nista protiv da igraci koji se istaknu odlaze, to je prirodno, mi jos dugo necemo moci da pariramo vecini evropskih klubova kada su platezne moci u pitanju...ali da vidimo bar deo nekog plana, da se zna bar nesto unapred, ko se planira za prodaju i ko se skautira kao zamena...ovako to izgleda jako neozbiljno, kampanjski a to ne moze dugo da traje...Nemamo strucnjake u mladjim kategorijama, i tamo se slabo radi, bolje nego ranije doduse, da pozdravim ovu izgradnju terena, to su neke pozitivne stvari ali je i dalje to kap u moru...
      Jeste taj dug opterecujuci ali nije smak sveta, nije to veliki novac u fudbalskim okvirima...Slazem se da Terzic radi bolje od prethodnika ali ne zelim da ga tapsem po ramenu zato sto je manje los od nekih drugih...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Srdjan88 View Post
        Kretanje kvota na kladionicama za ovaj mec podsjecaju na mec sa Spartom. Neka ishod bude isti!
        Pa kad cigani fanatici samo gruvaju pare na Zvezdu. Što veća uplata na neki tim, to kladionice preturaju kvotu. Logika.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa kad cigani fanatici samo gruvaju pare na Zvezdu. Što veća uplata na neki tim, to kladionice preturaju kvotu. Logika.
          Kvota je stabilno na 2.3 bila je u startu 2.4 dakle minimalni pad.

          Comment


          • Voleo bih sledeće godine u kvalifikacijama za nešto bilo šta, da izvučemo podgoričku budućnost. Sa apetitom bih išao da "gledam" tu utakmicu. Najodvratniji navijači na svetu, ali malo su se zajebali. Gosti su u svojoj državiCI. Sramotan napad na momke iz Bara, ali obiće im se o glavu ne sumnjam.

            Osećam neki napet rezultat večeras i neki ludi naš gol za pobedu na kraju.

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Naravno da nije sve lose...svaka medalja ima dve strane, to je vise nego jasno..Ono na cemu potenciram je sportski aspekat i tu se sistemski nista nije menjalo i to nije dobro...Prelazni rokovi kakve mi imamo su iskreno nezabelezeni u istoriji fudbala, da me ubijes ne bih uspeo da nabrojim ni pola igraca koji su stigli u klub u prethodnih godinu dana a na prtse mozes da nabrojis one koji su pojacanja...
              Nemam ja nista protiv da igraci koji se istaknu odlaze, to je prirodno, mi jos dugo necemo moci da pariramo vecini evropskih klubova kada su platezne moci u pitanju...ali da vidimo bar deo nekog plana, da se zna bar nesto unapred, ko se planira za prodaju i ko se skautira kao zamena...ovako to izgleda jako neozbiljno, kampanjski a to ne moze dugo da traje...Nemamo strucnjake u mladjim kategorijama, i tamo se slabo radi, bolje nego ranije doduse, da pozdravim ovu izgradnju terena, to su neke pozitivne stvari ali je i dalje to kap u moru...
              Jeste taj dug opterecujuci ali nije smak sveta, nije to veliki novac u fudbalskim okvirima...Slazem se da Terzic radi bolje od prethodnika ali ne zelim da ga tapsem po ramenu zato sto je manje los od nekih drugih...
              Veruj mi, dug koji smo imali ne da je veliki u fudbalskim okvirima vec je tragican. Nemoj ti da gledas ova akcionarska drustva od klubova po Premijer ligi, oni imaju priliv novca koji im omogucava zaduzivanje u stotinama miliona. Promenjeno je dosta u klubu u odnosu na Lukic-Vesic period, nije za tapsanje po ramenima ali nije ni za zatvaranje ociju. Nije to posledica toga sto je Terzic ne znam kako posteniji od njih vec zato sto je povezan i razume kako srpski i evropski fudbal funkcionisu. Ljudi ne shvataju u kakvim je govnima bio klub, ona grobarska posalica o "kurvi koja se gasi" zapravo uopste nije bila daleko od istine, na stranu tipican grobarski recnik primeren tom klubu i njegovim navijacima. Nama su samo po osnovu kamata i kazni dugovi rasli bez dodatnog zaduzivanja, dug je samog sebe producirao, prvo je to trebalo zaustaviti.

              Sto se plana tice, do ovog trenutka nam je prelazni rok doneo 8 miliona evra u plusu i bolji tim nego sto je bio prosle godine. Kupili 15, prodali 15, ako je ovo sto sam naveo cilj kakve veze ima koliko je igraca promenjeno. A jos nas verovatno ocekuju prodaje Boacija, Kange, Donalda i Le Taleka ili bar trojice iz te cetvorke koji komotno mogu da nam donesu jos 8 miliona ili cak i vise. Pod uslovom da ne udjemo u Ligu Evrope jer ako udjemo nema razloga da se bilo ko prodaje, vise cemo zaraditi ako prodjemo veceras. Meni to deluje kao sasvim korektno planiranje, bar sa stanovista rezultata. Neka takvog "loseg" planiranja bude jedno 5 godina zaredom i ja vise nego zadovoljan.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • I na koga ja sad da baČim drvlje & kamenje jer danima pizdim što igra Anđelko, i spremam sebe na prvu banovinu, ali, ne lezi vraže..ne igra Anđelko, pa sad sebe treba da spremim za LE!

                Comment


                • Pa zar nije bolje po ekipu...prodas dvojicu/trojicu za koje mozes da uzmes neki pristojan novac( Kanga, Boaci, Plavsa...)..kupis isto toliko uz naravno plan i skauting zamena...nek je i pet...opet si u plusu a ekipa prakticno netaknuta...daj mi primer ekipe bilo gde sa 30 transfera u toku prelaznog roka...to su ekstremi...
                  Taj dug sa takvom transfer politikom uz ocuvanja nekog kostura ekipe opet moze da se smanjuje istim tempom a da tim bude konkurentan u Evropi...u grupnu fazu evropskih takmicenja se pored bogatijih i kvalitetnijih protivnika ulazi samo sa uigranom, homogenom ekipom, primera koliko hoces...
                  Nisu potrebni Pavkovi, Vujaklije, Bainovici, Milosevici, Lukovici, Poletanovici....jebote mnogo sam i upamtio
                  Last edited by ZvezdaIznadSvega; 24-08-17, 12:28.
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ajd da nam bude kao nekad. Pantela brat i mahanje korner zastavom

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Pa zar nije bolje po ekipu...prodas dvojicu/trojicu za koje mozes da uzmes neki pristojan novac( Kanga, Boaci, Plavsa...)..kupis isto toliko uz naravno plan i skauting zamena...nek je i pet...opet si u plusu a ekipa prakticno netaknuta...daj mi primer ekipe bilo gde sa 30 transfera u toku prelaznog roka...to su ekstremi...
                      ZIS, Zvezda godisnje kosta izmedju 8 i 11 miliona evra u zavisnosti od toga koliko je tim skup, sve i da ne dugujemo jedan jedini dinar. Dakle, prodao si tri najvaznija igraca i obezbedio si da klub nesmetano funkcionise. Od cega ces da vracas dugove, od cega ces da kupis nove igrace? Mi mozemo da smanjimo frekvenciju kupoprodaje tak onda kad budemo imali mogucnost da zadrzimo bitne igrace na duze vreme i da ih ne prodajemo za 1-2 miliona jer nam pare trebaju hitno vec da docekamo da postignu maksimalnu cenu na trzistu. Pogledaj koliko igraca koje smo kupili ove godine je ili u prvom timu ili na klupi pa ce ti sve biti jasno. Naravno da bismo svi, najvise Milojevic, zeleli da imamo sto je moguce manje tumbanja u timu tokom leta ali to u najboljem scenariju nece biti moguce jos najmanje par godina i to ako svake godine budemo poslovali kao ove. Za sada nam je ideja "kupi jeftino - prodaj skupo" primarna jer nemamo drugog izbora.

                      No, sve ce se to promeniti veceras kad izbacimo Krasnodar.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by abizolirni View Post
                        Ajd da nam bude kao nekad. Pantela brat i mahanje korner zastavom

                        Ja bih ipak radije Zvezda - Roma da ne cekamo produzetke.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • 15035749472781765909106.jpg

                          Sve je spremno za veceras, hajde Zvezdo samo hrabro do pobede. Daj boze da prodjemo, kako god, ali da prodjemo!
                          Last edited by colchonero; 24-08-17, 12:46.

                          Comment


                          • Originally posted by abizolirni View Post
                            Ajd da nam bude kao nekad. Pantela brat i mahanje korner zastavom

                            Nemoj da pocne kao ta utakmica, a i da se zavrsi tim rezultatom, mada ni produzetci nisu nemoguci, pa i ako bude neka bude produzetak kao sa Kajzerslauternom

                            Inace bio na svim ovim tekmama, a veceras ne mogu. Omatorilo se

                            Comment


                            • Nema sta vise pametno da se kaze, veceras samo hrabro!

                              Comment


                              • Originally posted by Markoss View Post
                                Nema sta vise pametno da se kaze, veceras samo hrabro!
                                Sredina i napad hrabro, a poslednja linija pametno!

                                Comment

                                Working...
                                X