Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krstičić je izgleda završen, tako prenose pojedini mediji da sutra dolazi prekosutra potpisuje. A pominje se i Rade Krunić iz Empolija.

    Comment


    • Otkud sad Krunic? Opet Krcun?

      Comment


      • Može Krunić

        Comment


        • Iskren da budem nikada nit sam gledao nit cuo za Krsticica, zna li neko vise o njemu?
          Koje su mu karakteristike,mane i na kojoj poziciji igra?

          Comment


          • Krsticic je pozicija kao Donald. Mislim da bi trebalo da bude bolji igrac od Donalda. Nisam ga gledao ali karijera mu je ipak jaca od Donaldove. Seria A, Primera naspram Rusije i Holandije. Neko ga je poredio sa Pirlom (po stilu igre). Ofanzivno je opasniji od Donalda.

            Comment


            • Ma kakav Pirlo, preslikani npr. Klaudio Markizio. Dobar radius kretanja, dosadan igrač po protivničke igrače, uporan, agresivan, mobilan, sa simpatičnom tehnikom i šutem. U Sampdoriji je npr. izvodio kornere i prekide koji direktno ne ugrožavaju gol.

              Dakle Krstičić je Klaudio Markizio za siromašne. Nema on kreativnost Pirla, nema to niko na svetu, ciljam da to nije taj stil igre. Pirlo je plejmejker, ovaj je box to box vezni igrač.

              Što se karijera tiče, Krstičić je dve godine mlađi i ima duplo bolju karijeru od Donaldove, tj. već sada je nedostižan za njega.

              Upgrade.

              Comment


              • Samo sam prenio zapazanja nekog lika. Ja ga zaista nisam gledao. Zapravo mozda i jesam prosle sezone u Alavesu. Gledao sam dosta puta na SK Alaves ali ga se ne secam kako je igrao. Samo sam se fokusirao na Kataia a i Tea Ernandeza je bilo nemoguce ne primjetiti
                Sto se Krunica tice ne znam iskreno sta bi rekao. On je centralni vezni. Kada bi ga doveli to bi bilo da igra u 11. On i Krsticic dva centralna a Kanga ispred njih. To bi bio ozbilja vezni red, samo ni Krunica nisam puno gledao muslim da on moze i ofanzivnije da igra.

                Comment


                • Krunić je neki tip igrača kao Poletanović otprilike, samo naravno za klasu bolju. Nije on MC, više je AMC, tako da ako Krunić uopšte bude dolazio doći će da zameni Kangu koji će pak otići negde vrlo verovatno.

                  Msm i da je Krstičić zamena za Donalda, hvala ti Bože.

                  Bravo uprava ako je to taj tekst.

                  Comment


                  • Bakula Krstičić Krunić Radonjić Pešić malo desno i Stojiljković u napadu pa da poludim, pozadi Rodić, Babić, Savić, Žule i na golu Borjan i iza gola Snežana kao motivacija... Kakva bi to timčina bila.

                    Comment


                    • Ne može Pešić krilo, to je greška. Pešić ili u špic ili na fosnu.

                      Comment


                      • Ma ne krilo, i sad se izvlači samo levo... šta će nam krilo za ligu nek se spusti Stojković ionako napadamo non stop. Ja i moje znanje fudbala. Ne znam kako bi izgledala 4-4-2 ako bi došao i Krunić...

                        Comment


                        • Ne igra Ristic-objavio b92.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Bakula Krstičić Krunić Radonjić Pešić malo desno i Stojiljković u napadu pa da poludim, pozadi Rodić, Babić, Savić, Žule i na golu Borjan i iza gola Snežana kao motivacija... Kakva bi to timčina bila.
                            Odlican tim ako promenimo ime u FK Cepanica.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Pa gde ćeš Krunića u 4-4-2 ? Na krailo ?

                              Comment


                              • Ako on dodje i Boaći i Kanga odu verovatno 4-2-3-1 sa Pešićem

                                Comment

                                Working...
                                X